Jump to content

ChristeQ

Stały użytkownik
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3689 profile views

ChristeQ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. ChristeQ

  Upgrade PC

  Witam serdecznie. Komputer (w sygnaturze) używany do programowania, wirtualizacji i gier. Co do gier nie jestem nastawiony, aby wszystko hulało na ULTRA w 60fps'ach. Myślałem nad upgrade'm CPU i RAM'u? i5 3330 -> i7 3770 ? 8GB 1333MHz - > 2x8GB 1600MHz ? Co o tym sądzicie? @edit Części mogą być używane.
 2. Dokładny model zasilacza: PSU, reszta w sygnaturze da radę GTX 1060?
 3. Nie mam pojęcia, żeby podkreślić różnice czasową(?) :) Myślałem nad zakupem 1060.
 4. Czy to może być wina zasilacza? Jeżeli ok. 15:00 znów podłączyłem, wyrzucając wszystkie sterowniki ale w trakcie ich instalacji znowu padła.
 5. Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 7850 1GB OC (bez OC :] ) Dzisiaj, tj. 30.01.2017 przed godziną 01:00, podczas zmiany gry z League of Legends na Counter Strike: Global Offensive po pierwszej rundzie zobaczyłem czarny ekran. (Restart... Windows 10 się ładuje... Czarny ekran...) x3, wiatraki na karcie graficznej nie chodziły. Na integrze wszystko śmiga. o 12:30 po powrocie z uczelni wyczyściłem kartę z kurzu, podłączyłem również czarny ekran, z powrotem na integre, wyrzuciłem sterowniki, restart i podłączam kartę graficzną, włącza się system, pulpit elegancko artefakty (2 paski z góry na dół o grubości 4cm), po czym przywitał mnie czarny ekran. Teraz pytanie czy ona naprawdę padła?
 6. Skoro logi są czyste i mogło być tak jak piszesz to temat do zamknięcia.
 7. To zbieg okoliczności, że komputer chciał się uruchomić ponownie?
 8. Dzsiaj, brat podłączył telefon do komputera, po przejrzeniu zawartości, kiedy cofnał nazwy PHONE i CARD zmieniły się na chińskie znaki, dysk był pełny 0/270TB. Po czym komputer zawołął o ponowne uruchomienie, było to dosyć podejrzane, odłączyłem telefon, przeskanowałem kompa MBAM i AVG nic nie znalazł. Uruchomiłem ponownie i nadal nic. Tak dla pewności... daje LOGi: Przeskanowany wg. KLIK LOG: http://wklej.org/id/1918082/
 9. Rodzice kupili ten tablet 2 lata temu. Niie jeden problem przeżył. Próbowałeś hard reset'u? (Power on + power up/down)
 10. Zobacz czy w skrócie przeglądarki > Właściwości > Element docelowy - nie jest dopisana strona.
 11. To samo jest u mojej matki. Przestraszona, że weszła na jakąś stronę. A to zwykłe prompty i/lub strony z napisem "Twój telefon ma wirusa. Ściągnij xxx, żeby przeskanować" albo "Przeskanuj teraz". Najlepiej wyjść z takiej strony,
 12. Również mogę polecić Lumie 640, mam ją od 2 tygodni. Zero zwiech, problemów. Aparat w dobrym świetle jest bardzo dobry, przy złym świetle widać szumy. Świetne zdjęcia w ciemności. Muzyka na słuchawkach jak najbardziej tak, YT 0 problemów. W przeglądarce nie zetknąłem się na razie z problemami.
 13. http://www.x-kom.pl/p/211215-tablet-8-colorovo-citytab-supreme-z3735-1024mb-16gb-win-8-1-office.htmlten moze byc? Tablet z DVB-T do 300zł? Ktoś coś?
 14. Tablet ~350zł dla starszej osoby do oglądania filmów. Min. 7 cali, brak ścinek (możliwe że to trudne w tym segmencie). Myślę, że coś na Androidzie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jest on prosty i są większe ikony, chyba że Windows tylko że dodatkowo bezprzewodowa myszka, bo na pewno trudniej trafić np. w pasek start :) Świetnie było by zamknąć ten temat do jutra. Tablet z DVB-T do 300zł
 15. Ja posiadam Kiano Intelect 8 MS. Po dołożeniu karty pamięci 32GB, mogłem zaktualizować Windows 8.1 do 10 i mam dużo więcej miejsca na pamieći wew. Gry takie jak wiedzmin 1, fallout 3 chodzą płynnie na niskich/średnich. Żadnych problemów z tym tabletem, nic się nie zawiesza czy coś w tym stylu. Polecam Kiano. @edit Tablet nie ma hdmi, ale jest możliwość udostępnienia ekranu po WiFi Direct. Jeżeli twój TV posiada WiFi lub nie ma a jest to SmartTV można dokupić adapter ~200zł i udostępniać ekran/dzięk (screen mirroring).
×
×
 • Create New...