Jump to content

wayne

Stały użytkownik
 • Posts

  845
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

wayne last won the day on August 16 2017

wayne had the most liked content!

About wayne

 • Birthday 10/16/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wayne's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

511

Reputation

 1. Samsung 850 EVO M.2 MZ-N5E500BW vs WD Black PCIe SSD WDS512G1X0C vs Samsung 960 EVO M.2 MZ-V6E500BW Co lepsze, Panowie? Odczyt sekwencyjny w dwóch ostatnich bije na głowę 850 EVO. Interesująco IMO wygląda ten WD...
 2. wayne

  Darmowe gry

  Mam klucz Steam do DiRT 3 Complete Edition. Podobno musi zostać aktywowany do 10 kwietnia. Grę już posiadam, więc chętnie się z kimś zamienię. Proszę się zgłaszać z propozycjami ;) Nieaktualne.
 3. Mechanik: Konfrontacj (Mechanic: Resurrection) - już po zobaczeniu zwiastuna czułem, że film będzie zły. Po pierwsze gra tam Jessica Alba :lol: Po drugie fabuła - poprzez szantaż zmusić do działania gościa, który jest zabójcą na zlecenie, potrafi niezauważony dostać się wszędzie, zazwyczaj efekt swoich działań pozoruje na nieszczęśliwy wypadek i generalnie jest mistrzem w swoim fachu. Brzmi jak zawiły sposób na popełnienie samobójstwa :lol: Pierwsza część (Mechanik: Prawo zemsty / The Mechanic) była dobrym filmem. Nie powalającym, ale bardzo solidnym. Tutaj, mimo identycznego budżetu dostajemy film przynajmniej o klasę gorszy. Maksymalnie naciągnięte 5/10.
 4. wayne

  Tanie gry

  Corporate Lifestyle Simulator Steam:
 5. wayne

  Tanie gry

  Oddam: Tick Tock Isle
 6. wayne

  Szukam filmu.

  "Zabili go i uciekł".
 7. IMO najlepiej oglądać tak:X-Men (r. 2000) X-Men 2 (r. 2003) X-Men: Ostatni bastion (r. 2006), ale właściwie tylko dlatego żeby wiedzieć kim jest Hank McCoy i Kitty Pryde. X-Men: Pierwsza klasa (r. 2011) X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (r. 2014) X-Men: Apocalypse (r. 2016) Jak ci się spodoba możesz dorzucić:Wolverine (r. 2013) X-Men Geneza: Wolverine (r. 2009) Ale te dwa to kiepskie filmy IMO i podobnie jak Ostatni bastion robią bałagan w filmowym uniwersum.
 8. Paaanie, to było 11 lat temu. Wtedy Sławek jeszcze nie miał Veyrona (w Forzie Motorsport). Ja najszybciej jechałem 112 km/h. Lamborghini Gallardo pierwszej generacji na wstecznym.
 9. wayne

  Tanie gry

  Proponuję zrobić oddzielny temat wyłącznie do giveaway. Tylko dla zarejestrowanych. Oddam: Space Quest Collection Phantasmagoria Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh Police Quest Collection
 10. wayne

  Na Co Czekamy

  Ruskie Avengers? :lol:
 11. Hardcore Henry - dla mnie bomba :D 100% akcji i techniczny majstersztyk, do tego rosyjski klimacik ;) Jeśli ktoś lubi bądź docenia szaleństwo filmów Crank to ta propozycja również mu się spodoba. 8/10 Film ma kilka easter eggów lub przypadkowych, ciekawych nawiązań:
 12. wayne

  Na Co Czekamy

  WHAAAT?! :lol: :lol: :lol: Chociaż nowy Tong Po nawet fajnie wyszedł.
 13. 13 godzin: Tajna misja w Benghazi (13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi) - taki nowy Black Hawk Down. Niezły. Trochę za dużo kultu amerykańskiej flagi, ale i tak było znacznie lepiej niż w American Sniper. Kamera z ręki nie tak dobra jak w wykonaniu Diona Beebe u Michaela Manna, ale to standard - IMHO jak na razie nikt nie potrafi dorównać tym zdjęciom. Fajne ujęcia z drona. 3+/6
×
×
 • Create New...