Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

omg co za lol

a ilu ja musze miec ludzi po swojej stronie ?

przeciwnie do ciebie stronie od tych, ktorzy nie wnosza nic do mojego zycia i trzymam sie od nich zdala po kji mi 50 lam popierajacych moja opinie ??

widzialem kazdego z was na serwach nie raz jedno co moge powiedziec o waszym skillu to omg :/

staty w meczu mialem najlepsze z mojego teamu jakie sam sie domysl...

pozatym co masz do ktorego kolwiek z tych klanow lolq ??

ukf, nightmare, virtual, nbk, frag executors ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja o Tobie w zyciu nie slyszalem

A z tego co mowisz to powinienes brac udzial w turniejach swiatowych.

 

Widziales nas jak gramy??

Hmmm ja Ciebie w zyciu nie widzialem. No chyba ze padajacego od mojego strzalu i gryzacego glebe.

 

 

PS

To jak, ugadales sie z mama??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg co za lol

jeszcze raz ... skończ OMG'adować i LOL'ować kogokolwiek albo skończysz z forum - proste ?

 

mam cie już dość - nie widzisz idiotyzmów jakie wypisujesz to poproś mame by ci przetłumaczyła co my mamy do powiedzenia nim walniesz kolejną głupote ...

 

nie widze u ciebie nic poza samochwalstwem , chamstwem i nieumiejętnością dyskusji ...

 

a ilu ja musze miec ludzi po swojej stronie ?

przeciwnie do ciebie stronie od tych, ktorzy nie wnosza nic do mojego zycia i trzymam sie od nich zdala po kji mi 50 lam popierajacych moja opinie ??

na tym polega forum mądralo że wyrażasz swoją opinie , poglądy , doświadczenia a inni to komentują ...

 

po raz kolejny napisze ... czy nie widzisz żeś sam w sowich debilnych rozmyślaniach ?

 

nikt cie popierać nie musi fakt - żyj se sam w swoim zadufanym świecie ... zdala od forum ...

 

widzialem kazdego z was na serwach nie raz jedno co moge powiedziec o waszym skillu to omg :/

więc jednak grasz na TO i innych PL servach ?

 

nie ma ujmy w tym dla twojego skilla ?

jak gram nie przypominam sobie żadnego ares'a prO wymiatacza 30:0 ...

 

staty w meczu mialem najlepsze z mojego teamu jakie sam sie domysl...

no super dzięki ... już kombinuje jakie miałeś staty ...

 

pozatym co masz do ktorego kolwiek z tych klanow lolq ??

ukf, nightmare, virtual, nbk, frag executors ??

gdzie to twoje prO otoczenie w tych klanach ?

lepiej sie pochwal za co wylatywałeś z tych 'klanów' ... zapotrzebowanie na sprzątaczy łusek i dawców apteczek się skończyło ?

 

pienisz się jak dziecko (w sumie to nie dziwota boś niepełnoletni dzieciak) ... ale zrozum że to tylko gra i niektórzy mają ciekawsze rzeczy do roboty niż kłótnia z nieletnimi o jakieś błachostki spowodowane wybujałą fantazją i urazami psychicznymi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg cziter i bedzie mi mowil o moim skillu :/ wielkie omg tobie na zlosc :/ z zadnego klanu nie wylatywalem, klany maja to do siebie, ze nie jest to trwala rzecz, ludzi chca sie rozwijac odchodza ida do innego, klany sie rozpadaja, powstaja nowe, zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg cziter i bedzie mi mowil o moim skillu :/

jaki cziter!? czytales wogole caly temat? gnz tak samo jak ja uzylismy czita aby zbanowac tych co graja na nich caly czas... i udalo sie! I przestan juz "pierodlic" jaki to jestes swietny bo juz mi sie na wymioty zbiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie nasuwa gdy czytam jego posty ...

 

"jak sie nie wie co sie mówi to sie mówi co sie wie"

lub cytat z abradab'a "nie wiesz co mówić to mów niewyraźnie" itd itp.

 

ty mu argument a on debilizm i tak na okrągło ...

 

najGroch daj spokój - jesteśmy skreślonymi z PL sceny cod'a cziterami bo ares tak powiedział - nowy śledzący CB nałogowo prO admin w/w instytucji ...

wkońcu to on lami... grał z najlepszymi klanami cb.eu

 

choć przypomniało mi sie że zanim dopadłem czity to grałem na jakimś serwerze z kims znanym - cholera mogłem tak jak i on teraz się tym chwalić i być de beściakiem ... ale nie stałem sie cziterem i taka szansa przeszła koło nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg co za lol

a ilu ja musze miec ludzi po swojej stronie ?

przeciwnie do ciebie stronie od tych, ktorzy nie wnosza nic do mojego zycia i trzymam sie od nich zdala po kji mi 50 lam popierajacych moja opinie ??

widzialem kazdego z was na serwach nie raz jedno co moge powiedziec o waszym skillu to omg :/

staty w meczu mialem najlepsze z mojego teamu jakie sam sie domysl...

pozatym co masz do ktorego kolwiek z tych klanow lolq ??

ukf, nightmare, virtual, nbk, frag executors ??

