Skocz do zawartości
Gość sLiM JiM

Brothers in Arms

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem jak poprzednicy

 

Build: (null)OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1672 MHz  [976888332288.000000 0] with 383MB RAMVideo: NVIDIA GeForce FX 5200  (7184)Failed to enter Startup?Name=Player?Class=gbxGameplay.gbxPlayerPawn?team=255: Can't find file for package 't_character_us'History: UGameEngine::Init <- InitEngine

nie wiem czyja to wina? kumpel ma FX5500 i wszystko jest u niego OK

 

Tylko prosze niech mi jakis kretyn nie pisze ze to temu ze mam pirata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy próbowaliście na ten dziwny błąd czegoś takiego?

WITAM!!!Oto sposób na zwalczenie tego CRITICAL ERROR ---> wchodzicie tam gdzie macie zainstalowane BIA np.EGry\Ubisoft\Gearbox Software\BrothersInArms i tam macie 12 folderów umnie tyle jest i jeden pliczek który właśnie trzeba otworzyć,uruchomi sie on w DOSie i czekajcie aż on zrobi swoje najlepiej odejść od kompa bo troche długo to trwa ---> jak już zrobi swoje to ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>cie BIA  Umnie to zadziałało chociasz i tak nie grałem na tym kompie co to robiłem  Pozdro dla wszystkich życze wytrwałości

Nie mam jak sprawdzić, bo nie miałem problemów z uruchomieniem i nie ma takiego pliku, o którym autor pisał. Edytowane przez Waldek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo jeżeli to jest klimacik MOHPA albo COD no to ja to już musze mieć , a propos na ilu cd to jest ???? i na jakich ustaw graf. mi pójdzie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem i dopiero dzisiaj odpaliłem ( z pathem 1.3). Mam niezbyt dobre odczucia- grafika nic nadzwyczajnego- taki Medal of Honor ( wraz z dodatkami)wydaje się nawet lepiej dopracowany. Dopiero przeszedłem z 5 plansz, ale jakoś mnie nie wciąga. Moze później będzie lepiej.

 

I co mnie cholernie denerwuje- widzę czapkę szkopa, walę w nią i nie mogę trafić :blink: Albo ewidentnie widzę go jak się kryje za morkiem ( widze część ciała) i co? niezniszczalny czy jak??!! Trochę sie zdegustowałem...

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodze ci ja dzisiaj do empiku i az mnie zamurowalo. BiA przed premiera za 5 pln... :blink: no ale wiadomo ze to sciema i za te pare zykow w pudelku dvd jest pare filmikow skriny i jakies inne szity o grze. tez sobie reklame wymyslili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem i dopiero dzisiaj odpaliłem ( z pathem 1.3). Mam niezbyt dobre odczucia- grafika nic nadzwyczajnego- taki Medal of Honor ( wraz z dodatkami)wydaje się nawet lepiej dopracowany. Dopiero przeszedłem z 5 plansz, ale jakoś mnie nie wciąga. Moze później będzie lepiej.

 

I co mnie cholernie denerwuje- widzę czapkę szkopa, walę w nią i nie mogę trafić  :blink: Albo ewidentnie widzę go jak się kryje za morkiem ( widze część ciała) i co? niezniszczalny czy jak??!! Trochę sie zdegustowałem...

1384126[/snapback]

 

Grafika jak w Medal of Honor :) na czym tą grę odpalałeś ?? na GF2 MX ???

Bo BiA posiada ogromną ilość filtrowanych textur ,trawa liscie na drzewach

dość szczegółowe drzewa ??

graficznie BiA jest o klase wyżej niż MoH ,z tym że jak na obecne czasy

to raczej BiA rodzynkiem nie jest :/ poprostu była by to wspaniałą gra gdyby wyszła rok temu przed wypuszczeniem FAR CRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalona na sprzecie poniżej na full detalach. Co do grafiki- miałem na myśli wygląd postaci, obiektów w grze, choćby wybuchy działek przeciwlotniczych- takie *puff!* jak pierdnięcie raczej. W starym Medau przynajmnije zmieniał się wygląd rozwalonego sprzetu i były porządne iskry :| Trawka i drzewka fajne.... ale ten bajer jakoś mnie nie porusza.

