Jump to content

pietruh777

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Negatywna

About pietruh777

 • Rank
  Newbie
 1. Zasilacz Corsair vs 550. I zaraz zrobię to z zapisem do pliku. //Edit W załączniku status GPU po uruchomieniu PlanetSide 2. Nad CPU pracuję. //Edit2 Wrzucam link do logów z procesora (na dropboxie bo nie mogę dodać takiego załącznika). https://www.dropbox.com/s/sef7qzz7v9lcdmq/CT-Log%202015-07-14%2011-23-20.csv?dl=0 Format to CSV - tak się zapisało automatycznie. Myślę, że może to być kontroler sata na MB bo logi nie wyglądają strasznie. GPU.txt
 2. Witam, mam problem z komputerem, mianowicie lubi się zaciąć lub wyłączyć. Zacina się tylko przy grach (cięższych jak np, Planetside 2, Thief, Dying Light etc) natomiast wyłączyć się lubi czasem nawet przy Chromie. Przed chwilą zdjąłem klapę boczną obudowy i wytargałem komputer na biurko żeby się przyglądać co tam się dzieję. I gdy komputer się wyłączył zaczęła świecić ta dioda: //Zdjęcie nie moje. Gdy zacina się to dioda od HDD zaczyna świecić jak szalona (myślałem, że to problem dysku) więc dysk sprawdziłem i okazało się, że jest w porządku (sprawdzałem na innym komputerze, hirensem itd...). A, i czasem mogę grać 4 godzina na ultra w Dying Light a czasem po 15 minutach się zacina. To samo z resztą gier. Może to kontroler dysku? Albo coś innego z mobo? Bios zaktualizowałem do najnowszego. Moja specyfikacja: I5 4440 Gigabyte r9 280x 8 GB ram crucial ballistix ddr3 1600mhz cl9 Asrock h87 fatality performance WD-Blue 1TB ODD od Samsunga. Zalman z3. Teraz obudowa stoi na biurku gdzie ma dostęp do powietrza, ale wcześniej stała w szafce miała około 10cm przerwy u góry i z tyłu. Potem usunąłem szufladę i komputer od kilku miesięcy miał 30cm przerwy u góry. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź, na forum będę zaglądał często więc jak coś musiałbym dopisać np. dot. specyfikacji to zrobię to w miarę szybko.
 3. Jestem strasznie ciekaw gry, pierwsza część mi nie podeszła, w drugą będą grał w wakacje (wymiana kompa) i chyba będzie ok, a książka tylko podsyciła emocje. Czekam :) Jak pewnie każdy polski gracz.
 4. pietruh777

  Titanfall

  Mnie jakoś gra nie przekonała. Nie podoba mi się tryb rozgrywki(szybki, arenowy), brakuję wszystkiego po trochu (modyfikacji, map, trybów).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.