Skocz do zawartości
ssound

Celeron 600/ 128RAM/ 11GB/ LAPTOK ;) za 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

lol? okazja? yyyy? :zonk:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37717286

jak aukcja jest zakończona kliknijcie ja inne aukcje użytkownika, co chwila wystawia nowe, odkąd dowiedziale sie o tej aukcji sprzedał juz tych laptopów napewno ponad 50 sztuk moze 100 nie wiem, ludzie biorą nawet po 6 sztuk na raz :lol: ja sam wziołem dwa :wink:

Mam 100km do Lublina więc przejade się po moje laptopy o ile dodzwonie się do sprzedającego, puki co zgłasza sie przepełniona sekretarka.

Z tego co widziałem koleś sprzedał lub kupił same drobiazgi głównie modelarskie (tory itp shit do kolejki) co może świadczyć o jego wieku :D

Zarejestrował sie na allegro 2 miesiące temu... :wink:

Kupujcie twekowicze taka okazja sie może nie powtórzyć! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie walek, to niezla okazja.

sprzedał lub kupił same drobiazgi głównie modelarskie (tory itp shit do kolejki) co może świadczyć o jego wieku :D

Modelarstwo nie swiadczy o wieku. Kumpel (21 lat) jest modelarzem. Tak samo moj dawny nauczyciel z LO i jego znajomy- nauczyciel z technikum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e siostra cos ci sie avatar nie świeci, nie zamulaj łącza bo kabel leci :D

e jak ty grasz to ja nic nie mówie ze zawalasz łącze wiec siedz cicho i milcz - bo guma :lol: :twisted:

Agaaa jesteś WIELKA to mi sie podoba rulezzz (guma rulezzz)

:lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _Azazel_

Coraz wiecej panien na tym forum.... zle sie dzieje 8O fajne komentarze "MIAŁ BYĆ PREZENT DLA SYNA NA GWIAZDKĘ A JEST KICHA DORWĘ TEGO KOLESIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...