Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Dantex76 - Przeinstaluj na spokojnie system...Zainstaluj sobie stery 66.97 ze stronki asusa, podkręc rdzeń karty do 385 Mhz a pamięci do 830Mhz...i ciesz sie z grafy :) A co do sterów 71blablabla to normalka , u mnie chodzą tak samo jak u ciebie , skoki etc :)

..pozdro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dantex76 - Przeinstaluj na spokojnie system...Zainstaluj sobie stery 66.97 ze stronki asusa, podkręc rdzeń karty do 385 Mhz a pamięci do 830Mhz...i ciesz sie z grafy :) A co do sterów 71blablabla to normalka , u mnie chodzą tak samo jak u ciebie , skoki etc :)

..pozdro..

1244306[/snapback]

OK. 2 pytania. Czy w Biosie opscja fastwrite ma być włączona? Czy zaistalować do płyty głownej stery Nforce 5.10 czy te starsze Asusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam watek przywieszania sie v9999. Otoz zmiana sterow z 66.93 dolaczonych do karty na jakiekolwiek inne nic nie dala, a wrecz przeciwnie, mam wrazenie ze ten sprzet jest trefny i kwalifikuje sie do reklamacji. Ktos jeszcze mial do czynienia z takimi dziwnymi zachowanimi karty i ma cynk coz tym zrobic oprocz hotkeya? (Przy zawieszce wyswietla rozciagniety lewy gorny rog ekranu). Serwis Asusa na razie milczy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dantex76 - Przeinstaluj na spokojnie system...Zainstaluj sobie stery 66.97 ze stronki asusa, podkręc rdzeń karty do 385 Mhz a pamięci do 830Mhz...i ciesz sie z grafy :) A co do sterów 71blablabla to normalka , u mnie chodzą tak samo jak u ciebie , skoki etc :)

..pozdro..

1244306[/snapback]

Hmm. Słabo podkręca sie moja karta z 350/700 na 395/745. Rdzeń nawet dobrze, ale najwidoczniej pamięci są chyba kiepskie. Ten sterownik asusa 66.97 + wyższe taktowanie troche pomogło - Doom3 i Half2( w tej grze dalej jednak zdarzają lekkie przycięcia) w 1024*768 High AA*4 Anizo*8 chodzi troche płynniej. Dalej jednak Painkiller totalna kaszana (arty). Ciekawe czemu. Zastanawiam sie na oddaniem karty w ramach reklamacji. Uważam że te 1024*768 High AA*4 Anizo*8 to niewysokie wymagania jak na dziś i ta karta bez podkręcania powinna chodzić miodzio. Coś jest nie tak. Arty w Painkillerze, bardzo cienkie możliwości podkręcenia itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis Asusa na razie milczy :mur:

1244878[/snapback]

Kotul15 jak uda ci sie zakrklamowac na tej podstawie karte to daj znac. a co do samych zwiech - po 3 miesiacach uzytkowania dzieje sie to juz bardzo rzadko(w ciagu ostatniego miesiaca raz), moze wiec karta musi sie troche porozgrzewac i dopasowac do kompa :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(w ciagu ostatniego miesiaca raz)

1245493[/snapback]

Gdyby mi sie zacinala raz na miesiac to pewnie bym olal sprawe. Co do reklamacji poczekam co mozgi z Asusa powiedza, moze gdzies mam konflikt :unsure: Ostatnio reklamowalem moja plyte glowna wiec kto wie. No i dam znac jak cos wywalcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ASUSA V9999LE i pytanie...wziołem core na 350 i memki na 750Mhz, temperatury to około 56/52C srednio dla core i memków, to znośnie czy nie? Czy lepiej zejść z megaherzów?

 

PS. Karta ma oznaczenie na pamiwciach XX (jakies literki chyba AF) 22 czy to oznacza ze ma pamieci 2.2ns ??

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi sie zacinala raz na miesiac to pewnie bym olal sprawe. Co do reklamacji poczekam co mozgi z Asusa powiedza, moze gdzies mam konflikt :unsure:  Ostatnio reklamowalem moja plyte glowna wiec kto wie. No i dam znac jak cos wywalcze:)

1245522[/snapback]

 

miałem ten sam problem(pokazywanie rozciągniętego fragmentu obrazu) a kartę mam już od jakichś 5 miechów, już miałem reklamować choć działo sie to nieczęsto ale wqqurfffiiało niesamowicie ale któregoś razu zapomniałem zainstalować SmartDoctor-a i problem znikł, teraz go wogle nie instaluje i nie mam takiego problemu dłuższy czas.

