Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick swea, proszę o przyjęcie.

 

[dodano]

 

Właśnie przytrafiła mi się całkiem fajna akcja.

Gram dopiero 2 dzień, więc miałem dopiero 2 panienki z środkowo niskiej części zarobkowej.

Aż tu nagle pojawiła mi się louise.

Niedosyć że jej niekupowałem to wogóle niemożna jej kupić. :lol:

Tu macie zrzuta.

 

www.swea.republika.pl/louise.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mnie zaatakowal jakis klient - ksywa patryk355 nie wiem skad, ale stracilem 30 respa (ze 160kilku na 138), mozecie jakos pomoc?

to mój kumpel :lol: :lol: tylko ze go na tweaku zbanowali....respecta miał 362 dzis gdy widziałem :P jest w gangu z moim drugim qmplem ktory ma respecta chyba 100......

 

 

wyskoczyło mi takie cos jak chce wejsc do pubu:

 

You got kicked from the place since you run around like a junkie on speed. You cannot visit more than 1 place per crims hour.

 

o so chossi?

 

--------------

 

dobra juz wiem;]

 

mam 32 respecta, niedługo do gangu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokładnie o to co jest napisane.

Tylko jedno miejsce można odwiedzić (pub, impreza) w ciągu godziny - czyli 15 minut naszego czasu.

 

Ja właśnie miałem 70 respektu, eagla, poszedłem da carding i siedzę do jutra. Poprostu super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w niewyjasnionych okolicznosciach zostalem zabity.... Prawdopodobnie przez to, ze chcialem obrabowac Szefa Mafii. Przedtem jesli sie nie udalo, szedlem do wiezienia.. Wczoraj niestety padlem :(. Bug?

 

R.I.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mnie zaatakowal jakis klient - ksywa patryk355 nie wiem skad, ale stracilem 30 respa (ze 160kilku na 138), mozecie jakos pomoc?

Day 126 16:15 Your friend patryk355 has died.

You killed patryk355!

 

8) 8) 8)

8) danke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...