Skocz do zawartości
reed

Gry w stylu MAX PAYNE

Rekomendowane odpowiedzi

Cos w stylu max payna hmy...

1.mark of kri(nie ma pistoleto ale za to jest miecz ,luk,dzida i zajebioza topor tnacy wszystko na kawaleczki a przy kombach jest okolo 3 na karzda bron zakonczenie czy tez dobicie odbywasie w bulet time wart to zobaczyc)

2.syphon filter(stary,brzytaka grafa ale zato jary jak cholera)

3.MGS(moze ty nie pasuje ale warto go wsadzic)

4.Tenchu(tez nie pasuje bo to skradanka ale za to jaka skradanka,czekam na 3 czesc)

5.hitman 2(gra warta zachodu,dwa pistolety rulez forewer)

 

Jak sobie cos jeszcze przypomne to dodam :mrgreen:

Qrcze, nie wiedzialem ze : Tenchu i Syphon Filter sa na PC 8O

Grywalem w nie, ale juz dawno na plejstejszynie 8)

Swietne sa, skradanki & snajperki rulzz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb i Max tak samo sie zaczynaja. Lara traci "przyjaciela" (jezeli mozna to tak nazwac) i chce sie dowiedziec kto za tym wszystkim stoi. W Max'ie jest podobnie z tym szczegolem ze on traci zone i dziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

Max Payne mial najlepszy klimat, Max Payne 2 tez mial niezły ,pamietam jak dorwałem ze 2 czy 3 lata temu pierwsza czesc Maxa(w wakacje tylko jak weszła) jeszcze na P III 650MHz 256MB ramu i gef2 MX 400 Herculesa :D tak mnie wciagnelo ze gralem jak w transie :D ten klimat pamietam do dziś :) hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi sie nawet podobało Dead To Rights.. :?

W przeciwieństwie do BiAłY'ego nie polecam True Crime Streets Of LA....Kaszanka.... :? :P

A co do LARY to ona MA klimat[y] ;)

No i jesli nie grałes w Max Payne 2 to obowiązkowo.... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe widac fajne klimaty macie jesli wolicie Maxa od LARY (podkreslam LARY, nie TR) :lol: :lol:

tak bardzo podnieca Cię elektronicznie kanciasty obiekt? gratuluję, ja wolę żywe kontakty z kobietami, a grać w Max Payne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lara suxx ;] [no procz tych modelek ktore ja "udawaly";]. A TR jest mierny:P Do grafy mi dali TR: Angel of darkness, o bosh, w wieksza 'tragedie' dawno nie gralem. Nie dotrwalem nawet do konca pseudo-tutoriala.

Widac ze nie umiesz grac w gry! :lol: wgrach nie chodzi tylko o grafe bo ludzie nie grali by juz dawno w ultime online i wiele innych kultowych starych tytulow. jesli chodzi o moja wersje Tomb'a to ja tam jakos nie odczuwalem bladow ktore podaja w tych wszystkich serfisach a po pobraniu najnowszych latek to cud miod i orzeszki :D

Gothic Rzadi Odradzam grac w Enter The Szmatrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakies gierki typu max paynea, chodzi mi o to zeby miały taki sam klimat, napewnomafia ale moze znacie cos jeszcze ???

:zonk: z której strony???

 

btw. maxa jedynki nawet nie skończyłem (wywaliłem chyba po połowie), dwójkę już skończyłem ale zadna rewelacja :| .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Max Payne 1 był fajny - dwójka to już była totalna żenada i odcinanie kuponów - mocno naciągane zresztą. jak ktoś nie grał w 1-kę to 2 mogła mu się podobać... takie jest moje zdanie.

a co do podobntych gier... Yhe Suffering z kiosku za 18,50 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lara suxx ;] [no procz tych modelek ktore ja "udawaly";]. A TR jest mierny:P Do grafy mi dali TR: Angel of darkness, o bosh, w wieksza 'tragedie' dawno nie gralem. Nie dotrwalem nawet do konca pseudo-tutoriala.

Widac ze nie umiesz grac w gry! :lol: wgrach nie chodzi tylko o grafe bo ludzie nie grali by juz dawno w ultime online i wiele innych kultowych starych tytulow. jesli chodzi o moja wersje Tomb'a to ja tam jakos nie odczuwalem bladow ktore podaja w tych wszystkich serfisach a po pobraniu najnowszych latek to cud miod i orzeszki :D

Zgadzam sie w 100% z Toba.Vandall to kolejny przyklad osoby,ktora nie wie co mowi,co robi i co sie z nia dzieje :evil: :evil: Boshe, co sie z Wami dzieje loodki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...