Jump to content

poeta89

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About poeta89

 • Rank
  Newbie
 1. Zasilacz działa z athlonem x4 640, gtx 950 i pod asrock starszym budżetowym modelu aktualnie. Nie mam nikogo znajomego z procesorem pod ten socket. Niestety czasy laptopów. Pozostanie odnieść oba elementy na gwarancję jak przypuszczam skoro zasilacz odpada...
 2. Instrukcje zobaczyłem dopiero po 9min filmu z yt. Mój błąd wiem ale nieladu niema. Ram sprawny i grafika też. Podłączyłem pod starego asrocka ta grafikę ram i odpalił normalnie. To samo okablowanie. Tylko płyta z procesorem zmieniona. Albo zasilacz już nie wyrabia na 4pin go odpalić albo.. Już sam nie wiem.. Zasilacz 2010rok..☺
 3. Niestety najpierw osłonka potem procesor. Patrzę na piny przy dobrym oświetleniu i wygląda to tak że socket dzieli się na 2czesci. W jednej piny są pod delikatnym skosem równo delikatnie położone w jedną stronę i na drugiej tak samo tyle że w przeciwna stronę. Żaden nie wygląda inaczej.
 4. Jestem w stanie sprawdzić to "na oko"? Podczas montażu procesor ładnie" siadł" na swoje miejsce pokrywa idealnie na nim i dźwignia czy jak to nazwać z delikatnym oporem dotykają całość.
 5. Poza obudowa płyta też nie odpalił. Podpięty tylko dysk procesor zasilanie 24pin, 4pin i kabel bo zintegrowana grafikę. No i oczywiście przycisk power. Went procesora robi ciągle 1/5 obrotu, to samo tylko że słyszalne dzieje się w zasilaczu. I tak bez przerwy włącza się wyłącza. Nie mam problemu z zakupem nowego zasilacza. Większy z koniecznością oddania czegoś na gwarancję 2dnia Tak w ten. Inaczej z tego co widzę nawet nie pasuje.
 6. Testowane na początku. Wygląda to tak jakby pcu albo płyta nie mogły się odpalić. Piny zwrotka pwr sw z przedniego panelu
 7. Nic niestety nie pomaga. Ciągle włącza wyłącza włącza wyłącza wentylatory. 4pin podłączone. Nie ma szans że wina jest zasilacz?
 8. A istnieje możliwość że zasilanie pcu wymaga 8pinowego takiego jaki posiada plyta gł? Bo zasilacz ma jedynie 4pin z tego co widzę. Gpu podłaczone 1x 6pin
 9. Witam serdecznie. Piszę z prośbą o pomoc. Mój problem polega na tym że, po złożeniu "nowego pc"(wymiana ram, płyty głw, karty graf, procesora) komputer nie chce sie włączyć. Na ułamek sekundy odpalają wentylatory na karcie procesorze i obudowie po czym stają i znowu odpalają. Jest to bezgłośne. Specyfikacja: Stary zasilacz: Foltron fsp460-60GHN - z tego co pamietam 12v ~408w Ram Goodram 8gb 1333 cl9 Gigabyte h81m-hd3 Geforce gigabyte gtx 950 OC Intel i3 4170 3,7ghz obudowa CM elite 370 stara. Dystanse na obudowie przykręcone odpowiednio. Baterie wyciągałem, Cmos czyściłem. Mogę udostępnić foto lub video jeśli istnieje taka potrzeba. Nie mam juz pomysłu o czym zapomniałem bądź w czym może tkwić problem. Dodam że przed wymiana podzespołów wszytko chodziło dobrze. Po prostu upgrade PC.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.