Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

@ Yog-Sothoth

 

Regulować można tylko tak, że albo zainstalujesz SD 4.68 albo podłączysz wiatrak pod MoBo (zmieniając wtyczkę na większą) i wówczas za pomocą np. SpeedFan'a.

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takzke kupiłem w quatronie dali mi gwarancję modowalności i mam 16/6 karta@ na 410/920 napeawno jeszcze wiecej pojdzie.. I narszcie mam ponad 10k w3dmarku 03 dokładniej 11289pkt

1633663[/snapback]

a kiedy kupiles?? bo ja w sobote i gosc powiedzial ze ma ma tylko 2 szt,a wlasciwie to juz jedna ktorą mi sprzedał...Spodziewal sie za to w tym tygodniu Leadtekow lub Winfastow (niepamietam dokladnie).

 

Cos mi tu smierdzi...Jutro oddaje asusa i bede chcial innego 12/6 tak jak ten mial byc,jak nie bedzie mial to biore kase i chyba sie skusze na r9800pro(nie jestem az takim maniakiem 3dm czy gier wiec wystarczy).

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko,ale to kosztuje troszke wiecej,a ja mialem na karte 500zeta,no mysle sobe doloze 5 dych i bedzie radzio,ale naczytalem sie 4ow i mi sie zamazylo 5k w 2k5 i giery na high a nie jak zawsze na low-medium wiec siegnalem po 6800...

 

z tym bluzganiem na jednych czy drugich to troszke przesada,wszystko ma swoje wady i zalety.r9800pro to nie az taki znow przezytek, bo wiekszosci dopiero tera na niego stac (mazyl mi sie jak wyszedl ale wiadomo ile kosztowal...)tak tera kazdy chyba mysli o 7800gtx,ale mysli tez "poczekam az stanieje" wiec niektorzy poczekali i tera kupuja r9800pro

pzd

 

edit. zrobilem jeszcze raz clean sterow i takjakby bylo mniej tych artow, ale dla pewnosci zapuscilem test jeszcze raz i znow sie komp wyp... :evil:

fakt ze mam system nienowy,ale zeby tak odrazu resety!

Zauwazylem jeszcze jedno, ze jak komp stal przez noc lub wiatrak na full to te arty tak ok 1s sie pojawialy od rozpoczecia testu,a jak zapodalem zaraz drugi raz to arty jakby wieksze i odrazu- czy to moze byc przyczyna zle przykreconego radiatora???

Ale SD pokazuje temp w granicy 47 st po wlaczeniu kompa i caly czas tyle w idle, w stresie mial ok 53 (tzn wlaczylem sd zara po skonczeniu markow i tyle pokazywalo)

 

wiec krzywo zalozony radiator chyba odpada...zreszta moznaby winic wszystko,ale nie arty i resety na fabrycznym 8x1-wg mnie karta zrypana,ciekawi mnie tylko ze gosc ja sprawdzal w sklepie i dal gware 12x1,wiec niejarze why u mnie 8x1 krzaczy.

plyta na nfoce2,wiec chyba ok (na nf3 to czytalem ze problemy)

 

Jedyne co jeszcze mi pozostaje to format.I tu PYTANIE : czy ktos mial przypadek ze na "brudnym" systemie mial arty i zwiechy,a po formacie bylo dobrze???

 

Pls o odp, bo juz mam karte wyjetą z kompa,ale moze jeszcze ja wloze (choc czasu nie mam bo obrona czeka :( )

pzd

 

EDIT2: a probowal ktos tych modyfikowanych sterow OMEGA?? bo na radku to sie super sprawowaly, a w nvidii???

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy kupiles?? bo ja w sobote i gosc powiedzial ze ma ma tylko 2 szt,a wlasciwie to juz jedna ktorą mi sprzedał...Spodziewal sie za to w tym tygodniu Leadtekow lub Winfastow (niepamietam dokladnie).

 

Cos mi tu smierdzi...Jutro oddaje asusa i bede chcial innego 12/6 tak jak ten mial byc,jak nie bedzie mial to biore kase i chyba sie skusze na r9800pro(nie jestem az takim maniakiem 3dm czy gier wiec wystarczy).

