Skocz do zawartości
Gość per3z

GeForce 6600 GT(AGP)czy Radeon 9800 Pro(256 bit,128 ddr ram)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko.Ktora z kart jest lepsza,boc ceny podobne.I czy warto zmieniac radka na tego ge forca ?Radek kosztuje 955 zl a GF ok.850 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 6600GT.

 

A czy warto zmieniac R9800PRo na 6600GT? IMHO nie - roznica nie jest chyba az tak powalajaca. Chyba, ze jestes w stanie zalatwic wymiane tak, zeby nie doplacac, to wtedy bierz bez zastanowienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to,ze mam r9800 pro 128 ddr/256 bit i chce zmienic na tegoz GF.Ile dostane za radeonka??uzywany 3 tygodnie,na gwarancji,firma sapphire,wersja full+oprogramowanie.

 

Jaka jest roznica wydajnosci miedzy nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest - podaj linka lub adres :)

 

A jesli chodzi o roznice wydajnosci - zajrzyj do watku "GF6600GT juz na AGP" - jest tam pare linkow do roznych testow.

 

EDIT To zle, ze Leadtek? Ja tam bym sie cieszyl - IMHO sa duzo lepsze niz Sparkle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja pytam konkretnie jaka roznica miedzy tymi dwoma kartami,szczegolnie w grach,bo benchmarki to sami wiecie :).Wazne jak karta w parktyce sie sprawdza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem Czy warto zmieniac.

Raz lepiej raz gorzej. Ale ogolnie GF jest raczej szybszy.

 

 

Jak mozesz to podaj jakis link do www tego sklepu czy cos:) Napewno jest to wersja na AGP? A leadtek to bardzo dobra firma i robi swietne karty i zapene z 6600GT tez tak jest:)

 

 

edit przejrzalem tescik i gf wymita. Tylko zastanawia mnie pewna sprawa czemu wersja agp jest prawie zawsze szybsza niz wersja pci-e?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:1.niestety witryna sklepu sie posypala i jakis czas nie bedzie

po 2.JEST LEPSZA OD R9800 PRO Z 20 % W GRACH CZY NIE ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak witryna sie posypala, to podaj linka, w koncu przeciez ruszy :)

 

A co do wydajnosci - badz laskaw zadac sobie te odrobine trudu i zajrzec na podanego linka...

 

Marcin->tez mnie zaskoczylo, ze AGP jest z reguly szybsze, szczegolnie ze ma pamieci taktowane 50MHz nizej. Widac PCI-E cos ogranicza przepustowosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym,ten GF ma 128 szyne pamieci(128 bit),wiec czy na pewno jest szybszy?Cos mi tu smierdzi wałem ...

CZemu ci smierdzi? to ze ma 128bit szyne pamieci to nic nie zmienia bo to inna budowa taktowania itd.

Patrząc na testy GF6600GT jest lepszy niz 9800pro

 

 

Mi tez cena, smierdzi daj linka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam dac linka do sklepu,ktory zrezygnowal ze sprzedazy internetowej i zamknal witryne??Jakbym mial skaner,to ulotke bym zeskanowal Wam.Jest tam tez GF 6600 za 629 zl :)jak mam dac linka do sklepu,ktory zrezygnowal ze sprzedazy internetowej i zamknal witryne??Jakbym mial skaner,to ulotke bym zeskanowal Wam.Jest tam tez GF 6600 za 629 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale jezeli nawet obrazki do Ciebie nie trafiaja, to warto sie zastanowic czy do szkoly nie wrocic...

 

Poza tym jaki tu walek weszyc, skoro jest szybszy? Po prostu inaczej zarzadza pamiecia i 128bit mu wystracza. Nie dajmy sie omamic cyferkom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Sparkle - w sklepie Tweaka 900zeta.

 

A Gainawrd to niestety chyba najwyzszy model 6600GT z ich oferty, co sie od razu odbija w kosmicznej cenie...

 

per3z-> mozesz dokladnie przepisac z tej ulotki tego 6600GT? Poszukaloby sie wtedy po necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.powerpc.com -bodajze pod ta domena istniala ta www

poza tym wersja agp jest produkowana przez gainwarda(ok1200 zl) i leadteka(ok.850-zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winfast leadtek GF 6600 GT 128 GDDR 3 * PC *AGP x4/x8

 

sorki nie zauwazylem malutkiego przypisu obok,a ulotka jest tak skonstruowana,ze wogle nalezy ja czytac przez lupe ;)

 

a swoja dorga:dlaczego jest przypisek * PC ?To chyba kazdy wie,ze na PC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawska gielde komputerowa oczywiscie :D

 

A zeby miec podkladke do dyskusji, oto opis GF6600GT AGP ze strony Leadteka:

http://www.leadtek.com/3d_graphic/winfast_...00_gttdh_1.html

 

Ta karta ma taktowania jak wersja PCI-E (500/500) :) Moim zdaniem brac bez zastanowienia, szczegolnie za taka cene!

 

Widze, ze znalazlem juz karte dla siebie :) Czy ten poznanski sklep prowadzi sprzedaz wysylkowa? Bo jak nie znajde w Wawie to u nich bym kupil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...