Jump to content

Kavix

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kavix

 1. @CarpeDiem W tej cenie zestaw Devila jest najlepszą opcją. Od razu masz tam 4-rdzeniowy procesor i 8GB RAMu. Te kilka fpsów mniej na radeonie nie boli. W razie zbyt małej ilości fpsów zmniejszyłbyś nieco opcje graficzne i wychodzi na to samo, grafika by się nie dusiła. A jak to dopadnie procesor, to co zrobisz?
 2. @Ivanov i Caleb To na jakim etapie swojego technologicznego życia są pamięci DDR3? Bliżej początku, środka czy końca?
 3. Kavix

  Snow Fractal

  Jak na "snowa" to jakoś strasznie mało bieli :)
 4. Te rurki to są sztywne czy tylko na takie wyglądają? Poważnie pytam, na chłodzeniu cieczą się nie znam, a to wszystko wygląda tak solidnie, jakby się nawet o 0,1 mm przesunąć nie dało.
 5. O, takich jaj jak w Berserku, to nigdzie indziej nie widziałem :D
 6. Low fantasy jest wtedy, gdy jest mała zawartość fantasy w fantasy. Mało magii albo brak, żadnych dziwnych ras, bohaterowie nie walczą o zbawienie świata czy inne tego typu sprawy. Oczywiście wymienione przez Ciebie książki mogą się zaliczać do low fantasy. Z tych (chyba) najbardziej znanych to Martin podpada pod low fantasy. Na drugim biegunie mamy za to Tolkiena.
 7. Ponieważ w temacie OC jestem zielony jak trawa, chciałbym się dowiedzieć, jak to jest z pamięciami o wyższym taktowaniu (>1600MHz) na płytach obsługujących maksymalnie 1600 MHz. To się da ze sobą zgrać? Zwiększyć możliwości płyty odnośnie akceptowalnego taktowania RAM-u? Chodzi mi o prostą odpowiedź "tak" lub "nie". Choć ogólnymi, przykładowymi objaśnieniami nie pogardzę.
×
×
 • Create New...