Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wadim ! Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ( w jakosci, niekoniecznie w ilości ), ewentualnie niech Ci wynagradza w walutach wymienialnych.

Pociągnijcie dłużej bo o 22 dopiero wracam do chaty :(

Ktoś będzie na TS na Banita.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie dajcie znac jak przejdziecie na 1.5 to wróce do gry z wami...

 

smutne ale prawdziwe ... 3/4 polskich pr0 wymiatczy na TactOpsie czituje - skąd wiem ?

 

sam od 2 dni mam dostep do czitów i wystarczyło posiedzieć troche na spekcie z włączonym wallhackiem a wszystkie nietypowe akcje czołówki gamerów z TO stawały sie jasne ...

 

ja pograłem pare razy ale jakoś zero mi to przyjemności sprawia - wole wgrać 1.5 - już powoli serverów jest coraz wiecej ...

 

jak to mówią - ciekawość ludzka rzecz - to mnie skłoniło do zainstalowania czita - ale nie chce tak kontynuować przygody z ta wspaniałą grą.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 3/4 to chyba nieco przesadziłes. Jednak pamietam ze kiedys tam grałem i sie wychylic nie mogłem bo od razu heada dostawałem, tymże sposobie miałem 2/14 staty co mi sie nie zdarza nigdy, nawet na uwalonym obecnie monicie.

 

Mówisz ze wylukałes na spekcie różne akcje, tz jakie? Koleżkowie przez ściany widzieli czy what?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówie 3/4 grających a 3/4 tych pr0 wymiataczy ...

 

długo grasz na jakimś serwie to kojarzysz nicki które wchodzą i zamiatją serwerem - 3/4 tych ludzi po mojemu ma wall'a - cięzko to opisać , trzeba zobaczyć.

 

przykłady też cięzko podać ale np.

 

1. biegnie koleś i nagle obraca sie i cofa pare metrów by wrzucić granat przez konkretne okno

 

2. granaty lecą zawsze ponad tymi ścianami i w to miejsce nad ściana gdzie z drugiej strony najwięcej ludzi - nie mówie tu po respach bo to da sie wyćwiczyć ale o "przypadkowych" rzutach w czasie gry.

 

3. ładnie prezentują sie mapki gdzie snajpą sie gra ... jakos dziwnie zawsze mierzą tam gdzie biegnie przeciwnik - dopiero po zoomie widać że niestety jest za ścianą i nie da sie go trafić ... dziwnym zbiegiem okoliczności celownik przechodzi w miejsce (okno) gdzie pojawia się za chwile nowa głowa.

 

4. bieganie z maszynówką i wyskakiwanie zza murków za którym ktoś sie czai celują dokładnie w to miejsce w którym sie czai

 

5. gdy zostaje jeden przeciwnik na mapie dziwnym zbiegiem okoliczności dany delikwet zachodzi go od tyłu i ściąga.

 

6. wszystkie zoomy broni (nie tyko snajpy) skupiają sie w miejscu gdzie jest przeciwnik

 

takich akcji można mnożyć - jak z typowym wallem - tego nie widać dopóki sam nie włączysz walla ...

 

patch 1.4 jest juz za długo - czitów jest dużo i nowych pr0 playerów przybywa.

zgasną w wesji 1.5 (niestety na jakiś czas :/ ) - nicków nie podam bo i po co ... ja wiem swoje i na 1.4 już nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD 4) To akurat można wyćwiczyć właściwie, duzo z tego na słuch można zrobić. Wiem bo sam nie raz zza murków wyskakiwałem i celowałem dokladnie gdzie kolo siedział a nie mialem pojecia ze tam jest.

 

Co do reszty:

Fakt wall'a nie mialem i moge niektorych rzeczy nie widziec ale w tą giere gram naprawde długo i takich jaj o których piszesz nie widziałem.

 

Ciekwe kiedy tactops 1 przejdzie na 1,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co znaczy grać na słuch - ale jak widzisz każdy z tych punktów które podałem u jednego kolesia to wątpie aby wyskakiwał na słuch zza murku...

 

bez dowodu sie nie obejdzie jak zwykle ;]

 

postaram sie coś wykombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu umożliw ściąganie plików z serwera.

Allow downloading czy coś takiego.

