Jump to content

rooger

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rooger

 • Rank
  Newbie
 1. To fakt ale chociaż mogę sobie przełączyć na inny bios:-)
 2. Dokładnych danych na temat tego biosu nie szukałem, zawierzyłem producentowi troch no i wyczytałem list zmian: Release for HYNIX Memory ATI Source BIOS Version:015.021.000.003 Base Clock/Boost Clock:1050/1100MHz Memory Clock:6000MHz UEFI BIOS Aktualizowałem ponieważ zazwyczaj nowy bios oznacza wyższą sprawność sprzętu, a że mój nowy to już nie jest... . Odnośnie logów to nie jestem na tyle sprawny w tym temacie żeby coś ogarnąć. Być może po formacie się to ułoży ale narazie nie planuje go.
 3. Witam Posiadam kartę Gigabyte Radeon HD 7970 z dwoma biosami i ostatnio wpadło mi do głowy zaktualizować jeden z nich więc przełączyłem na "jedynkę" i dokonałem aktualizacji z wersji F62 do wersji F2. Wszystko poszło dobrze, komp odpala, artefaktów nie ma, filmy da się oglądać ale... jestem tak zapalonym graczem że od roku tłukę w GTA V (oryginalny oczywiście), gra po aktualizacji przestała się prawidłowo ładować, teraz albo wywala niebieskie okienko albo wraca do pulpitu i wyskakuje komunikat o zatrzymaniu programu. Przeinstalowałem sterowniki i samą grę włącznie z wywaleniem plików instalacyjnych ale to nie pomaga. Po przełączeniu na drugi bios wszystko jest ok. Nie mam możliwości na razie sprawdzenia innych gier bo ich po prostu nie posiadam. Podrzućcie jakiegoś pomysła :-) Dzięki i pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.