Jump to content

Jaazik

Stały użytkownik
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Jaazik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-9

Reputation

 1. Czyś ty na głowę upadł? Lightning ma wiele wiele więcej do zaoferowania - jest wiele lepszą kartą.
 2. To nie ma znaczenia na ile lat - no jedynie żywotność podzespołów. Właśnie bym się martwił o żywotność takiego AIO.
 3. 680 to od MSI (dobra do OC) lub Palita (cicha). Jeśli chodzi o temperatury to procesor nie ma "termometru" wbudowanego, te programy po prostu obliczają mniej - więcej jaka jest temperatura.
 4. Jaką masz rozdzielczość monitora?
 5. Cóż, chyba wiadomo że do chłodzeń wodnych trzeba dodatkowe wentyle zamontować i na to nie ma bata. Do tego są to chłodzenia z pojedyńczą chłodnicą - czyli takie do małych obudów, jak chce się robić OC to konieczne jest chłodzenie z podwójną chłodnicą. Aha - no i testy były robione na dwóch róznych PCtach.
 6. A na 5.2 to tylko suchy lód. Twoje "obliczenia" są jak najbardziej błędne. Tutaj masz pomiary kilku chłodzeń na 5GHz: http://www.hardwareheaven.com/reviews/1619/pg4/be-quiet-dark-rock-pro-2-cpu-cooler-review-test-specs-and-performance.html
 7. Do której wypowiedzi się teraz odniosłeś?
 8. To największa głupota jaką w życiu słyszałem. Jeśli się chce podkręcać do tego stopnia to nadal wystarczą "zwykłe" chłodzenia.
 9. "Niezła grzałka" - taką "grzałkę" ogarnąć bez OC może box. Nawet z OC nie potrzebujesz takiego chłodzenia jak Silver Arrow, nawet taki Dark Rock 2 bez Pro by wystarczył.
 10. Niedotykowego AIO to już w ogóle się nie opłaca brać. Coś takiego wystarczy: http://www.morele.net/inventory/info/T1JS1h/ + klawiatura i myszka takich firm jak tracer czy ibox (bardzo tanie).
 11. W takim razie masz trzy obudowy do wyboru: Fractal Design Define R4/XL oraz Bitfenix Ghost (super buda ten Ghost, dobry jeśli byś chciał wodę na CPU założyć, sam ją będę brał). Jeśli chcesz dużo ciszy to zamiast Silver Arrow bym proponował Be Quiet Dark Rock (Pro) 2.
 12. Ogólnie komputery AIO są bardzo nieopłacalne, szczególnie podwyższa cenę dotykowy ekran. Bym proponował jakiś HTPC plus tani monitor.
 13. Zasilacz który jest modularny, a więc jest lepsza organizacja kabli - nie ma burdelu, lepszy przepływ powietrza. Aha - no i jak oceniasz wydajność procesorów po taktowaniu to podziękuję za dyskusję.
 14. Cóż, wydajność jest dużo wyższa ale w tym budżecie będzie ciężko z 7950. Można też się zastanowić nad NVD. Jeśli chodzi o taki na prawdę najtańszy osprzęt to polecam polskich producentów jak ibox - najlepsza klawiatura jaką miałem to był ibox za 25zł :D
 15. Zestaw jest nawet ok. Proponuję coś takiego: http://www.morele.net/inventory/info/3rABYt/
×
×
 • Create New...