Jak bedziesz uzywal sterow od Creativa , to polecam Herculesa .
Na forum bylo juz mowione o tych kartach , wiec poszukaj .
Chociaz w dzwieku jest tak, ze podoba sie to co sie ma :) (chyba ze sie zna dobrze inne modele ).
Pozatym ladnie zalozony topic , jakbym mogl to bym ci plusa dal :) .