Jump to content

ficler1977

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ficler1977

 • Rank
  Newbie
 1. Stawiam że to folder który tworzy program króry był dołączony do aparatu. Założę się że się uruchamia razem z Windowsem albo po uruchomieniu programu sam tworzy wskazany przy instalacji folder. Inna opcja to automatyczny Backup danych, coś typu Dropbox. Przy instalacji widział ten folder i teraz go synchronizuje.
 2. Chwila, jak załączasz laptop to cokolwiek widać? Nawet jeśli dedykowana karta grafiki panie to cały czas dróga karta (zintegrowana w procesor) ma działać. Wiec albo to nie tyle wina karty grafiki co płyty głównej. Możesz jakiś wejzc do BIOSA? Jeśli tak to tam bym dał disabled na dedicated graphic card (o ile to ona nie działa). Co widzisz po wciśnięciu power? 100%is początku czarny ekran? Co do wymiany karty to pewne masz USBc i możesz przez to podłączyć zewnętrzna kartę grafiki. Tak tak będzie działać 10-20%wolniej niż jakby była w środku komputera ALE BĘDZIE DZIAŁAĆ.
 3. W BIOSie często są opcje co do wentylatora. FAN Control - i często można zmienić czy fan ma iść na full cały czas czy tylko jak jest np +70'C czy maximum silence wtedy fan idzie dopiero jak jest 90'C Podobne opcje mam w moim starym fujitsu. Daj znać czy się udało.
 4. To nie jest nic zadzwyczajnego. Sprobuj po uruchomieniu PC zaktualizowac system albo poczekaj do najblizszej auto aktualizacji bo nie Ty jeden tak masz. U kogos widzialem podobny problem tyle ze PC wogole nie chcial sie zalaczyc. Dopiero tryb awaryjny pomogl (przywracajc domyslne sterowniki)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.