Jump to content

kbb

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kbb

 1. "Czytałem już na forum, że nie warto inwestować teraz takiej kwoty w sprzęt jednak mam do wydania pewną pulę gotówki i mam na to określony przedział czasu (luty)." Możesz mnie uspokoić, że nie chodzi tu o odpowiednio skonstruowany grant przy pomocy którego kupujesz sobie z pieniędzy podatników komputer do gier za 12 klocków?
 2. Thermaltake miesci do 25.5cm i ma wycięcie na dodatkowe wystające 3cm więc dłuższe karty pomieści jeśli się zdecyduję, no i nie ukrywam, że jest sporo ładniejsza. Ograniczenie coolera cpu to 14cm, więc nie musi chyba być taki niskoprofilowy, zresztą ten pallas kosztuje 170pln czyli więcej niż połowę ceny pentiuma, są może jakieś bardziej budżetowe ciche alternatywy dla boxa? Jakiś spartan czy coś?
 3. Ok, to które z tańszych chłodzeń będzie najcichsze? Co do karty to trochę się naczytałem testów porównawczych i 265 jest ogólnie wydajniejsza, ale nie jakoś drastycznie (i też nie we wszystkich tytułach), przemawia za to do mnie mniejszy pobór prądu i temp gtxa.. i chyba rozmiarowo jest mniejsza. Jeśli już to zastanowię się nad 290. Coś tam mi się obiło na temat 2 rdzenie vs stery nvidii ale też sprzeczne opinie, jakoś w anglojęzycznych artykułach nie natrafiłem na wiele. Dzięki.
 4. DVD nie przewiduję, obudowa zresztą nie ma wnęki. HDD na początek ten mały ssd na system i parę gier, w przyszłości oczywiście trzeba będzie coś dodać.
 5. Proszę o ocenę poniższej konfiguracji oraz o wyrozumiałość, bo ostatni raz składałem kompa w zamierzchłej przeszłości. Starałem się dokształcić i wybrać elementy spełniające następujące założenia: 1) pójdą nowe gry w komfortowych detalach i płynności (ale jestem stary i gram mało więc obsesje typu czy crysis będzie miał na ultra 60fps to nie dla mnie) 2) w przyszłości podłączony to tv będzie czymś w rodzaju htpc, czyli ma być możliwe cichy. 3) ma być mały Tak więc mamy bardzo tani proc (a da się z marszu trochę podkręcić chyba na boxowym chłodzeniu i relacja cena/wydajność jeszcze lepsza), kulturalną kartę, bezgłośne ssd (potem można dołożyć więcej), przewiewną i ładną obudowę, zasilacz i socket rozwojowe Wymyśliłem sobie 1.5k, ale widzę że to będzie trudne więc górna granica w górę. Co tu można najsensowniej poprawić? http://www.morele.net/inventory/info/WxQyAo/ Dziękuję
×
×
 • Create New...