Skocz do zawartości
mich

dziurki na srobki w plycie

Rekomendowane odpowiedzi

otoz czy wszystkie dziury w plycie glownej(atx) sa dokladnie w tych samych miejscach rozlokowane czy moze te dziury dziela sie na glowne(sa na wszystkich modelach wszystkich firm) i specjalne :lol: (sa tylko na modelach poszczegolnych firm) jak tak to napiszcie tak mniej wiecej lub wyslijcie fotke plyty z zaznaczonymi glownymi otworami na srobki

 

niestety nie mam drugiej plyty wiec nie moge sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie dziury sa w tym samym miejscu, bo inaczej do konkretnej obudowy nie posowalo by za duzo plyt i vice versa.

Ogolnie dziury do mocowania plyty sa w tym samym miejscu, niektore maja tez inne (np na Epoxach mozna natrafic na 4 dziury wogol procka - do mocowania wieeelkich coolerow lub innych cudow techniki.

A dlaczego wogole pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jestem w ostatniej fazie AT@ATX:) i musze jeszcze tylko wyeiercic otwory na plyte musze wiedziec dzie dziury wiercic :lol: czyli z tego eynika ze wiekszosc dziur jest taka sama no i bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowy zazwyczaj mają za dużo dziurek, tak żeby były bardzieoptymalne. Niektóre z nich wykorzystasz przy jednych płytach, a inne przy innych. Ja mam ASUSa A7V8X i ta płyta jest duża (czyt. pełnowymiarowa) :wink: , a ostatnio składałem kompa na ASROCKU na KT400 i ta płytka mimo że to był pełny ATX była o ok 1/3 mniejsza od mojego ASUSA i wtedy były potrzebne inne dziurki. POlecam żebyś zrobił dziurki pod swoją, a ew sobie dowiercisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawierce dziury takie jakie sa potrzebne w ecsie(takiego dorwalem do prob przy obudowie :lol: ) i pozniej bede cos dalej kombinowal ale raczej wszystko bedzie dobrze jak bede w przyszlosci kupowal dobrej klasy plyty m.in asusa abita itp ona raczej beda mialy w tych samych miejsca otwory mocujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...