Jump to content

Pytek

Stały użytkownik
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Pytek last won the day on October 6 2019

Pytek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pytek's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

11

Reputation

 1. Przecież masz odsłony, jakie zero zainteresowania? 🤔
 2. Pobierz sobie iso z sieci w nowszej wersji W10 i zainstaluj na próbę bez klucza, obrazy znajdziesz tutaj https://winiso.pl/windows-desktop/windows-10 Jak nie masz nagrywarki, to stwórz sobie bootowalnego pendrive np. Rufus-em. Ta wersja co ją masz na płycie to relikt. Jak wszystko się sprawdzi u Ciebie, klucz dokupisz później i aktywujesz system.
 3. Treści znikną bo włodarze mają "w de" czy są tam wartościowe treści, tylko kasa musi się im zgadzać. Natomiast na forach czy blogach ludzie celowo utrzymują całe witryny z zawartością + domenę by zachować coś co niejednokrotnie jest tworzone przez lata.
 4. Czy ja wiem, pracuję na kompie to przy okazji wypalam płytę w tle i tyle. To nie synchronizacja że codziennie się to robi. Na szybko znalazłem BH16NS40. Pamiętaj aby model ten obsługiwał BD-DL, abyś nie naciął się na coś co nie obsługuje płyt BD 50GB (BD-DL).
 5. Na zew. dyskach też mam kopie najważniejszych plików. Na płyty w zasadzie też już mało co wrzucam, ale jako że mam zapas BD, to czemu nie korzystać. Czym szkoda "śmiecić" dysk, można zachować na płytach.
 6. dla "muzgó" 😉 Też ubolewam nad stratami klasycznych forów na rzecz tego tworu w którym nie ma ładu ani składu . O moderacji nie wspomnę. Pytania które nie mają sensu to klasyka. Piszą dzieci powielając n-ty raz to samo bądź wrodzone lenistwo nie pozwala wbić prostej frazy w google, gdzie wiele z odpowiedzi jest już w samej przeglądarce. Same pytania mają też, niejednokrotnie, tyle byków ortograficznych że głowa boli.
 7. Od siebie polecam LG. Jestem ich fanem od czasów nagrywarek DVD. Pioneer-a miałem jedną nagrywarkę DVD, laser nie dawał rady przy bardziej porysowanych płytach, czego nie mogłem powiedzieć o LG. Aktualnie od lat do nagrywania służy mi BH10LS30. Teraz trzeba by szukać następcy bo model ten wycofany, chyba że używkę kupisz.
 8. Witam. Poproszę o kod zniżkowy na https://www.x-kom.pl/p/503661-hub-usb-i-tec-hub-usb-30-10-portow-ladowanie-do-10w.html
 9. Zamień kości slotami i ew. sprawdź kości bootowalnym memtest 86+. Jak go zbootujesz, to nic nie rób, sam zacznie test. Jak będzie coś nie tak, dostaniesz informację na charakterystycznym czerwonym pasku. Jest to równoznaczne z uszkodzeniem pamięci.
 10. Tutaj z Bogiem sprawa bo RAM sprzeda (wierząc opisowi na stronie) i dokupi np. 16GB, a grafika już nie będzie do ruszenia. Ja tak zrobiłem kiedyś ze swoim MSI jak bawiłem się maszynami wirtualnymi. Druga rzecz, nie sądzę aby kolega nagle skoczył na głęboką wodę i całe środowiska stawiał. Więc finalnie okaże się że jego wirtualizacja będzie sprowadzać się do postawienia jednej maszyny gdzie przydzieli 2GB RAM, a później ew. zwiększy do 3GB i to będzie cały jego lab. Niektóre Hipevisory miały dynamiczne przydzielanie pamięci, ale jak kojarzę to raczej w tych typu I.
 11. Bo sterowniki już mało kiedy się stosuje, większość jest już zaimplementowana w systemie i działa na zasadzie PnP. Jak kojarzę to niektóre DELL-e w W10 wymagają driverów, ale to inna bajka.
 12. Witam. Poproszę o jakiś rabacik 🙂 https://www.x-kom.pl/p/650433-smartfon-telefon-asus-zenfone-8-8-128gb-black.html
 13. Nie widzę by cokolwiek się tam świeciło przy routerze, mówię o portach. Na wyjściu z modemu mam pomarańczową.
 14. Niestety ale nie zauważyłem w zaawansowanych ustawieniach nic co by było podobne do powyższego i były dane 100Mb/1000Mb. To raczej nie ta liga routera.
 15. 110 to jakiś tam wyjątek, w większości nie idzie wyżej jak 100Mb. Już kombinowałem ze wszystkim i w zasadzie VR600 jest wąskim gardłem. Nie wiem tylko jaką opcję mam ogarnąć aby wyłączyć to ograniczenie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.