Jump to content

Pytek

Stały użytkownik
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Pytek last won the day on October 6 2019

Pytek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pytek's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

11

Reputation

 1. Cześć, Czy robił ktoś z Was testy (z ciekawości) na wygrzewanie termopadów jak w przypadku past termoprzewodzących? Myślicie że ma to jakiś sens? W sensie że po pewnym czasie pojawią się jakieś różnice w temperaturze?
 2. Witam. Poproszę o jakiś rabat by powiało chłodem 🙂 https://www.x-kom.pl/p/702536-chlodzenie-procesora-silentiumpc-fortis-5-dual-fan-140mm-120mm.html
 3. Powitać! Jest kilka kompów podpiętych do serwera gdzie jest domena. Na jednym z nich jest tylko jedno konto, i to w dodatku Admina (nazwa Dom3). Trzeba je zdegradować do konta Usera. W ustawieniach niestety nie mam opcji zmiany, jak to bywa w W10 gdzie wybieram konto jak to chociaż widać w tym przypadku https://www.youtube.com/watch?v=h_3Ui-E4QQk Dodałem konto lokalne z Adminem i z jego poziomu chciałem na koncie Dom3 zmienić ustawienia, ale kiszka, w systemie nie widzę konta Dom3. Macie pomysł jak to ugryźć?
 4. A co ta niebieska plansza pokazuje dokładnie? Bo masz BSOD (blue screen) który wskazuje na jakiś problem. Można zrobić obraz dysku i przenieść wszystko dokładnie 1:1, później dograć sterowniki itp. ale jeżeli problem jest po stronie systemu to obraz będzie strzałem w stopę. Hasła z przeglądarki, zakładki itp. możesz przez synchronizację. Niektóre programy mają opcje eksportu ustawień. Pojęcie "wszystko" nie mówi nic bo każdy ma inne rzeczy na komputerze. Folder "Dokumenty" przekopiuj ręcznie. Ustawienia Windows i tak będzie trzeba ręcznie bo nie znam, i podejrzewam że nie ma softu, który wyeksportuje wyłącznie same ustawienia i przeniesie je do nowego kopa.
 5. Dokładnie. Jak tak się dokładniej poszuka, to część zamienna kosztuje tyle co praktycznie drukarka, interes fatalny. Powysyłałem wiadomości do sprzedających, ale słabo to widzę. Trzeba będzie przecierpieć bo wywalanie takiej kasy za piszczenie nie ma większego sensu, są pilniejsze wydatki. Co do przebiegów to można chyba je sobie wcisnąć, jak widziałem to niektórzy je resetują a wtedy przebieg poprzedni można sobie wymyśleć i mocno zaniżyć, jak to z autami. Dzięki panowie za pomoc.
 6. Wezmę pod uwagę, aczkolwiek z powodu piszczenia stawiać na niej krzyżyk to chyba słabo. A czym jest dla Ciebie "dobry egzemplarz" w przypadku HP M402dn PRO?
 7. @czapla_pl Dzięki za zainteresowanie. Niestety, koszt całości, w sensie zespół grzewczego, jest mocno nieopłacalny w stosunku do ceny drukarek na rynku wtórnym. To niemal 3/4 ceny "nowej sztuki". Do sklepu wskazanego przez Ciebie napiszę, co góra dostanę odpowiedź odmowną. Jeżeli nic to nie da, będzie szukanie dawcy części w sztukach do zezłomowania.
 8. Witajcie. Mam problem ze skrzypiącymi rolkami w HP 2055, podejrzewam że zużycie robi swoje, ale może da się to jakoś zregenerować? Skrzypienie dochodzi gdy dolne (1) rolki dotykają rolki z drukarce (2). Słychać to oczywiście tylko gdy klapa jest zamknięta. Czyściłem wszystko IPA, ale szału nie ma. Ma ktoś jakiś pomysł jak to ruszyć bądź jak nazywają się te części aby kupić i wymienić?
 9. Witam. Poproszę o kod na HUB USB https://www.x-kom.pl/p/503661-hub-usb-i-tec-hub-usb-30-10-portow-ladowanie-do-10w.html
 10. Przecież masz odsłony, jakie zero zainteresowania? 🤔
 11. Pobierz sobie iso z sieci w nowszej wersji W10 i zainstaluj na próbę bez klucza, obrazy znajdziesz tutaj https://winiso.pl/windows-desktop/windows-10 Jak nie masz nagrywarki, to stwórz sobie bootowalnego pendrive np. Rufus-em. Ta wersja co ją masz na płycie to relikt. Jak wszystko się sprawdzi u Ciebie, klucz dokupisz później i aktywujesz system.
 12. Treści znikną bo włodarze mają "w de" czy są tam wartościowe treści, tylko kasa musi się im zgadzać. Natomiast na forach czy blogach ludzie celowo utrzymują całe witryny z zawartością + domenę by zachować coś co niejednokrotnie jest tworzone przez lata.
 13. Czy ja wiem, pracuję na kompie to przy okazji wypalam płytę w tle i tyle. To nie synchronizacja że codziennie się to robi. Na szybko znalazłem BH16NS40. Pamiętaj aby model ten obsługiwał BD-DL, abyś nie naciął się na coś co nie obsługuje płyt BD 50GB (BD-DL).
×
×
 • Create New...