Jump to content

Nanan

Stały użytkownik
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Nanan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Znacznie lepiej skorzystać z kursów online np. Udemy. Codziennie wszelakie kursy np. PHP są przeceniane z 200 EUR do 0 i można wciąć taki kurs za darmo. Na twoim miejscu podłączyłbym się również pod wykłady na politechnice opolskiej... zazwyczaj na wykłady może wejść ktokolwiek, a specjalizacje webowe mają php.
 2. Przydałby się zdjęcia płyty aby zobaczyć jak masz tam wszystko podłączone. Co do tych niepokojących dźwięków "restartu" to masz na myśli buzzer z płyty głównej? Bo przy restarcie słychać również startujące na pełne obroty wentylatory więc może sprzęt się przegrzewa i wtedy na chwilę wchodz na wyższe obroty?
 3. Niestety do grania internet mobilny się średnio nadaje. Tam gdzie po światłowodzie mam 10 ms to po mobilnym necie od Viking jest jednego dnia 18-120 ms a innego i po 200-400ms. To stabilnego wyczynowego grania się takie rozwiązanie nie nadaje. Pewnie zależy od tego jak danego dnia jest obciążony przekaźnik.
 4. ​ KONIEC PROMOCJI - TEMAT DO USUNIĘCIA
 5. Reklamy są tylko w wersji darmowej. Komercyjna Avira jest tania i naprawdę bardzo dobra ;)
 6. Tego wiedzieć nie możesz. Nie wiadomo co kolega rozumie poprzez "do programów". Jak zapuści kilka serwerowych usług to i 16 GB może braknąć.
 7. Ja ze swojej strony polecam Avire ;) nawet na najsłabszych laptopach zero obciążania systemu.
 8. Ma być do gier więc SLI może denerwować kolegę ze względy na mikro przycięcia.
 9. Nanan

  Buty do biegania

  To początek biegania więc idealne będą najtańsze biegówki z Decathlonu ;) wytrzymałe i dobre buty.
 10. Jeśli chodzi jednak o dzienne wahania cen to zależy to głównie od kursu. Sklepy w swoich systemach mają ceny podane np. w euro i tylko w celu wizualizacji dla klienta na stronie sklepu są przeliczane na PLN. Teraz bardzo dobrze to widać po wzroście kursu euro....wszędzie gdzie tak przeliczają ceny skoczyły one do góry, na drogich kartach graficznych nawet o 200-300 PLN.
 11. Kiedy ten sprzęt zamierzasz kupić ;)? bo Haswell raczej nie pojawi się na półkach sklepowych od razu po 3 czerwca :>
 12. Seagate DiscWizard o ile masz kompatybilny dysk. Jeśli chcesz korzystać z backupów przyrostowych to zainstaluj darmową starszą wersję, lub kup najnowszą(najnowsza darmowa ma mniej opcji niż starsza).
 13. Tarczówki to tylko hydraulika. Zapewniam Cię że z mechanicznych nie będziesz zadowolony. To zupełnie inna klasa. Mechaniczne zwalniają, a hydraulicznę tarcze hamują
 14. Ostatnio seria z Decathlona idzie bardzo w jakość, lepsze podzespoły i ba nawet jest już dostępna szosówka z prawdziwego zdarzenia. Mimo wszystko jeśli masz większy budżet kupiłbym coś na porządnym osprzęcie bardziej sprawdzonej marki(no. Unibike, Merida, Giant). Na górski rower z osprzętem shimano to minimum Deore LX.
 15. Zerknij na polski projekt Fiszkoteka Od nie dawna mają właśnie mobilną aplikację na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.biz.krokodyl.Fiszkoteka W systemie znajdziesz ogrom niemieckich fiszek do nauki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.