Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa, niedowiarku tak właśnie w rozdzielczości 1024x768 tylko, że z WYŁĄCZONYMI :mur: soft shadows. W poniedziałek dam "skriny" z frapsa, to zobaczysz, raport, co tam będziesz chciał.

Boli, że u Ciebie tak nie chodzi??? B)

Popracuj nad optymalizacją peceta. I mówię o optymalizacji wszystkiego.

 

edit:

 

wyniki w markach też sobie wymiśliłem... echhh...

Nie będę się z tobą chandryczył... Niczego Ci nie muszę udowadniać...

Edytowane przez brunneriusgreyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, niedowiarku tak właśnie w rozdzielczości 1024x768 tylko, że z WYŁĄCZONYMI  :mur: soft shadows. W poniedziałek dam "skriny" z frapsa, to zobaczysz, raport, co tam będziesz chciał.

Boli, że u Ciebie tak nie chodzi???  B)

Popracuj nad optymalizacją peceta. I mówię o optymalizacji wszystkiego.

 

edit:

 

wyniki w markach też sobie wymiśliłem... echhh...

Nie będę się z tobą chandryczył... Niczego Ci nie muszę udowadniać...

1721633[/snapback]

Popieram - optymalizacja daje bardzo wiele - jedna opcja która nie pasuje naszej konf. a gra przyspiesza 2x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kyle :)

Widać masz większą świadomość "co w systemie piszczy!" niż SzperSon

 

Same formaty i reinstalki nie pomogą, trzeba jeszcze sobie głębiej zajżeć... W system oczywiście, żeby nie było niedomówionych dwuznacznych podtekstowych wypowiedzi.

 

Nie mam zamiaru trollować...

 

Pan SzperSon dostanie satysfakcję w poniedziałek, jak wrócę z delegacji.

 

Pozdro wszystkim miłego weekendu życzę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, niedowiarku tak właśnie w rozdzielczości 1024x768 tylko, że z WYŁĄCZONYMI  :mur: soft shadows. W poniedziałek dam "skriny" z frapsa, to zobaczysz, raport, co tam będziesz chciał.

Boli, że u Ciebie tak nie chodzi???  B)

Popracuj nad optymalizacją peceta. I mówię o optymalizacji wszystkiego.

 

edit:

 

wyniki w markach też sobie wymiśliłem... echhh...

Nie będę się z tobą chandryczył... Niczego Ci nie muszę udowadniać...

1721633[/snapback]

Wybacz gościu ale jeżeli grasz z teksturami ustawionymi NA MAXA (nie na medium) i twierdzisz że Ci nic nie chrupie to jesteś poprostu Ś-M-I-E-S-Z-N-Y. Wiem jak ta gra chodzi na 1GB RAM na A64@2,5GHz i nie powiedziałbym, że jest elegancko. Więc daruj sobie screeny z Frapsa i zapraszam do topicu o grze F.E.A.R, gdzie zostaniesz powszechnie wyśmiany. A propos optymalizacji...ciekawe co takiego wymyśliłeś, bo wydaje mi się że od wyłączenia paru usług w systemie i programów w tle , nagle system nie dostanie skrzydeł.

 

Wyniki 3DSmarków też masz dziwne. Ponad 5k w 2005 i tylko 11K w 2003? Interesujące <_<

Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na A64@2.5GHz i 1GB RAM (nie podałeś grafy) chodzi marnie to nie wiem na jakim komputerze będzie chodziło OK.

Chyba, że ten komp jest na nForce3 z AGP i ma jakiegoś FX5200???

 

Co do wyników z 3DM2k3 to jest on (mniej niż 2k1 ale jednak) uzależniony od procka... 2k5 jest pod tym względem dużo bardziej obiektywny/dokładny/miarodajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz gościu ale jeżeli grasz z teksturami ustawionymi NA MAXA (nie na medium) i twierdzisz że Ci nic nie chrupie to jesteś poprostu Ś-M-I-E-S-Z-N-Y.

