Jump to content

Negatywny od 2007 sic!

Stały użytkownik
 • Content Count

  594
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Negatywna

About Negatywny od 2007 sic!

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 03/17/1954

Contact Methods

 • Tlen
  0
 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1888 profile views
 1. Temat wrócił - na nowym zasilaczu. Pracuje aktualnie na VGA. Czyżby jednak karta padała? Monitor mało prawdopodobny, MoBo?
 2. Moja MoBo ma złącze PCI-E 2.0 x16. Nie będzie problemu? Pytam jak dziecko bo wypadłem z obiegu.
 3. Jednak to padł zasilacz. Wyczyściłem grafę, zmieniłem pastę podłączyłem i za chwilę wywaliło zabezpieczenie 16A. Wstawiłem zasilacz jaki miałem w domu i chodzi DVI-D.
 4. Nie chcę w staruszka inwestować. To tylko domowa stacja robocza. Nie gram. Czy to: https://proline.pl/asus-geforce-gt-710-1gb-gddr5-gt710-sl-1gd5-brk-p1191120 nie będzie za mocne (niewykorzystane) ?
 5. Moja MoBo ma złącze PCI-E 2.0 x16 Na razie pracuję na VGA i jest O.K.. Na DVI-D jest pikseloza (najpierw biało czarne romby) i na koniec zwiecha. Chyba nie mylę się z diagnozą, że to grafa?
 6. Pisze na priv ponieważ mam taką na sprzedaż.   https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R785OC-1GD#ov

  Stan wizualny jak nowa , nawet kurzu na niej nie ma. Pracowała cały czas bez zarzutu. Cały komplet poczynając od złącz, przejściówek, zaślepek, oryginalne worki/filie wraz z pudełkiem i gąbkami. Nigdy nie była otwierana/rozkręcana. Choć po takim czasie mógłbyś wymienić oryginalną pastę na nową. Gdybyś był zainteresowany to daj znać, wrócę do domu to mogę zrobić zdjęcia.

 7. Muszę wymienić moją kartę graficzną. Szwankuje wyjście cyfrowe. Nie zamierzam inwestować w głębszą modernizację blaszaka. Jakaś używka? Chociaż wolałbym nówkę.
 8. W mojej karcie sypie się wyjście cyfrowe. Zacząłem pracować na analogowym i obawiam się, że za chwilę też się sypnie. Co kupić do mojej konfiguracji? Nie zamierzam specjalnie modernizować komputera. Może jakaś używka?
 9. Mam od Ciebie ostrzeżenie z 2007. Mógłbyś je anulować?

  Chyba się przedawniło?

 10. Tak to wygląda pod GParted. Ta partycja jest w dużym procencie zajęta - boję się ją ot tak sobie usuwać. A nie jest to mój laptop.
 11. Ale ja nie chcę usuwać partycji EFI (100MB) tylko tą 478MB (nazwaną jako "odzyskiwania" przez narzędzia Windows). Ponad to nie jest ona pusta. Jakieś nowe pomysły ? - bo te "kolesia" są mało profesjonalne.
 12. Oczywiście. Inaczej bym nie zakładał tematu. Uprzedzał, żebym nie strugał idioty próbując przesuwać rozdzielone inną partycją partycje.
 13. Układ teraz jest taki: 300MB - odzyskiwania win8.1 ?, 100MB - EFI, C, 478MB - odzyskiwania win10 ?, D. Z Internetu wynika, że mnóstwo komputerów taki układ ma po upgrade na win10. Tylko nikt nie podał skutecznego rozwiązania jak powiększyć C (lub D) aby nie ryzykować utraty danych czyli nie być zmuszonym do reinstalacji systemu. Jak już reinstalacja - to jak przygotować HDD aby nie utracić danych z D? Wykasować wszystko z lewej strony D, powiększyć D i jaki następny krok? Zaufać instalatorowi czy założyć 500Mb na odzyskiwanie, 100 na EFi i z reszty zrobić C?
 14. Też tak sobie początkowo myślałem - ale wszyscy mnie uprzedzają, że win10 nie wstanie. Dlatego szukam odpowiedzi u kogoś kto takie doświadczenie już robił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.