 

pzd

1633901[/snapback]

Ja kupiłem tak w połowie lipca nie pamiętam dokładnie, w sumie tak zadzwopniłem do tego sklepu i się zapytałem czy mają modowale czy tylko tak z półki sprzedaja, ale niby mieli 100zł wiecej i jest modowalna zamówiłem i na drugo dzien grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@overclocker11

to jest bios do nV48 i dla tego nie da się go edytować nVidia Bios Modifier'em v3.

1633754[/snapback]

Da się, wystarczy odpalić go w innym i zmienić na NV40 i wtedy dopiero w Bios Modifer.

U mnie chodził na LE, bez żadnych modyfikacji, tyle że nic nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od kilku dni jestem posiadaczem MSI 6800le. Karta odblokowuje sie na 12/6. Ale w sumie niewiem czy do konca poniewaz w 3 demie 3Dmarka 0'5 migaja mi czarne plamy( kilka razy i zawze w tym samym miejscu). We wszystkich innych aplikacjach i grach 3D wszystko jest ok.

Czytalem ze jest mozliwoszc zmodyfikowania napiecia GPU w biosie dzieki czemu jest szansa ze te odblokowane potoki i ver. uzyskaja wieksza stabilnosc. Wszystko wiem co i jak sie robi(mam artykul) tylko ze nie wiem z kad mam sciagnac bios i program flasciach!acy. Bardo bym prosil o podanie Linka z owym softem i instrukcja obslugi.

Zapewne jest to gdzies na forum ale ja niestety dostep do neta mam tylko w szkole na przerwach i nie mam czasu tego znalezc.

Z gory Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku, nie zrobiłes formata i spodziewasz sie cudu??

n/c :mur:

1634791[/snapback]

rozumiem ze to opowidz na moje pytanie <_< szkoda ze zamiast tego poprostu nie napisales "tak na starej windzie byly problemy,a po formacie wszystko ok".

Ale nienapisales bo sam niewiesz,potrafisz tylko walic glowa w mur...

 

Jednak kiedy bylem dzis w sklepie i gosc chcial przetestowac przy mnie te karte to sie okazalo ze nie maja nawet pelnej wersji 3dm,wiec testowali tylko game i cpu,a ten nieszczesny fill rate byl nieobslugiwany wiec co to za testy...

 

Jeszcze co do systemu to rozumiem slabą wydajnosc,niskie wyniki w 3dm,ale zeby odrazu zwiecha i reset kompa! to juz chyba przesada,ale oczywiscie moge sie mylic.

 

Gosc powiedzial jeszcze ze to moze byc wina sterow od agp.

W ostatecznosci zaproponuje mi wymiane na winfasta (ktore testuja,ale na pierwsze ~7szt to zaden sie niezmodowal :? )

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze to opowidz na moje pytanie  <_<  szkoda ze zamiast tego poprostu nie napisales "tak na starej windzie byly problemy,a po formacie wszystko ok".

Ale nienapisales bo sam niewiesz,potrafisz tylko walic glowa w mur...

 

Jednak kiedy bylem dzis w sklepie i gosc chcial przetestowac przy mnie te karte to sie okazalo ze nie maja nawet pelnej wersji 3dm,wiec testowali tylko game i cpu,a ten nieszczesny fill rate byl nieobslugiwany wiec co to za testy...

 

Jeszcze co do systemu to rozumiem slabą wydajnosc,niskie wyniki w 3dm,ale zeby odrazu zwiecha i reset kompa! to juz chyba przesada,ale oczywiscie moge sie mylic.

 

Gosc powiedzial jeszcze ze to moze byc wina sterow od agp.

W ostatecznosci zaproponuje mi wymiane na winfasta (ktore testuja,ale na pierwsze ~7szt to zaden sie niezmodowal :? )

 

pzd

1635521[/snapback]

zaczynam podejrzewac ze ty tej karty wogóle na oczy nie wiedziałes <_< bo :

1 jak widac nie zrobiles formata , ani nie sprawdzales u jakiegos kumpla

2.od kiedy potrzeba pełnej wersji zeby przeskoczyc wszystkie testy? :blink:

albo ty krecisz, albo nie potrafisz zawiazac samemu butów... no offence [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1-przyznaje moja wina, brak czasu a plytka z ghostem sie zrypala :(

ad2-mieli jakas wersje shareware czy cus-fill rate niebylo aktywne!!!

