Jump to content

cugar

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About cugar

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Pytanie też czy potrzebujesz innego coolera do CPU, skoro ma działać na domyślnych taktowaniach. Powinien do tego wystarczyć ten dostarczony z procesorem.
 2. Tu się zgodzę, że niepotrzebna fanaberia to AIO
 3. Nie chce mi się z Tobą kłócić, więc napiszę krótko. Wybór dałem pomiędzy dwoma procesorami. I7-10700f jest słabszy w obliczeniach, nie da się go kręcić a MOBO ma zawyżoną cenę, dlatego go skreśliłem. W tym wątku użytkownicy starają się mi odpowiedzieć czy 8 rdzeni to przyszłość, czy nie. Więc to Ty nie umiesz uważnie czytać pytań zawartych w tytule. Jeśli chcesz prowadzić dyskusję w związku z zadanym pytaniem to zapraszam, jeśli nie to nie wracaj. Pozdrawiam
 4. Też myślałem o i7-10700KF ale gdy zobaczyłem cenę MOBO na z490 to się lewą ręką przeżegnałem. Pod Ryzena kupię b450, jakieś małe AIO i zobaczymy ile się z tego da jeszcze wyciągnąć (ach ta loteria krzemowa...). Cały zestaw wyjdzie taniej niż intela.
 5. Czyli bardziej przyszłościowe jest 6 mocniejszych rdzeni, rite?
 6. Jak w tytule, oba procki w podobnych cenach. Mam dylemat pomiędzy prockiemy wyjętym z Xbox series X, a nowym ryzenem. Zadania stricte gamingowe. Maszyna ma być na kilka lat, conajmniej tyle, ile generacja konsol. Dzięki z góry za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.