-
Postów
3051 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez zavader
-
Poszukaj w biosie, moze masz cos takiego jak wlaczanie z klawiatury, tyle ze rozwalone i sam sie wlancza bez twojej ingerencji? WG. mnie to albo listwa, albo bios
-
Ja bym nie wierzyl w tego FX za 250:) Wez radka 9000PRO lub 9100... Z tym FX to jakas lipa...
-
Nie ma takiej mozliwosci, chyba ze sam zainstalujesz jakis czujnik... Ale to nie przez progsa (moze MOBO monitor wykryje czujnik?) tylko hardware:)
-
Overclocking czyli dodatkowe MHz czy zabawy dla zabawy?
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
A co najczesciej krecicei? Z tego co widac w podpisach to chyba Procki? Co sie cieszy najwieksza "popularnoscia"? Timingi? CPU? VGA? Trzeba uwazac, bo jak sie calosci da kopa to moze nie wstac (RAM + CPU +VGA) :) -
Overclocking czyli dodatkowe MHz czy zabawy dla zabawy?
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Ja najbardziej lubie poczucie mocy i potegi:0 To jak prohgramowanie -> czujesz ze masz wladze... -
Piszcie o swoim chlodzeniu na grafike! Opinie, przemyslenia, refleksje :D Mam tez pytanie co do ZM80A-HP ->Czy ktos juz probowal tego kombajnu? Chce to sobie kupic bo podobo chlodiz swietie (choc drogie -120 zł) Ktos mi moze cos powiedziec na ten temat?
-
Overclocking czyli dodatkowe MHz czy zabawy dla zabawy?
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
No to niezle:) Z tego co wiem to niekorzy HARDCOROWCY to nawet kilka CPU na miesiac:) (znam takiego jednego, ja nie wiem skad on ma na to kase:) -
Epox 8RDA+&mostki A2, A3 - kto ma stabilne FSB200mhz?
zavader odpowiedział(a) na qki temat w 2003: Podkręcanie
Ja bym ci radzil wymienic pamieci (OBIE) to na 100% wiecej wycisniesz na tej MOBO (jak zmienisz na 400 MHz to na pewno ci poleci FSB 200) -
Overclocking czyli dodatkowe MHz czy zabawy dla zabawy?
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
No wlasnie. Widze ze wiekszosc to dla satysfakcji:) Extra, a ja myslalem ze to jest po prostu okradanie tych biednych tworckow procków :twisted: jak dla mnie to najfaniej jest wtedy kiedy w końcu coś nawala, bo jak cos jest b. proste to ai adrenaliny nie ma ani nic:) Tylko trza uwazac zeby nie przecholowac.. Ile juz wam sie spalilo prockow? Ja jestem ostrozny i jeszcze zaden nie padl :D -
Najlepszy RAM czyli co wybrać pod Athlona XP ?!
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Wszystko zalezy do sprzetu, jak widac. Dobra przyznaje. pod wplywem naporow przyznaje sie ze DDR 333 sa wystarczajace ( co nie oznacza ze rowne 400) WYGRALISCIE. Choc w sumie chodzilo o pokazanie kto/co/jak:) -
Overclocking czyli dodatkowe MHz czy zabawy dla zabawy?
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Ciekawe, ciekawe. Zobaczymy jak temacik sie rozkreci. Jak dla mnie moze byc ciekawie:) -
Najlepszy RAM czyli co wybrać pod Athlona XP ?!
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Ale wtedy (tzn na 333) nie ma synchro z CPU:( A to zawsze kilka wiecej/szybciej, nie? -
Najlepszy RAM czyli co wybrać pod Athlona XP ?!
