Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

TO padł przed 22 - wiem bo akurat grałem ;]

 

stąd ta pustka po 22 - przeniosłem sie na aste - jak te ludziki tam szybko biegają - granaty zajebiście latają - wogule jakoś tak szybciej ;]

 

chyba skończe grac na tym debilnym modzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, jesli nie pojde na koncert Insekta (tyska kapela :D) to moze zajrze na jakis serwer, chociaz teraz nie wiem czemu pingi na np. oneta mam, ale www mi nie chodzi i musze sie laczyc przez jakis kaprawy proxy :/ zas cos admin spierniczyl :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych wynikami PGA ...

 

1. Bad Mother Fuckers

2. United-Forces

3. Fear Factory

 

 

 

mecze:

SLW vs BGF 7:21

UF vs qvl. 21:8

FF vs BSTR.zK 21:15

xCution vs BMF 12:21

 

półfinały:

UF vs BGF 21:10

FF vs BMF 16:21

 

o 3 miejsce:

FF vs BGF 21:13

 

finał:

BMF vs UF 21:13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha podziękowałem z góry! Jak mozna grac na tactopsie? imo najbardziej syfiasty server w Polsce, do [gluteus maximus] mod , poziom strasznie niski, jedyne co dobre to pingi

 

Onio powiedz im coś bo się chłopaki nie nauczą porządnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja mam odmienne zdanie: pingi czasami straszne, mod wyczesany bo podnosi realizm i koles nie biegnie dalej z 10 kulami w zadku jak to bywa na innych serwerach, no faktycznie poziom czasami dosc niski :/ ale nie ma idealow :P ja czasami gram na ATI i tam jest poziom haj :D

 

edit: granaty w tym modzie sa zbyt mocne i trzeba szybko uciekac gdy sie ma tylko jakis w zasiegu wzroku... a biega tu sie wolniej :/ :P

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod jest totalnie z [gluteus maximus], nauczysz sie tak grac to potem bedziesz mial problemy grac na serverach normalnych. poziom jest strasznie niski, kolo biega za wolno, granaty za mocne, bronie tez ;/ . Nie 1 klan grajac na tactopsiewymiatal a potem przychodzilo do meczu to tak dostawali w dupe ze szok: przykladów nie bede moze podawal bo sie obraza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten serwr ma jedne wielki plus. Mnustwo niestandardowych map.

Gra na tych dołączonych już mi się nudzi (choć jest łatwiej, bo się je zna).

Kurde, tyle grałem na TO i dopiero niedawno zorientowałem się, że tu właśnie grają tweakowcy :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onio powiedz im coś bo się chłopaki nie nauczą porządnie grać.

1303455[/snapback]

No faktycznie Onio pokazal dzisiaj klase :mur:

 

Chyba pojawil sie kolejny pr0 player w stylu Aresa... zenada :lol:

 

Ile razy mozna kutFa mowic ze na TO gra sie dla zabawy, ale widac, ze pr0 playerom ciezko to zrozumiec :mur:

 

Poza tym jak ci nie pasi TO to nie graj na min..... jest tyle innych serwow, ale nie komentuj i nie obrazaj ludzi ktorzy sie dobrze bawia, a lolasow maja gleboko w glutesusie maximusie.

 

 

Muahahahah beke mam z takich typow B)

Edytowane przez Cubante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH CO TWIERDZA ZE SERWER TACT OPS TO KICHA!

 

qrwa pajace to jest serwer dla ludzi co chca pograc sobie na niestandardowych mapach i do tego z modem! Ten mod to CKR MOD podnaszacy realizm gry, a co za tym idzie zwiekszenie mocy strzalow, wybuchu granatow itp... Jest milion polskich serwerwow NO MOD to na nich grajcie! Nikt wam nie kaze grac wlasnie na tym. I przestancie pierodlic ze poziom slaby, ze mod glupi, ze gracze grajacy tam to lamy itp. To serwer stworzony do grania i dawania przyjemnosci a nie po to by grajac na nim stac sie mistrzem swiata w coda!

A ty toxic jestes taki pro? Juz jeden taki byl to zostal zjedzony! Wiec nie pisz tu podobnych [ciach!]l i nie najezdzaj na serw TO i grajacych tam ludzi! graj sobie na innych, a TO omijaj szerokim lukiem!

 

dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie lubie Tactopsa, wszystko gicior. I mod i moc strzałów, ale jakby granaty były ciutke słabsze to byłoby IMO idealnie.

 

Grający tam ludzie heh, dużo jest frajerów (nie mam na myśli lam) co objeżdżają innych i to wrzutami na poziomie piaskownicy. To że lamki tam są mi zupełnie nie przeszkadza dopóki nie kampią hamsko albo innych numerów nie robią.

 

Narazie tez odpuszczam tactopsa bo nie mam na czym grać w CoD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najdroch jestem napewno wiekszy pro niz ty.

co to aresa . hmm znam kola i cos tam gra ;p

ale i tak uwazam ze najepszy od was jest Twin :]

a tactops to totalne scierwo

chcecie to mnie zjedzcie buaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...