Troche niemiluch z Ciebie. Napisałem, że grać się da, średnie fps 43 to nie jest BOSKI wynik i nie napisałem że nic nie chrupie. I tekstury są na MAXA. Echhh...

 

Wiem jak ta gra chodzi na 1GB RAM na A64@2,5GHz i nie powiedziałbym, że jest elegancko.

Nie moja wina :mur:

 

Więc daruj sobie screeny z Frapsa i zapraszam do topicu o grze F.E.A.R, gdzie zostaniesz powszechnie wyśmiany.

Nie wierzysz w to co napisałem i nie chcesz na własne oczy zobaczyć, że to jednak prawda B)

 

A propos optymalizacji...ciekawe co takiego wymyśliłeś, bo wydaje mi się że od wyłączenia paru usług w systemie i programów w tle , nagle system nie dostanie skrzydeł.

Skoro optymalizacja pracy systemu i komputera, to dla Ciebie wyłączenie paru usług i programów w tle to SORRY :rolleyes:

 

I ogólnie nie podoba mi się niekulturalny ton Twojej wypowiedzi.

Edytowane przez brunneriusgreyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy ustawieniach wypisanych przezemnie wczesniej mam srednio 55fps w tescie no a wczasie gry zdarzaja sie spowolnienia. Wiec ja nie wyobrażam sobie gry przy srednio 43fps.

 

A najgorzej to jest na multi. Gdy na serwie jest kilkanascie osob no i w czasie gry jest zadyma + dym + światła + reszta to robhi sie nieciekawie. No a gdy właczy się w takim momencie tryb spowolnienia to można sie wqrwic. :mur:

No ale na szczescie takie akcje sie rzadko zdarzaja.

Edytowane przez jarek_pr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hirotaro -> zgadzam się, ale Celina 3,2GHz to mimo wszystko niezbyt potężny procek i taka różnica w 3dmarkach nie jest uzasadniona - jest nienaturalna

brunneriusgreyna -> jeżeli grasz z teksturami na maxa na 512MB to gratulacje, bo nie tacy spece jak Ty narzekają na płynność gry na 1GB RAMU, no ale skoro twierdzisz, że się da...to pewnie się da, ale ja nie chciałbym mieć takiego "komfortu" gry, bo jakbyś nie zoptymalizował systemu to gra nie będzie żarła mniej niż 1GB podczas gry na High. Z tego co wiem użycie pamięci w tej grze potrafi przekroczyć 1,5GB (u mnie jak narazie 1,2GB) a więc musi być użyte kupa swapu a to oznacza jedno - przycinki. I głową muru nie przebijesz.

Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzperSon -> PEACE. To co napisałem, że grać się da nie oznacza w żadnym wypadku grania komfortowego... Prawda... Różnica w 3DMarkach i dla mnie jest dziwna, ale tak jest, cóż począć... Jak widzisz...

Poza tym powiem ci, że raid pomaga, i wydzielona przestrzeń na dysku "tylko" dla swapa czyni cuda!!

Pozdrawiam i zakończmy ten bezsensowny spór, bo do niczego on nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy ustwieniu wszystkiego na max - soft shadows też :] i AAx4 oraz AFx8 FEAR chodzi płynnie, oczywiście nie w takich skrajnych momentach.

BTW troche mnie irytuje zapisywanie checkpointów

1728304[/snapback]

Nieźle masz wykręconą tą kartę...jakie masz chłodzenie? I czy podnosiłeś napięcie na GPU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy ustwieniu wszystkiego na max - soft shadows też :] i AAx4 oraz AFx8 FEAR chodzi płynnie, oczywiście nie w takich skrajnych momentach.

BTW troche mnie irytuje zapisywanie checkpointów

1728304[/snapback]

zajebisty jestes, zwlaszcza ze SS nie działa z af

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Sory że truję duupę ale jestem leniwy i nie chce mi się czytać 70str.

