Skocz do zawartości

maSTHa212

Stały użytkownik
  • Postów

    6114
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    29

Treść opublikowana przez maSTHa212

  1. Czlowieniu co my mamy Ci powiedziec jak sie beda ksztaltowac ceny za pare miesiecy albo doradzic cokolwiek jak wspomniana przez ciebie platforma AMD ma premiere w czerwcu dopiero. Poza tym twoje wymagania sa dosc spore jak na kwote ktora chcesz przeznaczyc, nawet dzis 3500 to nie wiele jak na taki sprzet a za pol roku az tak drastycznie ceny sie nie zmienia zebys za ta kwote kupil np cos co dzis kosztuje 6000. Z tym H5 to bym tez sie nie cieszyl zbytnio, ostatnia beta potrafilla zwolnic na 7800GTX 256+2GB Ram takze wymagania napewno nie zmniejsza sie na tyle zeby chulalo to na zintegrowanych "ralkietach". Co do pytanie : 64bit czy 2 rdzenie to wg mnie to drugie a to za sprawa tego ze 64bitowych aplikacji jest tyle co kot naplakal. Na koniec tylko powiem ze wymagania masz troche jakby przeczace sobie nawzajem : ma byc duzy bo im wiecej tym lepiej ale zarazem maly i lekki + dlugo leciec na baterii bo bedziesz sporo z nim smigal. Musisz z czegos zrzygnowac, cudow nie ma.
  2. Sory a czym mam zmierzyc np cd/m2? Na oko? Bo jesli chodzi o np plazmy i LCD to dane na papierze nie oddaja do konca tego jaki naprawde obraz widzimy na ekranie. Inna sprawa ze nei kazdy ma pro-sprzet do mierzenia takich rzeczy.
  3. sub-low-end ;)
  4. Dobra krotko : taki ranking nie bardzo ma sens. Dlaczego? A dlatego ze na temat jednej matrycy moga byc rozne opinie. Jeden powie ze katy sa jak najbardziej zadowalajace a drugi powie ze sa nei do przyjecia. I teraz komu wierzyc. Tak samo z kolorami. Ja sie przyznam ze nie dlubie w ustawieniach zeby nie wiadomo jakie kolory uzyskac, dobrze mi z tymi ktore sa fabrycznie ustawione. Ale znam ludzi ktorzy po pare godzin albo i lepiej siedza i ustawiaja palete pod swoje preferencje. Wiec ogolnie ciezka sprawa. Pomijam juz to ze nie kazdy ma mozliwosc porowniania 2 matryc. Jesli ktos by pracowal w salonie komputerowym to jeszcze moznaby polemizowac. Ja osobiscie tego nie widze. Limerro ma dobry pomysl z tym poradnikiem, to powinno juz jakos zakreslic na co zwracac uwage i czymsie kierowac przy zakupach. pozdrawiam
  5. Wiesz wszyscy staraja sie np w plazmach i LCD uzyskac idealna czern, to jedna z najbardziej cenionych cech ;)
  6. Nawet jesli tak to jedna jaskolka wiosny nie czyni, czy wszyscy olali firme Mercedes bo ich samochod mial duze problemy z "testem losia"? Nie, wlasnie dlatego ze nawet najlepszym zdarzaja sie wpadki. I juz. Kwestia jest taka zeby tych wpadek bylo jak najmniej i tyle.
  7. Ja osobiscie absolutnie nie przekreslam tej firmy, Asus to jeden z najlepszych producentow laptopow (zreszta nie tylko) i to ze akurat jeden egzemplarz padl nie moze rzutowac na cala marke. Poza tym jak ktos slusznie zauwazyl : jego poprzednik ma ta sama matryce i wszystko jest super takze to ewidentnie jakas usterka. Nie ma co panikowac i mieszac marki z blotem. Poza tym nie jedna linia decyduje o ocenie firmy : sa bardziej i mniej udane serie i juz.
  8. Mam ten plecak (bede wystawial na Allegro bo Sagerka juz brak :( ) i powiem Ci ze bedziesz zadowolony i to bardzo - strasznie wygodny i pojemny i troche bajerow tez ma (chowana powloka przeciwdeszczowa czy pas biodrowy).
  9. maSTHa212

