Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje i gdzie można kupić radiator na Asusa, który za jednym zamachem przykryje rdzeń i pamięci.

Coś jak to:

http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/7/174683522.jpg

 

I jeszcze jedno, dlaczego podkręcać mogę tylko w SD, a w Rivie i w Control Panel Nvidii za groma nie chce puścić. Stery 78.01 whql

Edytowane przez jasminio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe co za glupie pytanie! a slyszales o czyms takim jak Arctic Cooling Silencer NV5?

1623795[/snapback]

Będę grzeczny i odpowiem grzecznie: Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, a logiczne myślenie naprawdę nie boli. :mur:

Skoro pytałem, to nie słyszałem, bądź nie wiedziałem, że ACS pokrywa rdzeń i pamiątki.

 

Robił ktoś na Asusie przywracanie karty do życia, za pomocą karty pci? ;D Przede mną właśnie takie zadanie. Bios modyfikowałem chyba ze 20 razy w ciągu ostatnich dni i oczywiście prawo Murphego zadziałało i po wgraniu oryginalnego karta nie wstała :rolleyes:

 

 

Ps.

Jedno z praw Murphego: Jeśli co ma się popsuć to napewno się popsuje i zrobi to w najmniej spodziewanym momencie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@R.I.P.

Jaką miałeś różnice temperatur Standart vs Silencer??

1623984[/snapback]

ciezko mi odpowiedziec troche na to pytanie, dlatego ze jak mial defaultowe chlodzenie to nie krecilem grafy (trwalo to ze 3dni). pamietam ze mialem w idle cos ponad 50stopni na gpu i podobnie na pamieciach (uzywajac SD). obecnie grafa jak w podpisie (uzywam wylacznie everesta i tylko gpu widze) w idle 50st a w stresie (np po 30min w gtasa) 53st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz ze trzeba robic mod molexa zeby to chlodzenie dzialalo na asusie 6800le? :)

1624370[/snapback]

No jo to mi teraz dałeś :D Ale jak mus to mus, jak trzeba to się zrobi. Grunt to mieć ten kawałek miedzi, który przykryje wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie kupilem GF 6800 LE (agp) od asusa próbowalem odblokować potoki i vertexy i udało mi się odblokować tylko 2 vertexy, potoki już się sypia :cry: i tu mam pytanko czy jest jakaś szansa że potoki nie będą sie sypać np: obniżyć taktowanie karty czy zmienić chłodzenie na lepsze albo zmienić stery nie wiem już dawno nie miałem nVidii wiec jestem troche nie w temacie.

Domyślne napięcie karty to 1.25V więc chyba mało.

 

Za wszelką pomoc wielkie dzieki.

Edytowane przez pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pieklo

możesz spróbować podnieść napięcie nVidia Bios Modifier'em v3. Zapodaj 1.4V i potestuj. Chociarz pare osób pisało że podnoszenie napięcie raczej nie pomoże.

Edytowane przez VANT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są na forum jakieś osoby którym ziwekszenie napiecia dla karty dało odblokowanie potoków bez krzaków :unsure:

 

Ktoś mogł by mi podać linka do opisu jak zrobić pencil moda wielkie dzięki.

Edytowane przez pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jakies sugiestie gdzie zamówic 6800le modowane TANIO I PEWNIE? bo boje sie pakowac w firmy krzaki które potem znikają i z gwarancji nici [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a czy flashowanie tych asusów to pewna sprawa może mają jakieś zabezpieczenia typu dual bios.

 

Wybaczcie że zadaje takie lamowate pytania ale jestem zielony w tych sprawach

 

Jutro zabieram się za lekture tego topicu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrałem bios dumpbiosem chciałem pliczek wyedytować nVidia BIOS Modifier'em i [gluteus maximus] edytor nie wykrywa tego biosu (nadal są te szare pola za miast bialych). Byl bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi zapodał fotki które pokazują co należy połączyć ołówkiem aby zwiększyć napięcie.

Edytowane przez pieklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie napięcia może pomóc. Ja u siebie na 1.4V zauważyłem, że jest znacznie mniej widoczna szachownica na Video Stress Test w HL2 (16/6).

Muszę spróbować na 1.5V a może nawet 1.6V

 

Niestety mam dziwny problem z podkręcaniem po podniesieniu napięcia. Podkręcać mogę tylko w SD.

Nie wiem może jest tego jakaś inna przyczyna, może np. NbiTor w jakiś sposób "psuje" ten biosik i w efekcie podkręcanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic tanszego niz arche?? bo lookałem po sklepach netowych i ciezko jest znalesc cos ciekawego... a moze zna ktos sklep w ktorym sprzedają tanio 6800le a nie sprawdzają ich pod wzgledem modowalnosci? bo wtedy po prostu liczyłbym na szczescie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic tanszego niz arche?? bo lookałem po sklepach netowych i ciezko jest znalesc cos ciekawego... a moze zna ktos sklep w ktorym sprzedają tanio 6800le a nie sprawdzają ich pod wzgledem modowalnosci? bo wtedy po prostu  liczyłbym na szczescie [;

1627362[/snapback]

Lepiej kup jakiegoś pewniaka przynajmniej 12 potokowego bo jest coraz więcej wersji niemodowalnych Asusa V9999LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieklo mam TEN SAM problem co ty..AsusLE (8\6) :mur: Probowalem wgrywac bios ze zmienionym napieciem na 1,4 > i tu niestety porazka> nic to nie zmienilo(bios mialem od kogos kto sie na tym zna>lukk) Codziennie czytam ten temat z nadzieją ze komus sie uda podniesc napiecie i doprowadzic do tego aby ruszyly dodatkowe potoki. Zycze powodzeniai!!! I czekam na jakies info(moze Tobie sie uda).

Edytowane przez AssAssin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...