Skocz do zawartości
szogo

Witam i o grafe pytam;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać jestem tu Nowy co nie oznacza że pierwszy raz korzystam z forum tweak.pl. Odwiedzam to forum jush od dluzszego czasu i zawsze znajdowalem odpowiedzi na moje pytania(LCIZNE).

Ale teraz chce zmienic grafe i sie zastanawialem nad czyma nawet mocnym(gf4ti4200 albo gainwarda gf3) tylko nasuwa sie pytanie? po co az tak "mocna" grafa do tak slabego procka(narazie kasy na zmiane procka i plyty co za tym idzie ramu nie mam:( ) jaki mam w opisie ponizej..Dlatego zastanawiam sie jaka grafe qpic, która ma byc w miare wydajna (nie jestem jakims maniakiem gier) ale zeby rowniez posiadala DOBRE wyjscie TV.

Z góry dziękuje za odpowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet!! Moze to jest i nie najlepszy proc..... ale po zmianie grafy na ti4200 i przy tym 512 ram to gta3, bf 1945 i inne wymagajace gry beda Ci chodzily na Hight ustawieniach... wiem to bo moj kolega tak ma.... 900 mhz celka... + grafika Geforce 4 ti4200 + i bodajrze 384 ramu....... wszystko mu chodzi na hight detalach bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co by mialo nie hulac(ale i tak pelnej mocy karty pewnie na takim procku sie nie da wykorzystac) ale fakt faktem ze maniakiem gier wielkim to ja nie jestem to raz a dwa u nvidi to roznie z wyjsciem tv a trzy do 500 zeta to max co moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> od nvidi to gf3 ale jakos bym chcial pozostac przy ATI:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nad radkiem 9000 myslalem tylko czy 9000 czy 9000PRo? orazy slyszalem ze saphire tesh jest dobry moze ktos testowal jush ta karte i powie cos wiecej.

r9000pro jest niezły, nie jest super szybki, ale jak swieci ładnie:) co do 9000 to jest troche wolniejszy... ale niewyczuwalnie raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nad radkiem 9000 myslalem tylko czy 9000 czy 9000PRo? orazy slyszalem ze saphire tesh jest dobry moze ktos testowal jush ta karte i powie cos wiecej.

jak zauważyłem to między 9000, a 9000pro np. w 3DMarku 2001 jest około 1000pkt. różnicy, więc znowu nie tak wiele, nie wiem jak w grach.... ja tam będę kręcił swojego Radka 9000 od ATI, mam pamięci Hynix'a 4ns, więc chyba nie aż tak źle... tylko powiedzcie mi czym kręcić? Powerstrip'em??? 8) nie ma czegoś specjalnie dla ATI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...