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Coz troszke w tym racji:) Ale skoro mozna pojsc "jeszcze dalej" ? Przeskoczyc te 166*11? przeciez to daje poczucie wladzy... -
Overclocking czyli dodatkowe MHz czy zabawy dla zabawy?
zavader opublikował(a) temat w 2003: Podkręcanie
Mam do was wszystkich, koledzy (i kolezanki:) pytanie. otoz czy wasze podboje dotyczase overclockingu sa zwiazanae z checia posiadania lepzsego/szybszego sprzetu czy jest ro swego rodzaju rozrywka? Inetersuje mnie sposob myslecia overclockera:) PO CO ON TO ROBI? Popisywanie se, rekord? Lepszy wynik w 3DMARkach? Dla mnie jest to cos extra co pozwala mi poczuc sie jak BOG:) To co stoi na stoliku podlega TYLKO MI :twisted: :twisted: And you? -
Najlepszy RAM czyli co wybrać pod Athlona XP ?!
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Tak, ale dla niektorych taki extremalny oc jest extra sprawa:) Szczegolnie ze bez dobrego ramu to zaden athlon sie kreci, prawda? Kazdy lubi co innego -> jedni kreca karty inni CPU:) -
Mam prośbe do osób znających sie na płytach i pamieciach
zavader odpowiedział(a) na paolowawa temat w 2003: Sprzęt
Jak dla mnie EPOX 8RDA+ bo naprawde dobra karta (zreszta jest o niej sporo na forum ) a RAM.... Polecam 2x256TWINMOS 400 (bo swietna relacja jakosc/cena). Nie kupuj jednej 512bo bardziej sie oplaca 2x256 (Dual DDR:) Poza tym na te TWINMOS'y mozesz kupic dodatkowe radiatory np. Thermaltake'a za 50 zł. Ale nie grzeja sie az tak bardzo. Nyo:) -
Najlepszy RAM czyli co wybrać pod Athlona XP ?!
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Ciekawi mnie to ze ludzie najczesciej kupuja 333 MHz... Przeceiz overclocking najlepiej wychodzi na 400 nie (na dobrym Athlonie i MOBO) Przeciez taki TwinMOS na dobej MOBO wytrzyma nawet Athlona 200*12, prawda? A to daje niezly wynik. 333 troszke ogranicza... -
Najlepszy RAM czyli co wybrać pod Athlona XP ?!
zavader odpowiedział(a) na zavader temat w 2003: Podkręcanie
Bylo o Timingach! Od ch.... Mam 2x256 TWINMOS 400 i wcale nie chce niczego kupowac:) Po prostu chce sie zorientowac "jak wyglada rynek":) -
Witam! Chcialem popytac i zorientowac sie jaki ram jest dobry pod Athlony, z czego korzystacie i w ogole zady i walety dobrego/złego RAM'u:) Mam nadzieje ze temat sie przyjmie bo szukalem i wcale nie ma duzo na ten temat:) Tak wiec... PISZCIE
-
Czy na EPOXi'e 8rda+ z RAMEM 400 MHZ wskazane jest FSB 200? Nie dosc ze synchro to jeszcze szybko? Tylko o ile trzeba podniesc napiecie?
-
Moze masz w biosie ustawiane Shutdown Temp. i po prostu za bardzo ci sie grzeje? Zmien coolera, albo restart BIOS'a. Sprawdz procka na innej plytce.
-
Jak dla mnie wszystko zalezy od tego kto kupuje. Dla MNIE AMD jest lepsze bo tanszy ale dla nadizanego kolesia 3 tys zł na procka to pryszcz, a w ogole to kupil tanio:) A IMO Athlony kreca sie lepiej:) Pozdroofka
-
BEZNADZIEJA! Niestety musze zainstalowa SP 1 bo inaczej nie mam USB 2.0 w WIinXP na nForce 2:( Coz chyba lepiej miec nForce niz lepsze sterowniki ATI, nie?
-
Pytanie dotyczące sterownikow -> podobno na WinXP z Service Packiem 1 cos sie wali z tymi 3.4. Mam Radeona 9000 PRO od HIS'a Ktos cos o tym wie? PLEASE HELP
-
Epox 8RDA(+) - Zlote rady, codzienne problemy..
zavader odpowiedział(a) na temat w Socket 462(A)/Slot A
Dobra, sproboje:) Na dyskietce musi byc plik *.bin, prawda? Poza tym co taki bios dodaje/wnosi itp? Dodatkowe opcje?