 

jeżeli ktoś spróbuje i sie okaże że tez problem znikł to proszę o info, bo ciekawy jestem czy to przypadek czy faktycznie to wina programu SmartDoctor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

któregoś razu zapomniałem zainstalować SmartDoctor-a i problem znikł, teraz go wogle nie instaluje i nie mam takiego problemu dłuższy czas.

A znasz inny program ktory moglby wyciszyc te karte??? WYmiana chlodzenia na razie nie wchodzi w rachube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz inny program ktory moglby wyciszyc te karte??? WYmiana chlodzenia na razie nie wchodzi w rachube

1246583[/snapback]

no niestety hałas mnie tez boli ale nie znam innego programu :blink: z dwojga złego wolę ten hałas niż tą wqurzająca dolegliwość a nie ukrywam że chłodzenia też nie chce mi się zmieniać :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety hałas mnie tez boli

1246589[/snapback]

OK Sprobuje wywalic tego pseudo doctora, zaloze sluchawki B) i zobaczymy (Mi wiesza sie srednio 1-2 dziennie :mur: ). Pozdro

Edytowane przez Kotul15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz inny program ktory moglby wyciszyc te karte??? WYmiana chlodzenia na razie nie wchodzi w rachube

1246583[/snapback]

Moze "expertool" od Gainwarda co wskora... Moj kumpel ma GF6800 GS i wentyl mu zwalnia po wejsciu do windowsa (czyli zaladowania sterownikow) - moze to wlasnie zasluga extertoola.. Ja tez mam problemy z kompem -tyle ze nie mialem do tej pory czasu zeby zformatowac. Ale wiem ze problemy z kompem -jego stabilnoscia i funkcjonalnoscia (np. jak klikne prawym klawiszem myszy na pulpicie to explorer.exe mi "nie odpowiada" :D ) mam od czasu zainstalowania EnchanceDriver'ow.. Tyle ze bez nich to Smart doctor pluje sie przy kazdym starcie kompa ze przydaloby sie je zainstalowac.. I jak tu temu wszystkiemu dogodzic?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze "expertool" od Gainwarda co wskora... Moj kumpel ma GF6800 GS i wentyl mu zwalnia po wejsciu do windowsa (czyli zaladowania sterownikow) - moze to wlasnie zasluga extertoola.. Ja tez mam problemy z kompem -tyle ze nie mialem do tej pory czasu zeby zformatowac. Ale wiem ze problemy z kompem -jego stabilnoscia i funkcjonalnoscia (np. jak klikne prawym klawiszem myszy na pulpicie to explorer.exe mi "nie odpowiada" :D ) mam od czasu zainstalowania EnchanceDriver'ow.. Tyle ze bez nich to Smart doctor pluje sie przy kazdym starcie kompa ze przydaloby sie je zainstalowac.. I jak tu temu wszystkiemu dogodzic?

 

Pozdro

1247718[/snapback]

Jak wywale EnchanceDriver to mi działa Smart doctor ale ten starszy zawarty na płytce ze sterami Asusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Sprobuje wywalic tego pseudo doctora, zaloze sluchawki  B)  i zobaczymy (Mi wiesza sie srednio 1-2 dziennie :mur: ). Pozdro

1247574[/snapback]

hmm ciekawe czy problem zniknie, czekam na info i będziemy wiedzieć czy to wina "sptytnego doktora" :wink: czy jednak problem sprzetowy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema.Ktore chlodzneie by bylo lepsze na mojego asuska V9999GT  Arctic Cooling VGA Silencer NV5 czy   

Zalman VGA VF700-Cu????

1248176[/snapback]

Heh, gdybym wiedzial co tak na prawde mi sie na karcie mocniej grzeje to odpowiedzialbym Ci najlepiej... :) Ale jako ze nasz ukochany SMART <nie mylic ze slowem sprytny> DOCTOR <najprawdopodobniej nasz ukochany, polski lekarz> pokazuje zle temeraturki... nie potrafie Ci odpowiedziec :D Mysle ze.. tak jak juz pisalem jakies 4-5 stron temu.. najlepszy przyrost wydajnosci w tych kartach uzykuje sie poprzez podrecanie pamieci. A jak zamontujesz ZALMANA to nie bedziesz mial duzo miejsca na radiatorki na memory :( Ten cooler jest przewidziany raczej do GF6600... w komplecie jest 8 radiatorkow.. Z czego 4 sa nizsze.. Mysle ze NV5 bedzie lepsze..