1225228[/snapback]

nie lubie sie kłuicic i prosze was o to zeby nie zasmiecac tego wątku, kolega drogi władco CB i 1000 klanów przestan sie przechwalac, skupcie sie na temacie! takis cwaniak zagraj z nami pokaz co potrafisz, my jestesmy gotow tylko powiedz kiedy ja mam serwer załatwicc pojdynek dla tweaka to czysta przyjemnosc i koniec by było przechwalania sie załatwice to na serwerze a nie tu!!

 

Pzzestań czepiać sie tych chitów bo mnie to juz denerwuje, wytłumaczyli chyba juz ze nie czituja, jestem im wręcz wdzięczny ze to ze otworzyli mi oczy bo czasmi gdy widziałem takich co zabijaja 25 razy i przy tym 0 śmierci zaczynałem sie zastnawiac dlaczeog ja tak kiepsko gram i dlaczego zawsze dostaje head shoota. JA tam chlopakom ufam ze nie popieraja chiterstwa i forum jest mpo to zeby pokazac nam jak mozna wybadać chiterów. Dzieki GNZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat grał w eXtrem-gamers.de sponsorowanym przez digitallabs,a z takimi klanami jak amd64 to xG wygrywało.

Jeśli chodzi o twojego skilla to wejdz na serwer neostrady jak będzie grał BIG LOL,lub^Zero.

 

 

 

A teraz troche relamy:

http://www.esl-europe.net/pl/cod/sd/5on5/ladder/ - zapraszam do gry w ESL .

Pczytajce taje ono ogromne możliwości.

 

Może byście zrobili team tweaka ? :blink: wiem że gracie 4fun ale może byłoby ciekawie.

 

 

http://www.dmn.neostrada.pl/dmn.zip - fajny strzał to ma 40 mega polecam flashgeta bo ftp czasem przerywa

 

Gdyby bLonie przeżył postrzału z rifla to by wygrał 1 na 4 wystarczyło by żeby bLo dostał wcześniej granatem.

Więc z całym szacunkiem twoje strzelanie do lam na publiku nikogo nie obchodzi jesteś poprostu dzieckiem z manią wielkości jakich wielu spotkałem kiedy grałem w CoD-a i jak dostali to zaraz po czity sięgali bo muszą być pro i to jest ich cel życiowy ponieważ są za mali by zrozumieć że to tylko gra I to jest TYLKO GRA DLA NAS WSZYSTKICH i kiedy ja byłem młodszy też tak myślałem ciężko trenowałem i takie dzieci zjadałem na śniedanie ale po zarejstrowanie sie na forum i chwili byćia uczestnikiem ZROZUMIAŁEM ze to mi [Glutus Maksimus] (za przeproszeniem) dajie a po drugie Zawsze znajdzie sie ktoś lepszy., więc nie żyj w błogiej nieświadomości że jesteś najlepszy bo mi cie szkoda. kiedy np umówisz się z którymś z tweaka i dostaniesz łomot. przestałem grać w coda bo miałem dość dzieci, którym trzeba udowodnić,że nie są najlepsi a za jakiś czas wracają z czitami i mówią ,że trenowali. N/C jeśli moja wypowiedz cie w jakiś sosób uraziła to przepraszam.

Popieram Gnz w jego wypowiedziach w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce ustrzelic glowe Aresowi zagrajmy gdzies ino szybko. Z pr0 playera zrobic pr0 lolka to jest dopiero frajda :-P :lol: Do takiego tylko strzelac bo gadac z nim nie ma sensu.

 

 

Pytanie do starych TT,,,,,,,,,,,gracie w ogole gdzies?? Bo na TO cos Was nie widac za czesto ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak nie dowiem sie z jakim nickiem gra nasz slynny europejski wyjadacz bizonow z pupy? przewrazliwiony na tle statsow (jak mialem ma MSK 81:66 to walilo mnie to 66, bo wazna jest przyjemnosc z gry a nie statsy)

 

a swoja droga ktos wspomnial o klanie tweak.pl czy cos :) w sumie spoko, ale jakos do dzis nie mozemy sie razem zebrac na jakims serwerze (jak np ekipa z CSS) i popykac w gronie forumowiczow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crosis

a szkoda chciałem sie jeszcze ponabijać troche i sam mu dać bana ;]

może wróci to na IP założe ;]

 

------------

 

cubanTTe - ja gram i widze cie czasem ;]

 

testuje czity i upadlam sie pod PL sceną czyli reprezentuje podziemie podziemia na TO, asta-net i asta-peacemaker głównie ...

 

gram prawie codziennie wieczorami chwil pare dla zabicia czasu i postrzelania dla frajdy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche szkoda ze nie ma juz naszego ulubionego prO plajera na forum... Przunajmniej posmiac sie bylo z czego:]

Galvatron my mamy klan tzn tak jakby... :wink: kiedys nawet w cb bylismy, ale nagle nastala cisza i nasz Tweak Team stal sie tylko grupka starych wyjadaczy co graja 4 fun. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby reaktywowac TT. W sumie to juz sie o to staralem ale bylo 4 chetnych :blink: A tak wogole to ZAGRAMY COS W KONCU KIEDYS RAZEM!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za TT i za pograniem razem :D podajcie serwer i termin kiedy gramy a bede ! (jak tomili dżons w ściganym)

1226557[/snapback]

aaaaaaa to teraz poznaje widze cie czasmi na serwie czego nie napisałeś ze jestes z tweaka?

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...