Jump to content

iDaft

Stały użytkownik
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3665 profile views

iDaft's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Do 150zł i elektroniki? AKG K518DJ ewentualnie ja bym dołożył lub poszukał używanych K618.
 2. SHP2700 w Biedrze były chyba po 35zł, a te po modach nie mają konkurencji. Niedawno debiut miały AKG K545 - wersja portable K550. Na razie ich nie dodaję, cena musi się ustabilizować. http://forum.mp3store.pl/topic/112022-recenzja-akg-k545-nastepca-k550-w-wersji-portable/
 3. Na prawdę chcesz mieć lepszy "surround", czy po prostu nie wiesz co to znaczy? Do tych słuchawek żadna karta dźwiękowa nie będzie opłacalna, usłyszysz niuanse, a i tylko pewnie w przypadku FiiO D3 + O2, ale to strata pieniędzy do tych nauszników. Jednakże zamiast karty ciekawe rezultaty możemy osiągnąć wzmacniaczem p113. Wbrew pozorom współczesne Integry nie odbiegają za bardzo od kart dźwiękowych do 200zł. Chyba, że mowa o za małej mocy do np. K550, aczkolwiek wtedy i tak weźmiemy FiiO E07K. :)
 4. Jeżeli nadal aktualne, to polecę Ci wziąć słuchawki Creative Aurvana Live!. Ogólnie rzecz biorą Aurvany prezentują podobno przekaz, lecz trochę ulepszony. Najbardziej opłaca się zapolować na Creativy używane recablowane, za 150zł są już dobre oferty (normalnie 200zł CAL! + 100zł rekabling). Po zmianie kabla CALom przybywa dodatkowych zalet. Miałem HD439 na głowie i gdybym miał kierować się wykonanie to kupiłbym Sennheisery. Te plastiki wydają się bardzo solidne w dotyku, są też wygodne i nie pocą strasznie uszu, nie wiem jak na dłuższą metę. Jednak dźwiękowo to CAL! górują.
 5. Welur czasem też ingeruje w dźwięk, a konkretniej w końcowy odbiór muzyki przez nasz kanał słuchowy. Co do czysto praktycznych cech, to zależy jaka to jest sztuczna skóra. Na CALach się ładnie trzyma, lecz np. ta z AH-D1100 na padach się przeciera.
 6. Pewnie, do 2k masz wszystkie customy Piotrka i chyba tanie modele EarSonic. Jednak czy komuś spodobają się 232 to już jego sprawa, na pewno nie grają jak klasyczne audeo. Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 7. Zależy kto na ile może się posunąć. Ja SE215 wyrwałem za 180zł, dla mnie żaden majątek to nie jest, choć do IE8 od dłuższego czasu nie mogę się przekonać, grają super, jednak tysiak na słuchawki dokanałowe... Natomiast znam osobę, dla której Audeo 232 nie są problemem.
 8. Mówiłem. :) Jak chcesz lepszej średnicy, to następny upgrade Shure SE215. ;) Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 9. To w takim razie przepraszam, z mojej perspektywy ewidentnie nie miałem na myśli tej ceny. To, że mogłem dopisać "więcej", to już inna historia.
 10. To taki czepliwy jesteś? To chyba normalne, że chodziło o 100zł więcej.
 11. Nie, ale ja napisałem to jako bonus, autor posta ma przecież mniejy budżet. Chociaż ja jednego w plecaku przemyciłem, a co dopiero w walizce. :) Małe to T20 - naprawdę, za te 100 zł masz dużo lepszy dźwięk. Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.
 12. Masz odpowiedni dział do tego, a mianowicie "Audio". Nawet temat jest, ot co http://forum.purepc.pl/topic/354557-polecane-słuchawki-do-muzyki-2013/ . HD201 strasznie płaskie są i bez jakichkolwiek emocji, ciężko się słucha. Polecę Maxel Retro DJ.
 13. Ja bym raczej radził dozbierać drugie tyle i wtedy zacząć się rozglądać np. za Geniusami SP-HF1800A. Sam je mam i reprodukcję wysokich, jak i średnich tonów uważam za dobrą. Wysokim brakuje może ciut finezji, jednak mi nie jest ona zbytnio potrzebna. Warto też dodać, iż najlepiej się ich słucha z większych odległości, więc raczej na większe biurka.
 14. Samson Go Mic, Behringer C01 - poczytaj o nich.
 15. iDaft

  Problem z mikrofonem

  Przez co rozmawiasz? TeamSpeak, Skype, Mumble? Problem może tkwić w ustawieniach.
×
×
 • Create New...