 

O co chodzi z tym : "codu oryginalnosci ". Jezeli chodzi o grę to mam oryginał....

hmm ale gdzieto właczyc jaka komenda ja urzywam Rcon i tam tylko wciskasz :) acha a wlasnie czy na pirackich kodach działa wam serwer czy wymaga oryginlnego?? bo ja mam akurat oryginał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh johny bo to jeden ;]

 

daleko nie szukaj - myślisz że czemu najGroch ma ostatnio taka wzwyżke formy ;p

 

nagrałem pare filmików przed chwilą - w sumie to sie zastanawiam czy kompresować i zamieszczać tu - i tak wiecie przecież że są tam cziterzy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak ja dawno nie grałem w CoD'a ;D nie mam teraz czasu - ale mogę narazie postawić serwer na jakiś tydzień ....coś do UO się nie mogę przekonać - jeśli się w kilku zbierzecie to można zagrać adres to 149.156.87 z końcówką 93 na porcie 2560 - jeździ na wersji 1.5. Pochodzi pewnie do nowego roku czyba że się wcześniej przewróci lub go wyłączę. Aha i jeszcze jedno - znacie może komendę ograniczającą liczbę głosować ? Bo w ET to jest i tu też by się przydało.... bo tak to votów nie ma bo zawsze się znalazł niekumaty lub dwóch ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno mi to przyznac ale gonzo ma racje :] Dostalem od niego porcje czitow i odpalilem na chwile... Efekt na carentanie statsy 25-4 8) I przekonalem sie ze wiekszosc tych "prO' jedzie na wallu :/ ale od czego mam rcona na TO hehehe :>

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobo, a Mainmans chodzi (bo chyba na jakiś czas był wyłączony).

 

No właśnie, dużo cziter00f, a najlepsze, że Punkbuster nic nie daje, tylko same z nim kłopoty :D

 

BTW- Adasi W opcjach gry to on tego nie zmieni (chodzi o serwer TT czy jakoś tak ;) ), bo trza przez rcona ustawić.

 

Wadmin - Spróbuj wpisać w google: rcon commands i zobacz co wyskoczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna.... a ja tam bym się kłócił.... co prawda- tez mi to dziwnie wyglądało... ale mimo bata- pb jest....

a jeżeli gonzo prawde trzpie- to zara ide pogadać z gostkami ;] może mi też zapodadzą tego plika :P :P :P

piś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodac to wiesz co sobie mozesz... :> ten twoj prO klan to narazie 3 osoby tak? legolas juz dostal bana za czita na TO :> jeszcze ten typ lowca czy jakos tak jest podejzany :] nie ma to jak uzywac czita do tepienia czita :D

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna.... a ja tam bym się kłócił.... co prawda- tez mi to dziwnie wyglądało... ale mimo bata- pb jest....

PB wywala za cvar wallhack 1

 

ale cvarów na wallhacki jest więcej i PB już sobie nie radzi :/

tym bardziej że w jednym z czitów które mam samemu mozna zmieniać nazwy cvarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobo, a Mainmans chodzi (bo chyba na jakiś czas był wyłączony).

Najczęściej nie - CoD mi się znudził i nie mam czasu już tyle grać co kiedyś - Serwer chodzi jak ktoś z moich znajomych chce zgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gonzo.... po krótkiej lekturze- zgadzam sie

kolejny wybrany obdarowany przezemnie czitami przejrzał na oczy na TO ;]

 

zaznaczam że hurtowo nimi nie dziele i nie ma się co zgłaszać o udostępnienie ...

(bo już takie wiadomości dostaje)

 

2 osoby dostały i potwierdziły że pr0 TO playerzy (i nie tylko na TO) czitują więc namawiam do montowania 1.5 by pograć uczciwie - server LOBO stoi juz na 1.5 patchu więc mamy gdzie popykać cuzamen a i publików jest coraz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jednego kolesia widzialem (znam go z widzenia) tez co wyraźnie czitował bo miał staty 30/4 i rzeczywiście dobry był w przewidywaniu :D

 

Najciekawsze ze dowiedziałem sie dziś ze jestem w kolejce do bana na TO :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wtedy zlewam na ten klan... i nie ze względu na oszukiwanie, a dlatego... bo... y... nic jeszcze kurna nie grałem a jeleń legolas się nie odzywa... ehh ;]

teraz sobe myśle o cb.... i prawdopodobnie o tych "niby" najlepszych graczach... ino potrafić tylko dobrze sie maskować.... i cb podbite....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...