 

nadal nie uzyskalem od ciebie zadnej wypowiedzi na zagadnienia...

chodze w sandałach wiec nie musze wiazac :P

 

Prośba do kogos kto wie na udzielenie mi odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1-przyznaje moja wina, brak czasu a plytka z ghostem sie zrypala :(

ad2-mieli jakas wersje shareware czy cus-fill rate niebylo aktywne!!!

 

nadal nie uzyskalem od ciebie zadnej wypowiedzi na zagadnienia...

chodze w sandałach wiec nie musze wiazac :P

 

Prośba do  kogos kto wie na  udzielenie mi odpowiedzi.

1635707[/snapback]

dobrz zatem to odpowiedzi:

nie ma dmarka shareware jest jedna wersja....i zawsze była, jak wpiszesz cdkeya to otrzymujesz tylko bajeranckie konto na orbie + mozliwosc wyboru testów a nie przelatywaniu ich wszystkich po kolei....

no i najwazniejsze... tak , kumpel mial na brudnym systemie same zwisy, a po formacie smiga mu karta do dzis

 

howgh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMark05 Free (Limited Version) co ty na to...dostepne jedynie testy gier i cpu, bez mozliwosci konfiguracji ,test leci po kolei jak napisales.

Ale chodzilo o to ze w sklepie mieli taką wersje,wiec jesli testowali tylko na tym to jest duze prawdopodobienstwo ze karta jest zrypana

 

...na brudnym systemie same zwisy czy dla ciebie jest to == artefakty?, bo dla mnie nie,ale niebede sie klocil bo niesprawdzalem.Znalazlem sprawna kopie sys na z ghost'a wiec jak tylko dostane karte szybko ja sprawdze na czystym sys.

 

pzd

 

ps wczesniej przy zmianie grafy (nv>ati, ati>nv) niebylo jakich kolwiek problemow nawet bez czyszczenia driver cleaner'em,a wydajnosc mierzona 3dm byla mniej zroznicowana niz przy upgrade sterow.

(zeby nie bylo to od tego czasu sysem byl nowka niesmigany 1x instalowane stery do grafy przejechane tera DC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich ktorzy mnie lol'owali za to ze niezrobilem formata i chcialem dobrze dzialajacej karty, odemnie :lol2: :lol2: :lol2: ,a to z takiej okazji ze dzis dzwonilem do sklepu i oni stwierdzili ze karta miala dziwną przypadłość i w tescie fill rate wskazanym przezemnie sypala artami (jak to zreszta powtarzalem caly czas!). Jakim cudem przeszla selekcje-no comment...

 

Wymienią mi na Winfasta,wiec pytanie do sideband bo pisales ze bedziesz mial we wtorek, jak ta karta sie sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle tu stron ze az sie czytac nie chce ;/

zamierzam jutro se kupic te karte 1637481[/snapback]

Trafiłeś akurat nie do tego topicu co trzeba. Tutaj się pisze o 6800LE, 6800, 6800GT, 6800Ultra, a twój link fakt wskazuje karte ASUS-a ale 6600. Sprobuj poszukać pomocy w dziale o 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od kilku dni jestem posiadaczem MSI 6800le. Karta odblokowuje sie na 12/6. Ale w sumie niewiem czy do konca poniewaz w 3 demie 3Dmarka 0'5 migaja mi czarne plamy( kilka razy i zawze w tym samym miejscu). We wszystkich innych aplikacjach i grach 3D wszystko jest ok.

Czytalem ze jest mozliwoszc zmodyfikowania napiecia GPU w biosie dzieki czemu jest szansa ze te odblokowane potoki i ver. uzyskaja wieksza stabilnosc. Wszystko wiem co i jak sie robi(mam artykul) tylko ze nie wiem z kad mam sciagnac bios i program flasciach!acy. Bardo bym prosil o podanie Linka z owym softem i instrukcja obslugi.

