Jump to content

_HarDy_

Stały użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Negatywna

About _HarDy_

 • Rank
  Uczestnik
 1. _HarDy_

  Overwatch

  Cena standardowa dla gier blizza...
 2. _HarDy_

  World of Warships

  @Turkina Spoko, patrząc na Twoje screeny zacząłem wpadać w kompleksy.
 3. _HarDy_

  World of Warships

  No właśnie nie dobijałem. Przy takim dmg jaki daje pancernik nie muszę nikomu kraść killi. Daj swój wynik z pancernika, krążkami czy niszczycielami z ich szybkostrzelnością łatwo nabić punkty.
 4. _HarDy_

  World of Warships

  A ja zacząłem bawić się battleshipem:
 5. _HarDy_

  Diablo 3

  Z moim netem to gram tylko sc (jade na neostradzie i czasami lubi mi się wyłożyć w najmniej oczekiwanym momencie :-/ )
 6. _HarDy_

  Diablo 3

  Ktoś będzie grał na 3 sezonie? Cały czas zastanawiam się jaką postacią lecieć - na papierze barb wygląda przyzwoicie (tornado+perm berserker)
 7. _HarDy_

  Htpc

  @up Spotkaleś może taki odbiornik w formie nano sticka. Coś w ten deseń: (znaczy takiej wielkości jak ten stick wifi) Szukam czegoś małego, ale nie udało mi się na coś takiego trafić.
 8. _HarDy_

  Htpc

  Jeśli zależy Ci na małej budzie to popatrz na ms tech CI-70 oraz chieftec IX-05B. Jaki proc ma siedzieć w tym komputerku?
 9. _HarDy_

  Htpc

  Docent zerknij czy odpowiada Ci Chieftec FI-02BC. Został mi po przesiadce do innej budy - jeśli będziesz zainteresowany możemy się dogadać.
 10. _HarDy_

  Diablo 3

  Tez zacząłem grać w sezonie monkiem (softcore bo z moim netem szkoda nerwów na hc). Nastąpił wielki renesans monka - praktycznie wszystkie party w których byłem miały go w składzie. Za to widzę, że wizz jest teraz na cenzurowanym.
 11. _HarDy_

  Diablo 3

  A miał dostać nerfa...
 12. _HarDy_

  Diablo 3

  @up Tak, najlepiej niech znerfia Monka bo jest op...
 13. _HarDy_

  Diablo 3

  Swego czasu grałem na i3 3220T (wbudowana grafa HD2500), powlaczane cienie i jakość tekstur i w 720p spokojnie dało się grać. Wg benchmarkow HD4000 jest wydajniejszy więc i na tragedii nie będzie.
 14. _HarDy_

  Diablo 3

  Chaos Z Monka mogę jeszcze trochę wycisnac, muszę tylko wydropic porządne naramy suwako, i wtedy zamienie kask suwako na oko peshkova (mam przyzwoity roll w skrzynce). Biżuterię tez mam do poprawy, (teraz mam słabe rolle pierscionkow, ale przynajmniej maja slota) Jestem ciekaw tego nowego itemku dla Monka, może w poloczeniu z szalonym kamieniem stworzyć niezle kombo.
 15. _HarDy_

  Diablo 3

  Monkiem dobijam grifta do 27 lvl więc raczej słabo. (wyżej niewyrabiam czasowo)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.