Jump to content

arthas5

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About arthas5

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanowni Państwo, czy jest możliwość uzyskania rabatu na następujący produkt: https://www.x-kom.pl/p/516873-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-8-pro-6-128gb-mineral-grey.html
 2. Mam zagwozdkę: zgodnie z informacjami producenta pierwsza wersja BIOSu dla tej płyty głównej to F5 (datowana na 6 września 2018). Tymczasem moja płyta ma BIOS w wersji F4 (z 30 sierpnia 2018). Czyżby to była jakaś wczesna beta? Miałbym też pytanie do użytkowników tego sprzętu, czy warto zrobić aktualizację do biosu F10?
 3. Mam pytanie odnośnie montażu zasilacza Chieftec CTG 500 80P w obudowie SilentiumPC Gladius M40 Pure Black. Czy długość 24-pinowego kabla (40cm) pozwala na w miarę bezproblemowe podłączenie go do płyty głównej?
 4. Nie chciałbym wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się, że przypisuje się raczej do płyty głównej. Zatem w przypadku zniszczenia dysku powinno spokojnie dać radę zainstalować na nowym. Ewentualnie, w razie gdyby klucz nie wchodził dzwonisz na ich infolinię, mówisz co się stało i dostajesz nowy klucz (przerabiałem to ~8 lat temu z Win XP).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.