Jump to content

iDaft

Stały użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About iDaft

 • Rank
  Uczestnik
 1. Do 150zł i elektroniki? AKG K518DJ ewentualnie ja bym dołożył lub poszukał używanych K618.
 2. SHP2700 w Biedrze były chyba po 35zł, a te po modach nie mają konkurencji. Niedawno debiut miały AKG K545 - wersja portable K550. Na razie ich nie dodaję, cena musi się ustabilizować. http://forum.mp3store.pl/topic/112022-recenzja-akg-k545-nastepca-k550-w-wersji-portable/
 3. Ok, dzięki będę obserwował. :)Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 4. Czyli na chwile obecną nie jest tak kolorowo i lepiej poczekać na nową walutę?Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 5. A są jakieś spekulacje nt. tej trudności? Tzn. Czy będzie ona spadać czy wzrastać?Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 6. Ktoś tu wcześniej pisał, że w 10h zarobil 200zl na HD5870.Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 7. Przepraszam, że się wtrącę, ale zawsze człowiek sie zainteresuje jak pieniądze leżą na ulicy. Jak to z tym wszystkim jest?Postawię takiego HD7870 na noc tj. od północy do 12 rano, zarobię 50K DogeCoinow i co, będę miał 200zl w kieszeni? Jakie trudności są z tym związane? Procz prądu oczywiście.Pobiera to dużo transferu z internetu czy jak przy grze w BF3?Bo to aż sie za łatwe wydaje, pobawie sie dwa dni z HD7870, sprzedam ja i będę miał kase na HD7970? Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 8. Na prawdę chcesz mieć lepszy "surround", czy po prostu nie wiesz co to znaczy? Do tych słuchawek żadna karta dźwiękowa nie będzie opłacalna, usłyszysz niuanse, a i tylko pewnie w przypadku FiiO D3 + O2, ale to strata pieniędzy do tych nauszników. Jednakże zamiast karty ciekawe rezultaty możemy osiągnąć wzmacniaczem p113. Wbrew pozorom współczesne Integry nie odbiegają za bardzo od kart dźwiękowych do 200zł. Chyba, że mowa o za małej mocy do np. K550, aczkolwiek wtedy i tak weźmiemy FiiO E07K. :)
 9. Jeżeli nadal aktualne, to polecę Ci wziąć słuchawki Creative Aurvana Live!. Ogólnie rzecz biorą Aurvany prezentują podobno przekaz, lecz trochę ulepszony. Najbardziej opłaca się zapolować na Creativy używane recablowane, za 150zł są już dobre oferty (normalnie 200zł CAL! + 100zł rekabling). Po zmianie kabla CALom przybywa dodatkowych zalet. Miałem HD439 na głowie i gdybym miał kierować się wykonanie to kupiłbym Sennheisery. Te plastiki wydają się bardzo solidne w dotyku, są też wygodne i nie pocą strasznie uszu, nie wiem jak na dłuższą metę. Jednak dźwiękowo to CAL! górują.
 10. Welur czasem też ingeruje w dźwięk, a konkretniej w końcowy odbiór muzyki przez nasz kanał słuchowy. Co do czysto praktycznych cech, to zależy jaka to jest sztuczna skóra. Na CALach się ładnie trzyma, lecz np. ta z AH-D1100 na padach się przeciera.
 11. Pewnie, do 2k masz wszystkie customy Piotrka i chyba tanie modele EarSonic. Jednak czy komuś spodobają się 232 to już jego sprawa, na pewno nie grają jak klasyczne audeo. Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 12. Zależy kto na ile może się posunąć. Ja SE215 wyrwałem za 180zł, dla mnie żaden majątek to nie jest, choć do IE8 od dłuższego czasu nie mogę się przekonać, grają super, jednak tysiak na słuchawki dokanałowe... Natomiast znam osobę, dla której Audeo 232 nie są problemem.
 13. Mówiłem. :) Jak chcesz lepszej średnicy, to następny upgrade Shure SE215. ;) Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 14. To w takim razie przepraszam, z mojej perspektywy ewidentnie nie miałem na myśli tej ceny. To, że mogłem dopisać "więcej", to już inna historia.
 15. To taki czepliwy jesteś? To chyba normalne, że chodziło o 100zł więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.