Jump to content

glok

Stały użytkownik
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

glok's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-2

Reputation

 1. Witam, Poszukuje GPSu, który będzie używany w samochodzie ciężarowym na drogach europejskich jak i wschodnich jak i zachodnich. Chciałbym aby był to sprzęt, który prócz GPSu będzie pozwalał na odbiór telewizji cyfrowej oraz umożliwiał podłączenia się małą anteną satelitarną. Zdaje sobie sprawę, że wchodzimy teraz raczej w obszar tabletów niemniej jednak fajnie jeżeli urządzenie posiadało by modem 3G oraz opcjonalnie klawiaturę, którą można by było podłączyć po takowe urządzenie (co nie jest raczej konieczne). Jeżeli chodzi o dystrybutora map dobrze jeżeli posiadałoby oryginalnie autmapę polska + europa. Ekran +7 cali w górę. Cena: 1000 zł -/+ 200 zł
 2. tu nie chodzi o wielką wydajność a o spokojną grę i chłód
 3. gts ma pcie z boku czego nie chce. hd4850 = 110W gts 450 = 106W 9600gt które pracowało u mnie dwa lata pasywnie 95W teraz sie nie uruchamia system. http://www.esc.pl/pr...oducts_id=39625 Asus HD6670 jest za 250 zl ale znowu oparte jest na jednym śledziu ja potrzebuje dwa no i teraz nie wiem czy założę na nie s1 = 66W dopłacać 100 zł do czarnego pcb asusa nie widzi mi sie całkowicie.
 4. HD6670 nie ma zasilania 6 piniowego
 5. poszukuje nowej karty do 300 zł zasilana koniecznie jednym złączem 6 pin nie z boku (nie chodzi mi tu o kartę bez złącza 6 pinowego albo z dwoma) na dwa śledzenie, nie może mieć niebieskiego PCB, konieczna możliwość założenia accelero s1 i pracy w pełni pasywnej.
 6. glok

  do usunięcia

  do usunięcia
 7. Witam. Do zaoferowania mam zasilacz bequiet Pure Power 350W (80 plus). Używany od września 2009 roku do chwili obecnej. Zasilacz w 100% sprawny zakupiony w esc.pl Plomby sklepowa jaki i od producenta w stanie nienaruszony. Pełny zestaw. Cena: 100 zł Gwarancja sklepowa: 10 miesięcy Wysyłka: 10 zł priorytetem poczta polska. Forma płatności: Przekaz Pocztowy. Możliwość wystawienia na allegro: Brak z powodu braku konta z pełną aktywacją w serwisie allegro.pl Pozdrawiam.
 8. Witam. Słuchajcie mam problem z formularzem rozpoczynającym otóż zmieniłem jego nazwę na taką jaka jest mi potrzebą i sypią mi się błędy nie wiem jak to rozwikłać.
 9. Witam. Do zaoferowania mam zasilacz bequiet Pure Power 350W (80 plus). Używany od września 2009 roku do chwili obecnej. Zasilacz w 100% sprawny zakupiony w esc.pl Plomby sklepowa jaki i od producenta w stanie nienaruszony. Pełny zestaw. Cena: 100 zł Gwarancja sklepowa: 10 miesięcy Wysyłka: 10 zł priorytetem poczta polska. Forma płatności: Przekaz Pocztowy. Możliwość wystawienia na allegro: Brak z powodu braku konta z pełną aktywacją w serwisie allegro.pl Pozdrawiam.
 10. AverMedia AVerTV Hybrid Speedy wezme i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. ma pilot obsługuje wszystko co zapewne potrzeba i będzie potrzeba, no chyba że jednak jest coś lepszego nowego fabrycznie a przy okazji z pilotem bo ten LIFEVIEW TRIO HYBRID nie ma :/
 11. odświeżam szukam hybrydowej konstrukcji w celu odbioru sygnału analogowego (obecnie) jak i cyfrowego(w najbliższym czasie) (kablówka)
 12. a więc co polecacie w takim razie jak najbardziej przyszłościowego a zarazem do używania na chwile obecną do 200 zł korzystam z kablówki.
 13. no właśnie potrzebuje czegoś z czym nie będę miał problemu nawet w tym 2013+ r
 14. ale i nawet. tak karta będzie w takim razie zbędna?
 15. z tego co wiem to właśnie w 2012r+ będzie zmiana sygnału czyli ten tuner będzie po prostu bez użyteczny.
×
×
 • Create New...