Jump to content

snap171

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About snap171

 • Rank
  Newbie
 1. EDIT: poddaje się. Teraz padła karta dźwiękowa na płycie. Płyta musi iść na gwarancję. Przesiadam się na maszynę do pisania............
 2. Nie mam integry. Rzucam specką: CPU: FX-8350 cooled by SilentiumPC Spartan HE923 RAM: 2x4GB DDR3 1333MHz full stock (w sensie że najtańsze jakie były) PSU: Corsair VS650 Storage: SSD + 5x HDD MoBo: MSI 970A-G46 Obecnie w drugi slot PCI-e powędrowała... nVidia Quadro FX 570 - wszystko póki co działa. Grać na więcej niż jednym i tak nie będę - trzeci monitor do pracy mi jest potrzebny. Myślałem nad zakupem drugiego HD7870 ale już wiem że nie wejdzie mi w obudowę po na wysokości dolnego PCI-e umieszczono... 2x SATA.
 3. Do eyefinity nawet się nie zbliżam - zbędne to. Testowane pod win 7 oraz 10. Pasy w obu przypadkach. Różne kable, różne przejściówki, różne kombinacje. Jak się nic nic da zrobić to papa AMD, witaj nVidia. Bo tak się nie da po prostu. Sterownika starszego pod win 7 zaraz spróbuję. No i niestety lipa. Nie działa na win 7 ze starym sterownikiem. One ticket to nVidia Pls.
 4. Tak, dokładnie taki adapter. Wymieniłem kartę graficzną na ten sam model ale z 2x DVI, HDMI oraz dużym DP. Moja cierpliwość się kończy. Po wymianie karty graficznej i owszem - zaczęło to działać - ale nie tak jak powinno. Wszystkie 3 monitory działają, ale ucięty jest obraz - z lewej i prawej strony są czarne pasy mniej więcej na 5cm. Rozdzielczość niby dobra (systemowo) ale przy każdym starcie systemu (prócz tego że cały komp muli) mam komunikat na wszystkich trzech Samsungach: Not optimum mode. Best resolution: 1680x1050. CO tu się do licha dzieje??
 5. Kompletnie nic - nie mam sygnału. Kombinuję z innymi kablami, mam dodatkowo 2x kabel mDP - HDMI + przejściówka HDMI (żeńska) do DVI (męskie). Też lipa. Nie mogę podłączyć 2x mDP bo brakuje mi jednej prześciówki z HDMI na DVI (jak wyżej).
 6. Cześć, Mam problem z podłączeniem trzeciego monitora do RADEONa HD7870 od Gigabyte-a. Otóż mój model wyposażony jest w złącza: DVI, HDMI, 2x mDP (miniDisplayPort). Dwa pierwsze działają bez problemu. Gdy chcę podłączyć trzeci przez aktywną przejściówkę mDP - DVI Uniteka. Monitor wykrywany jest poprawnie, model marka - bez problemu. Jednakże nie mam wizji - monitor w ogóle nic nie wyświetla (mimo że wszystkie 3 ustawione są na rozszerzenie ekranu i myszką na monitor można "sięgnąć" jednakże obrazu nie ma). Nie pomaga konfig w Catalyst-cie, w Windows-ie (Windows 10 oraz testowane na Windows 7). Sama przejściówka (a właściwie adapter) działa poprawnie bo w innych konfiguracjach (choć problemowo) daje się wyświetlić obraz. Co mogę zrobić? Kable mam następujące: HDMI -> DVI-I Single Link DVI-I SL -> DVI-I SL mDP ->DVI-I Dual Link -> DVI-I SL:-> DVI-I SL < przejściówka/adapter> < kabel DVI > Kiedyś już próbowałem takiego manewru i działało - teraz jak kupiłem finalnie 3 monitor to się obraziło i nie działa...
 7. Dysk rozumiem pracuje, lampka odczyt/zapis "miga"?
 8. Na wstępie: mam już win 8.1 (od razu taki postawiłem) i problem jest z tego co widzę z aktualizacją do update 1, która nie chce się zainstalować. Pobrany KB ze strony M$ stwierdza że nie jest przeznaczony dla tego komputera. Screen z historią ostatnich aktualizacji w złącznikach. Info z Win Update również w załącznikach. Na inny forum dostałem link http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/install-latest-update-windows-8-1 Z racji że wykonane czynności nie przyniosły efektu a temat ucichł szukam pomocy gdzie indziej. Czynności z linku wykonane lecz - nie działa to tak jak powinno (czyt. w ogóle nie działa). Otóż sam plik KB (jak już wspomniałem) nie daje się zainstalować. Nie, nie mam Win 8.1 update 1 - brak przycisku zasilania w menu start, brak aktualizacji KB2919355 na liście zainstalowanych aktualizacji. Microsoft FixIt oczywiście z racji tego że jest wytworem M$ nie działa (wondering why...). Za pierwszym podejściem stwierdził że nie ma problemu, za drugim... no cóż... że problem jest ale nie można go usunąć i że mam kontaktować się z Supportem M$ (który pewnie zaleci format). Wyczerpałem pomysły, pozostaje mi w głowie: - czyszczenie systemu czy jak to się nazywa w Win 8.1 - chamski format, którego wolałbym uniknąć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.