Zapewne jest to gdzies na forum ale ja niestety dostep do neta mam tylko w szkole na przerwach i nie mam czasu tego znalezc.

Z gory Thx.

1635325[/snapback]

stary mam to samo tylko mam karte odblokowana na 16/6 w 3d05 jak leca tym balonem i ten smok z wody wyskakuje mam czarne poziome kreski jest ich z 3-4 moze nie wiecej jak zmienie na 16/5 nic nie mam.!!

 

ma ciagle ustawienie 16/6 u ciebie 12/6 i wgrach u nas obu jest super nie ma artefaktów ani nic. wiec na groma tych cchesz edytowac bios zmieniac vcore i inne rzeczy jak Ci gry smigaja olej 3dmarka.

 

PS. jesli chodzi o edytowanie biosu to przeczytaj kilka stron moich kilka postów:) mi sie nie udało go zflasjowac jak chciałem i odpusciłem pokdreciłem w RT 2D 300/750 w 3D 350/750 i mam extra pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki, zauwazylem ze rozmawialiscie o sklepach internetowych wiec postanowilem zapytac. Gdzie lepiej kupic winfasta 6800 16/6 W arche jest po 810zl a w quatronie po 750zl. Chce miec pewna i sprawna karte bez kropek po odblokowaniu potokow o vertexow. Troche sie cykam bo nigdy nie robilem takich drogich zakupow przez net. Doradzcie gdzie lepiej kupic, ktory z podanych sklepow wybrac. sorka za OT pomozcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary mam to samo tylko mam karte odblokowana na 16/6 w 3d05 jak leca tym balonem i ten smok z wody wyskakuje mam czarne poziome kreski jest ich z 3-4 moze nie wiecej jak zmienie na 16/5 nic nie mam.!!

 

ma  ciagle ustawienie 16/6 u ciebie 12/6 i wgrach u nas obu jest super nie ma artefaktów ani nic. wiec na groma tych cchesz edytowac bios zmieniac vcore i inne rzeczy jak Ci gry smigaja olej 3dmarka.

 

PS. jesli chodzi o edytowanie biosu to przeczytaj kilka stron moich kilka postów:) mi sie nie udało go zflasjowac jak chciałem i odpusciłem pokdreciłem w RT 2D 300/750 w 3D 350/750 i mam extra pzdr

1637886[/snapback]

Pewnie masz racje. Ale chcialem sprobowac. I niestety nic nie pomoglo.

A ty tez masz MSI? Bo moja tez sie slabo kreci szczegolnie pamieci - 720 a GPU -370. Podnioslem napiecie i poprobuje teraz. Powinno pojsc cos wiecej. Dziwia mnie te pameci troche malo jak na ta karte.

 

PS. Mozesz podac linka do tych swoich postow( o tym biosie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje. Ale chcialem sprobowac. I niestety nic nie pomoglo.

A ty tez masz MSI? Bo moja tez sie slabo kreci szczegolnie pamieci - 720 a GPU -370. Podnioslem napiecie i poprobuje teraz. Powinno pojsc cos wiecej. Dziwia mnie te pameci troche malo jak na ta karte.

 

PS. Mozesz podac linka do tych swoich postow( o tym biosie)

1638720[/snapback]

Nie mam ASUSA mi pamieci na 800 idzie i GPU Na 400 ale nie podkrecam az tak bo mi nie potrzeba cs i cs:s i hl2 chodza na 100fps przy 350/750!!

 

Linka do moich dosiwadczen z biosem masz kilka stron wczesniej zacznij od 50 do 61 i napewno najdziesz albi wyfiltruj sobie wszystkie moje posty tra

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko,mam cos bardzo dziwnego:( w 3dmark 2003-10600pkt.A w doom3 ultra 1024+aa4x+anizo 4x 39fps a na high 800x600bez aa i bez anizo mam tylko 47fps:(cos chyba nie tak,za malo na taka karte-posiadam asusa v9999gt

1639474[/snapback]

 

jakich sterów uzywasz ja mam 6800LE i w 3d03 mm rowno 10tys na 76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...