    Niusy

    Dla zainteresowanych recenzja najnowszego Sagera 9750 z AMD X2 + 7800GTX na pokladzie http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=2790
  10. Na poczatek to polecam Ci czytanie regulaminu i umieszczanie tematow w odpowiednich dzialach.
  11. Ja nadal jestem za Asusem, zmienie zdanie jak sie potwierdzi ze te matryce sa takie we wszystkich egzemplarzach bo na razie wyglada tylko na awarie w jednym. A 7600Go powinien byc na poziomie X1600 czyli okolo 3800 w 3dm05, ciut slabszy od 6800Go.
  12. Verin cos jest w tym co mowisz bo faktycznie serie W i V to najwyzsze modele od Asusa a A najnizsze takze wiec to wlasnie moze tak dziala.
  13. Do gierek to se wez cos z lepsza karta, X1400 bedzie na poziomie X600 a to rakieta bynajmniej nie jest. Fajnie sie prezentuje Asus A6J, identyko tyle ze wlasnie z X1600 na pokladzie. No i lepsza jakosc zbudowania. pozdro
  14. Hehe wychodzi na to ze od dzis zaczynam gustowac w low-endzie.
  15. Yyy ale jakie zabawki?! Przeciez to chyba nie na tym forum mowilem o G.I.JOE?! :blink:
  16. 6200PLN i to low-end? Nie no w takim razie ja wysiadam...
  17. Dokladnie tak jak costi powiedzial : laptopy gdzie mozna wymienic sobie te rzeczy to rodzynki, a w dodatku drogie rodzynki. W ogole nie nastawiaj sie na to ze cokolwiek zmienisz. A w ogole to najpierw szukaj, bo jest przewodnik po laptopach i tam wszystko jest elegancko wtlumaczone. Wiem bo sam pisalem. EDIT. Mozesz miec od nowosci X300 albo od nowosci X700, zmienic w miedzyczasie sie nie da. Tym bardziej zintegrowanej karty na cos niezintegrowanego (dzizas przeciez sama nazwa mowi ze karta jest zespolona!! :mur:) Laptopy z wymiennymi modulami sa DROGIE, sama karta graficzna ejst droga i operacja wymiany tez jest droga. A poza tym jak bedziesz chcial wymienic to laptopa juz i tak dawno nie beda produkowac bo mniej wiecej co rok nastepuje zmiana linii jesil nie szybciej wiec zapomnij o takich zabiegach.
  18. Ale w 2005 ma juz 3800, a X700 ledwo 3000. O 06 nawet nie wspominam bo tam to kleska totalna jesli chodzi o X700.
  19. Po 1 : WIEKSZOSC laptopow na jedna lampe, te z dwoma to juz hi-endowe maszynki np Sony montuje w swoich matrycach chyba 2 lampy. Po 2 : gwarancja jest miedzynarodowa u Asusa wiec w Polsce tez bedzie respektowana. Chyba ze nie o Asusa chodzi. Po 3 : tak jak chrzanek napisal - moze po prostu serwisant to ciec bez znajomosci tematu i tyle (mowie tak bo low-end to to napewno nie jest a skoro koles sie tak o tym wypowiada to cos musi byc nie halo).
  20. Stary nie fikaj, bo jestes nowy i nawet temat umiesciles tutaj gdzie nie trzeba takze troszke pokory. Przenosze.
  21. Wiesz w 14" juz malo gdzie widuje sie cos wiecej niz GF6200. Max jaki widzialem to chyba X600 u Asusa. A to jeszcze 2" mniejszy sprzecik. Ale dobra bo sie robie OT, jak cos to zapraszam do dzialu Laptopy a Gry, tam se mozna pogdybac. pozdro
  22. Stary wszyscy maja malo czasu. Nie napisales czy nowka czy moze byc uzywany. Poza tym do 4k znalesc cos i zeby sie grac na tym dalo to raczej zapomnij. Jak na moj gust to jakiegos Acera Aspire, bo nic innego za ta kwote mi do glowy nie przychodzi. I na nastepny raz formuluj bardziej precyzyjnie temat.
  23. To nawet nie chodzi o ciezar, 3,5 czy 3,8 to juz nie za bardzo mi robi roznice ale wymiary i czas pracy na baterii. 12" gaming laptopow to jeszcze nie uswiadczymy przez jakis czas (o ile w ogole) - za male zeby chlodzic dobra grafe, inna sprawa ze one sa przeznaczone do najdluzszych maratonow na baterii a nie do gier. Poza 12" ekranik do gier? To juz prawie jak PSP ;)
  24. Prawda jest taka ze jak ktos sprzedaje buble to czas to zweryfikuje i pojdzie z torbami a to za sprawa negatywnych komentarzy. Takie wciskanie kitow to moze byc dobre ale na krotka mete. Sam sporo sprzedalem rzeczy i tego jestem akurat pewien. Poza tym zawsze inaczej brzmi porzadnie napisany komentarz w ktorym az czujemy zadowolenie a nie zwykle "ok, polecam".
  25. Dysk dowolny, mnie tylko wkurza ze do Polski jak zwykle trafiaja te najwolniejsze z mozliwych <_< . I martwi mnie to nie powiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...