 

CZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJE ŻE NIKT MI NIE ODPOWIEDZIAŁ WIĘC ZAPYTAM PO RAZ N-TY...

 

czy oznaczenie pamięci AF22 (chyba AF) oznacza iż są to pamięci 2.2ns ?? (innych liczb zacyznających się na 2 nie widzialem :P )

 

czy dla takich pamięci i ze standardowym ASUSOWSKIM chłodzeniem (czyli jego brakiem :P ) jest znośne 760Mhz ? (nie wierze doktorkowi co do temperatur) oraz dla rdzenia 350Mhz ??

Aha, najwazniejsze...jest to 6800LE od Asusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJE ŻE NIKT MI NIE ODPOWIEDZIAŁ WIĘC ZAPYTAM PO RAZ N-TY...

 

czy oznaczenie pamięci AF22 (chyba AF) oznacza iż są to pamięci 2.2ns ?? (innych liczb zacyznających się na 2 nie widzialem :P )

 

czy dla takich pamięci i ze standardowym ASUSOWSKIM chłodzeniem (czyli jego brakiem :P ) jest znośne 760Mhz ? (nie wierze doktorkowi co do temperatur) oraz dla rdzenia 350Mhz ??

Aha, najwazniejsze...jest to 6800LE od Asusa...

1249254[/snapback]

jak nie ma innych to na to wygląda :wink: kazdy producent oznacza inaczej, jakiej firmy są te pamiątki?

Edytowane przez yuri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma innych to na to wygląda  :wink:  kazdy producent oznacza inaczej, jakiej firmy są te pamiątki?

1249263[/snapback]

Jakiej firmy? A kij je wie :P Nie ma napisu tylko kupa cyfr pod rząd...a jedyną troche na boku wskazującą na ns jest wlasnie AF22...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy? A kij je wie :P Nie ma napisu tylko kupa cyfr pod rząd...a  jedyną troche na boku wskazującą na ns jest wlasnie AF22...

1249302[/snapback]

To masz zapewne pamiatki 2.2ns :) Ja mam 2.8ns i na 800MHz spokojnie ida i nawet nie grzeja sie jakos specjalnie... Ale jesli masz w obudowie slaby termoobieg to lepiej zamontuj na sciance obudowy jakis nawiew na karte... tak dla pewnosci :D

Joł

Edytowane przez Blade04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz zapewne pamiatki 2.2ns :) Ja mam 2.8ns i na 800MHz spokojnie ida i nawet nie grzeja sie jakos specjalnie... Ale jesli masz w obudowie slaby termoobieg to lepiej zamontuj na sciance obudowy jakis nawiew na karte... tak dla pewnosci :D

Joł

1249512[/snapback]

cholera cos mi sie wydaje jednak ze to 2.9ns bo znalazlem w ciągu liczb 28 :P

 

Help ;(

 

PS. Jaka temp. dla pamięci jest bezpieczna? Bo w "postoju" mam 51C bo w budzie gorąco...a podczas pracy, no więcej, dokładnie nie wiem ile...

post-13870-1107249912_thumb.jpg

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe czy problem zniknie, czekam na info i będziemy wiedzieć czy to wina "sptytnego doktora" :wink:  czy jednak problem sprzetowy :?

1247743[/snapback]

Yuri, poki co od 2h karta mi nie zwisla, co by wskazywalo na wine Konowala :) Ale jeszcze poczekajmy z ostatecznym werdyktem. Ciao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera cos mi sie wydaje jednak ze to 2.9ns bo znalazlem w ciągu liczb 28 :P

Help ;(

PS. Jaka temp. dla pamięci jest bezpieczna? Bo w "postoju" mam 51C bo w budzie gorąco...a podczas pracy, no więcej, dokładnie nie wiem ile...

1249702[/snapback]

Masz pamiatki 2.2ns :) firmy Hynix. Juz nie musisz sie obawiac :) Napisz jeszcze jakiej rev.'isji masz karte... moze uda sie ustalic ktora ma te 2.2 :) Jest to napisane na karcie - u mnie na takiej bialej naklejce na krawedzi :D

Cze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema.mam do was takie pytanko a mianowicie chce zakupic na sowjego asuiska V9999Gt Arctic Cooling VGA Silencer NV5 tylko chodzi mi o to ze jelsi zdejme oryginalne chlodzenie to czym moge wyczyscic reszti pasty z rdeznia???? a pozniej jaka ilosc pasty nalozyc na nowy rdzen i czy moze byc artic silver 5????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...