Skocz do zawartości
kilobajt

Jakich używacie płytek do nagrywania?

Rekomendowane odpowiedzi

Tego tematu nie zauwazylem wczesniej.

No wiec u mnie to kiedys bylo tak ze wazne rzeczy na werbatimki a takie tam bzdety na platiniumach albo cos podobrego.

Od pewnego czasu uzywam plytek (pewnie niektorzy nie uwierza) FUJIFILM :) i jak narazie z zadna nie mialem problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię Verbatimki ponieważ:

 

- to dobre płytki :D

- moja wieża ma problemy z czytaniem CD-R (swoje lata ona już ma), a Verbatimy na niej chodzą bez problemów

 

Powtórka pytania - czy Verbatimy wystepują w opakowaniu Slim czy tylko normalnym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie preferuje platinum , krotko: dobre i tanie, wypalilem juz jakies ~5000 i b.malutko sie zrabalo i to glownie z mojej winy :)

Powtórka pytania - czy Verbatimy wystepują w opakowaniu Slim czy tylko normalnym??

sa verbatimy slimy , widzialem nawet kolorowe :)

http://www.ramservice.pl/html/plyty_cd-cennik.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam w płytkach nie przebieram, kupuje najtańsze z możliwych ... mam płytki LG, Platinum, Dysan, Akoss, Smart Buy, Emtec, Samsung, verbatim, TDK ... i wszystko gra mi na nich oki. Moja wieza ma juz troche lat (ok. 10, raczej wiecej niz mniej) i wszystko odtwarza, nawet music nagrany na CD-RW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię Verbatimki ponieważ:

 

- to dobre płytki :D

- moja wieża ma problemy z czytaniem CD-R (swoje lata ona już ma), a Verbatimy na niej chodzą bez problemów

 

Powtórka pytania - czy Verbatimy wystepują w opakowaniu Slim czy tylko normalnym??

Ja też używam Verbatimów (jak nagrywam dla siebie, dla innych to wg.życzeń). Co do pytania, miałem wczoraj Verbatima w opakowaniu Slim. Pisało na nim, że 24speed, ale nagrywa z 40 bez błędów (TEAC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię Verbatimki ponieważ:

 

- to dobre płytki :D

- moja wieża ma problemy z czytaniem CD-R (swoje lata ona już ma), a Verbatimy na niej chodzą bez problemów

 

Powtórka pytania - czy Verbatimy wystepują w opakowaniu Slim czy tylko normalnym??

Ja używam Verbatim.Tak np.Verbatim SuperAzo Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nagrywam coś ważnego to TYLKO Verbatim / TDK.

Natomiast gdy zrzucam filmy i inny chłam to używam cdr-ów za 1zł.

Używałem esperanz, akossów,mediatech-ów i mogę pochwalić

mediatech-y i zjechać akossy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku: to co akurat jest w hurtowni ;)

Idzie tego od cholery na backupy ktore maja przetrwac gora pol roku wiec Platinum, MediaStore i Esperanza. Generalnie nie sa najgorsze, tylko raz z Esperanza mialem w padke ze na szpindlu 2 byly do niczego. Chociaz pewnie z wyjaralka szajsunga albo innego uznanego producenta bylo by gorzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yasin - a gdzie kupujesz?

Pastel'e kupiłem za ok. 15 pln w Macro (to było chyba 13 pln), aż się zdziwiłem że takie tanie i wziąłem 10, a te Super Azo Colour Disc kupuje na wgk, biorę zawsze więcej to mi sprzedają po 18 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te slimy... Wieża odczytyje je :)

 

Heh. Kolorowe niekoniecznie muszą być :wink:

Dziś kupiłem jeszcze 10-pack na WGK za... 20zł (mimo, że kolorowe).

 

BTW - kupiłem jeszcze jakieś Titanum do 32x... Ktoś miał ? To nie dla mnie, a miały być jakieś najtańsze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grooby po ile są te verbatimy w tym sklepiku na wge bo potrzebuje w slimach ale taniej niż po 1.60 bo po tyle to u mnie są w miescie a do wawy specjalnie po droższe płytki jechać nie będe...

 

aha mam pytanie czy ktoś nagrywał kiedyś na datexach i co to za płytki bo mam możliwości kupienia po 0.80 za sztuke :)

 

ja nagrywam verbatim w slimie, miech temu nagrywałem na memorexach i na esperanzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypaliłem ostatnio 20 płytek Platinum bez żadnych problemów

spaliłem 4 Esperanze na 4 jakie wypalałem :(

teraz mam jeszcze do wypalenia 20 princo i lecą bez problemu :)

nawet nie wiecie jak trudno wypalić 40 płytek na nagrywarce 8x :( poświęce na to chyba cały weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...