Proszę mi więc napisać mniej więcej na których stronach znajdę informację odnośnie:

 

1. Odblokowywania potoków i przerabiania LE=>GT

2. Podkręcania i biosów

3. Chłodzenia

 

Proszę bez bicia i z góry dzięki.

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w porównaniu do F.E.A.R. jest bardziej czy mniej wymagająca ??

1730205[/snapback]

zdecydowanie mniej :) Ja gram wszystko na high i AAx4 i śmiga aż miło ,choć zdarzają się czasami lekkie przycięcia jak jest duża zadyma ale to już wina ramu(mieli troche dyskiem). Ale ogólnie jest spox. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem do wyboru kilka kart Asusa 6800 i wybralem jedna sztuke ktora sie kreci na 410/940 i teraz pytanko: zrobilem biosik na 1.4v wrzucilem na dyskiekte z programem nvflash no i zabieram sie za wgranie biosika.Niby flashowanie sie skonczylo bo pisalo ze firmware zmienione.Wchodze i zonk dalej 1.2v.Na 6800LE zmiana napiecia nic nie daje a jak jest z pelnymi 6800?Jak komus udalo sie zminic niech pisze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greg ja ci powiem ze na high w 1280x1024 troche malo ramu mam bo czesto przycina na poczatku a pozniej jakos leci ale wyglada full wypas chodz cienie morduja cpu nie samowicie i obnizja fps :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem karty Asus-a 6800LE i w rivie wyszło z tego 6800 16x6 bez błędów w grafice. Standartowo nie podkręcałem zegarów. Aż w końcu w rivie zmieniłem na quadro fx4000 z 128 Mb i w sterownikach pojawiły się opcje do programów typu 3dstudio max i innych potrzebujących porządnej grafy. Kwestią pozostaje czy tylko nazwa się zmieniła czy powstała prawdziwa Quadro :lol: Może ktoś miał już podobne przygody proszę o uwagi. z tego co się oriętowałem to Quadro fx4000 z 256 Mb ramu kosztuje 10 tys, złotych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@watow

daruj sobie ten kretyński podpis.....powinieneś dostać warna....to jest forum sprzętowe a nie polityczne i jak chcesz wylewać swoje zale to gdzie indziej.

1734462[/snapback]

A Ty powinieneś dostać warna za OT !!

A teraz już koniec OT :)

 

Aby nie było OT to:

pamięta ktoś stronke z driverami XG ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w porównaniu do F.E.A.R. jest bardziej czy mniej wymagająca ??

1730205[/snapback]

Jest topic o Quake 4 w dziale Gry i to całkiem spory bo na chwilę obecną liczy już 48 stron, a co do wyglądu to jak dla mnie F.E.A.R wygląda jednak lepiej. Choć to raczej kwestia gustu. Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem troche czasu wiec postanowilem potestowac sterowniki na nowszych grach. Do testu użyłem sterowników tylko od XG(77.76, 81.84, 81.85) bo uazam ze sa najlepsze. Gry to Quake 4, FEAR, Call Of Duty 2, Serious Sam 2. We wszystkich grach zwyciężyły stery XG77.76. Tylko jest taki problem ze w grze SS2 sa gorsze tekstury wody no a w pozostalych grach bledow nie zauwazylem. Roznice wydajnosci duze nie byly poza gra FEAR. Na 81.84 zaobserwowalem spadek wydajnosci az o 13 fps no a na 81.85 o 8 fps. A no i na tych 77.76 byly tak jakby troche zywsze kolory w grach. Na tych wlasnie sterach dzialam juz od wakacji no i jak na razie chyba nie ma od nich lebszych. Sa najszybsze, jakosc obrazu jest dobra, praktycznie zero bledow(poza woda w SS2) poprostu sa super. Acha! W testach pomogl mi program fraps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...