Jump to content

Orygano

Stały użytkownik
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Orygano

 1. Ostatnio miałem problem że włączam kompa i nie nie chce odpalić się obraz, otworzyłem kompa wydmuchałem odkurzaczem kurz, komp się odpalił obraz się pojawił ale na karcie graficznej w środku Radeon 4870x2 świeci się jedna kontrolka na czerwono. Co to oznacza...?
 2. Czyli mogę śmiało kupować...?
 3. Leon166 czyli wszystko jest okay...? Będzie wszystko hulać...?
 4. Pytam - o wewnętrzne połączenie z Hubem czy wtyczki będą pasować do siebie (bo są różne 19 Pin lub 20 Pin - chyba że źle to rozumie) Obowodę mam taką CoolerMaster RC-690-KKN1-GP
 5. Mam zamiar kupić NZXT Aperture M Multimedia HUB - czarny do tego potrzebuję dokupić Silverstone SST-EC04-E, PCI express card 4x USB 3.0. Czy to będzie ze sobą kompatybilne?
 6. Okay. Nie wiem czy opłaca się już kupować Blu-Ray, jak minie era DVD to Blu-Ray mocno stanieje. Podałem przedział do 150 PLN. Tak do stacjonarnego kompa.
 7. Jaki polecacie napęd optyczny do 150 PLN. Dziekuję
 8. Moja koleżanka poprosiła mnie o zestaw komputerowy dla domowego użytkownika (do oglądania między innymi filmów) kwota do 1500 PLN.
 9. Ostatnio zauważyłem w Firefox'ie tworzą mi się zniekształcenia tekstu głównie jak używam skrolowania na facebooku Nie wiem w czym problem w innych przeglądarkach wszystko działa poprawnie, czy to wina przeglądarki czy coś z kartą graficzną...?
 10. Alucard69 jakoś nie potrafię znaleźć tego modelu Samsung 300H ...?
 11. Zmieniłem według waszych wskazówek tylko obudowa znajomemu się ta podoba więc ją zostawiam: Czy taki zestaw może być...?
 12. BlackMachine jaką płytę główną polecacsz...?
 13. Mój znajomy podwyższa cenę do 3800 PLN za zestaw komputerowy + monitor + głośniki + klawiatura + mysz + system. Proszę o nowe zestawy czy coś ulepszyć!
 14. Mój znajomy chce zestaw komputerowy + monitor + głośniki + klawiaturę + mysz + system, razem wszystko ma kosztować 3500 PLN Proszę o nowe zestawy razem z dodatkami
 15. Dziękuję za odpowiedź. Powiedzcie która płyta główna Z77 jest lepsza od MSI czy ASRock ...?
 16. Mój znajomy poprosił mnie o pomoc, a ja proszę was, specjalistów w doborze zestawu komputerowego do 3500 PLN dla gracza. Dziękuję za propozycje zestawów i pomoc w doborze.
 17. Pytanie odnośnie maty antystatycznej...? Jaką polecacie kupić...? Jakiej firmy? Mata dla sprzętu komputerowego.
 18. Mam problem chciałem zrobić update trerowników Intel @ Storage Rapid Technology sciągnąłem ze strony Intela najnowszy sterownik. Gdy chce go zainstalować pisze: "Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania" W BIOS mam ustawione RAPID Mode na IDE...! Czy jak mam ustawione w BIOS na IDE to muszę isntalować te oprogramowanie Intel @ Storage Rapid Technology Z góry dziękuję za pomoc!
 19. Jaką kamerkę internetową HD wybrać Logitech HD Pro Webcam C910 Live! Cam inPerson HD Pomóżcie proszę wybrać którą mam sobie kupić
 20. Mam od pewnego czasu problem, pojawia mi się błąd w dzienniku zdarzeń W urządzeniu \Device\CdRom0 wystąpił zły blok. Błąd dotyczy: tego że coś z napędem DVD czy coś po stronie systemu...? Czy może coś z płytką
 21. Chciałbym kupić nową nagrywarkę DVD Przedział cenowy do 120 PLN, jakie polecacie?
 22. Moja starsza siostra ma problem z kompem na pewno sprzętowy. Nie mogę jej to tak do końca z diagnozować co jest nie tak, w wakacje burza była i walnęło u nas. Ma taki problem że gdy odpala komp włącza się ale po chwili się samoczynnie wyłącza, tak jakby brakowało zasilania, stacja sama próbuje się uruchomić ale nie włącza się tylko jakby próbuje i nie może.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.