Jump to content

glok

Stały użytkownik
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by glok

 1. Witam, Poszukuje GPSu, który będzie używany w samochodzie ciężarowym na drogach europejskich jak i wschodnich jak i zachodnich. Chciałbym aby był to sprzęt, który prócz GPSu będzie pozwalał na odbiór telewizji cyfrowej oraz umożliwiał podłączenia się małą anteną satelitarną. Zdaje sobie sprawę, że wchodzimy teraz raczej w obszar tabletów niemniej jednak fajnie jeżeli urządzenie posiadało by modem 3G oraz opcjonalnie klawiaturę, którą można by było podłączyć po takowe urządzenie (co nie jest raczej konieczne). Jeżeli chodzi o dystrybutora map dobrze jeżeli posiadałoby oryginalnie autmapę polska + europa. Ekran +7 cali w górę. Cena: 1000 zł -/+ 200 zł
 2. tu nie chodzi o wielką wydajność a o spokojną grę i chłód
 3. gts ma pcie z boku czego nie chce. hd4850 = 110W gts 450 = 106W 9600gt które pracowało u mnie dwa lata pasywnie 95W teraz sie nie uruchamia system. http://www.esc.pl/pr...oducts_id=39625 Asus HD6670 jest za 250 zl ale znowu oparte jest na jednym śledziu ja potrzebuje dwa no i teraz nie wiem czy założę na nie s1 = 66W dopłacać 100 zł do czarnego pcb asusa nie widzi mi sie całkowicie.
 4. HD6670 nie ma zasilania 6 piniowego
 5. poszukuje nowej karty do 300 zł zasilana koniecznie jednym złączem 6 pin nie z boku (nie chodzi mi tu o kartę bez złącza 6 pinowego albo z dwoma) na dwa śledzenie, nie może mieć niebieskiego PCB, konieczna możliwość założenia accelero s1 i pracy w pełni pasywnej.
 6. glok

  do usunięcia

  do usunięcia
 7. Witam. Do zaoferowania mam zasilacz bequiet Pure Power 350W (80 plus). Używany od września 2009 roku do chwili obecnej. Zasilacz w 100% sprawny zakupiony w esc.pl Plomby sklepowa jaki i od producenta w stanie nienaruszony. Pełny zestaw. Cena: 100 zł Gwarancja sklepowa: 10 miesięcy Wysyłka: 10 zł priorytetem poczta polska. Forma płatności: Przekaz Pocztowy. Możliwość wystawienia na allegro: Brak z powodu braku konta z pełną aktywacją w serwisie allegro.pl Pozdrawiam.
 8. Witam. Słuchajcie mam problem z formularzem rozpoczynającym otóż zmieniłem jego nazwę na taką jaka jest mi potrzebą i sypią mi się błędy nie wiem jak to rozwikłać.
 9. Witam. Do zaoferowania mam zasilacz bequiet Pure Power 350W (80 plus). Używany od września 2009 roku do chwili obecnej. Zasilacz w 100% sprawny zakupiony w esc.pl Plomby sklepowa jaki i od producenta w stanie nienaruszony. Pełny zestaw. Cena: 100 zł Gwarancja sklepowa: 10 miesięcy Wysyłka: 10 zł priorytetem poczta polska. Forma płatności: Przekaz Pocztowy. Możliwość wystawienia na allegro: Brak z powodu braku konta z pełną aktywacją w serwisie allegro.pl Pozdrawiam.
 10. AverMedia AVerTV Hybrid Speedy wezme i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. ma pilot obsługuje wszystko co zapewne potrzeba i będzie potrzeba, no chyba że jednak jest coś lepszego nowego fabrycznie a przy okazji z pilotem bo ten LIFEVIEW TRIO HYBRID nie ma :/
 11. odświeżam szukam hybrydowej konstrukcji w celu odbioru sygnału analogowego (obecnie) jak i cyfrowego(w najbliższym czasie) (kablówka)
 12. a więc co polecacie w takim razie jak najbardziej przyszłościowego a zarazem do używania na chwile obecną do 200 zł korzystam z kablówki.
 13. no właśnie potrzebuje czegoś z czym nie będę miał problemu nawet w tym 2013+ r
 14. ale i nawet. tak karta będzie w takim razie zbędna?
 15. z tego co wiem to właśnie w 2012r+ będzie zmiana sygnału czyli ten tuner będzie po prostu bez użyteczny.
 16. tz. co mam rozumieć przez "tuner hybrydowy"? czego mu brak? nie będę mógł oglądać czegoś na kablówce jak przyjdzie mi sygnał cyfrowy?
 17. to może zamiast opcji w poście drugim to coś takiego http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=14514 tylko dlaczego akurat od avermedi?
 18. Znajdę coś lepszego pod kablówkę tz. Mając na uwagę także przejście sygnału analogowy w cyfrowy? Tuner TV Leadtek WinFast PxDVR3200H - TV-Tunery - ram.net.pl
 19. Witam. Otóż poszukuje karty telewizyjnej do 180 zł. Na oku mam Leadteka 2000XP Expert. Czy w tej cenie znajdę coś lepszego? Pozdrawiam.
 20. Witam. Do zaoferowania mam zasilacz bequiet Pure Power 350W (80 plus). Używany od września 2009 roku do chwili obecnej. Zasilacz w 100% sprawny zakupiony w esc.pl Plomby sklepowa jaki i od producenta w stanie nienaruszony. Pełny zestaw. Cena: 100 zł Gwarancja sklepowa: 10 miesięcy Wysyłka: 10 zł priorytetem poczta polska. Forma płatności: Przekaz Pocztowy. Możliwość wystawienia na allegro: Brak z powodu braku konta z pełną aktywacją w serwisie allegro.pl Pozdrawiam.
 21. Wziąłem tą Microsoft VX-800, bo z tego co widzę jej podstawka jest do rozłożenia i położenia na półce oraz ma obrotową główkę a przy okazji nie jest także tragiczna pod względem samych oferowanych osiągnięć jak i jakości wykonania. Microsoft LifeCam VX-800 - Kamery internetowe - Microsoft LifeCam VX-800 od 52.60zł
 22. a ja a4techa nawet pod uwagę nie brałem. a nie wiecie czy ta ma obrotową kulkę oraz czy mógłbym ja przymocować do pułki? http://allegro.pl/logitech-webcam-c200-kamera-i1243556665.html#gallery
 23. Witam. Otóż poszukuje kamerki internetowej w cenie do 65 zł. Szukam kamerki która spełni moje wymogi jej montażu, gdyż mam dość mało miejsca aby zamontować ją u góry monitora a więc wybrałem opcje montażu na półce na której stoi drukarka. Tylko teraz wystąpił następny problem bo wszystkie montowane są na klipsa za monitora a nie do półki. Może polecicie coś co spełni moje wymagania. Tak prezentuje się moje biurko.
 24. z tego wszystkiego zapominałem napisać jakie jest to zadanie. to jest to: filtrowanie4.xls podobno takie proste a ja sam już siedzę nad tym z godzinę i nic mi nie wychodzi prócz wykresu.
 25. no niestety na razie odpowiedzi brak a ja jestem całkowicie w tym zielony i na jutro tego potrzebuje :sad:
×
×
 • Create New...