Skocz do zawartości
pcmax

odżywki

Rekomendowane odpowiedzi

pierw pomysl co chcesz tak naprawde osiagnac. Potem zacznij czytac sfd.pl. cwicz 3-5 razy w tygodniu dieta narazie sie nieprzejmuj jedz wszystko co sie da! tak za 3 miesiace zacznij sie interesowac dieta i odzywkami a za rok za dwa sterydy ;] joke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

moze wkoncu ktos mu napisze co i jak??

jesli dopiero zaczynasz cwiczyc to pocwicz tak z miesiac i zacznij chodzic 3 razy w tygodniu

musisz przyzwyczaic miesnie do wysilku jak i caly organizm

 

podstawa dobrych efektow jest dobry trening

jak na poczatek polecam:

1. klata + triceps

2. plecy + biceps

3. barki + przedramie + kaptury

 

do kazdego treningu dodaj sobie cwiczenia na brzuch

maxymalnie 4 cwiczenia na dana partie miesni

zacznij cwiczyc systemem 4 serie po 8 powtorzen(w tym dwa ostatnie z maxymalnym wysilkiem)

po dluzszym chodzeniu mozesz przejsc na system piramidowy

 

co do odzywek i suplow to podstawa dobrej masy jest

kreatyna+gainer

nie kupuj zadnych hmb i innych dziwnych suplow bo duzo kosztuja a g o w n o daja

 

ja polecam kupic: 0.5kg kreatyny z dekstroza + hi tec super mass(gainer).

 

jak zostanie ci kasy to dokup sobie glutaminy

 

na poczatek tyle

 

co do zawodowcow(pudziany, colemany itd) to oni wydaja fortune na koks, odzywki i diete:)

 

a no i bym zapomnial

dobra dieta to podstawa

jedz duzo weglowodanow i bialek (unikaj tluszczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale podobno zlapali go na dopingu teraz:) kurcze nie che w to wierzyc

Też o tym czytałem w F[uc]kcie ;]. Podobno miedzynarodowa komisja strongmenow go zdyskwalifikowala za branie dopingu przez co musial oddac nagrody zdobyte w ostatnim czasie. Nie wiem ile w tym prawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście przy całym szacunku dla Pudziana (lubię go) to jakoś mi się nie chce wierzyć, że takie mięśnie uzykskał z odżywek i dobrej diety. Jeśli nie koksuje to coś parszywego musi brać, ale ja się nie znam nie bijcie mnie jakby co :) Proszę !

 

PS: Ja też postanowiłem sobie, że zacznę ćwiczyć: mam 174 cm i 52 kg wagi to trochę mało przy 16 latach (mam niedowagę ponoć). Na klatę nic nigdy nie próbowałem brać, ale mam pewne doświadczenie co do drążka i podciągnięć. Ćwiczę od V podstawówki. Mój rekord podciągnięć: pod chwyt: 30 razy, nad chwyt 20 razy. Dobrze to czy nie :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatno robiłem jak by to nazwać... popijawę :-) wielu nas nie było ale spotkało się dwóch odżywkowców z siłowni ( nie no żadne pudzianki ) moja rada dla nich - stuknąć sobie dziennie kilka serii po 20-30 pompek z nogami na jakiejs rozsądnej wysokości... i jeść :-) smacznie i do syta :-D :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie! jak nie mozna pic to ja dzikuje! (wczoraj w nocy ostatnio pilme) wiec rezygnuje z odzywek! trezba trenowac na "sucho" powinny tez byc efekty! przeciez po to sie trenuje! nie mozna odrazu zostac mistrzem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...