 

No i porównaj sobie choćby akcję z 1 dodatku do MOHAA- wypad ze spadochronu- dużo więcej dramatyzmu i chamskiej rozpierduchy. Ja tam nawet nie widzę żadnych P/V Shaderów hmmmm....

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZczerze gierka kiepska <_< Zapowiadali ja na hit, super realizm ( moze i jest ) super grfika.

 

Na sprzecie z podpisu uruchomila gierke w 1280x1024 w maxymalnej jakosci i po odpaleniu misji myslalem ze zle ustawilem cos :blink: NIe no juz pierwszy moh byl lepszy graficznie :mur: , kolory jakies dziadowe, tekstury broni wolajka o pomste do nieba, naprawde myslalem ze odpalilem w LOW details :mur: a tu max, wole nie sprawdzac jak gierka wyglada na LOW.

 

Wiadomo oczywiscie ze nie sama grafika czlowiek zyje, tylko emocjami.

Pominowszy zabawe z grafika, zaczynam wczowac sie w gre, desant powietrzny...i chcialem przewinac dajel :huh: nie chcialo mi sie tego ogladac, jakos mnie nbie wciagnelo. Dobra zaczynam grac i co i nic wogole mnie gra nie wciagnela, nawet nie zainteresowala, nudna jest i tyle, juz bardziej emocjonujacy jest ogame :wink:

 

Gra zapowiadana na hit okazala sie miernota, ktora nawet nie moze konkurowac z MOHAA, srednim PA, nie wspominajac o CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale klimatu nie ma. Obajetnie czy grasz z wszystkimi filmikami, opowiadaniami czy bez nich gierka nie wciaga proste. Nie wiem co zrobili zle ale cos zrobili :wink: PA na ktorego psioczylem ze taki czy siaki ( czekajac wlasnie na BiA ) okazal sie o niebo lepszy.....

 

EDIT: co prawda niby mamy ten nasz oddzial, niby nam pomaga ale bardziej mnie bawilo rozwalanie "japoncow" w PA wiedzac ze tylko ja ich moge zabic :wink: niz granie w BiA z "druzyna"

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem i dopiero dzisiaj odpaliłem ( z pathem 1.3)

a wczesniej nie mogles odpalic?

i z pachem 1.3 czy z pachem 1.03 ? bo na oficjalnej stronie jest patch 1.03 !

 

ja go wgralem i dalej wyskakuje mi ten sam blad :?

 

dodam ze mi ten blad wyskakuje zanim gra sie uruchomi - czyli gry wogole wlaczyc nie moge pisze to bo ktos tam pisal wczesniej ze jemu wyskakuje dopiero jak sie misja laduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem przez chwile i jak narazie Bia niczym mnie nie uzekla :( wiazalem z ta gra duze nadzieje ze przebije moha / cod ale chyba duzo jej brakuje aby stracic z tronu tamte gierki :) Zobacze moze za malo gralem w Bia, poswiece jej jeszcze troche czasu i zobacze co z tego wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem przez chwile i jak narazie Bia niczym mnie nie uzekla :( wiazalem z ta gra duze nadzieje ze przebije moha / cod ale chyba duzo jej brakuje aby stracic z tronu tamte gierki :) Zobacze moze za malo gralem w Bia, poswiece jej jeszcze troche czasu i zobacze co z tego wyjdzie :D

1387993[/snapback]

Nie klopocz sie. Jezeli Ci sie nie spodobal od poczatku to juz nie dasz rady sie do niej przekonac.

Po prostu nie trafila w Twoj gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapodalem tego patcha 1.3, ale poprawy w plynnosci gry zadnej...

Wlaczylem sobie dla porownania cod'a 1024x32 wszystko na full'a jak to sie mowi (bez aa i tych innych: )i chodzi ultra plynnie. A bia nawet na maxa grafa nie jest taka ladna jak w cod, wiec nie moge przebolec tych nieadekwatnych wymagan.

 

Moze ktos ogladal na hyperze byl program jak robili ta gierke, duzo pracy w nia wlozyli :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, prosze o pomoc.

Reinstalowalem wczoraj winXP i kurcze wszystkie inne savy z moje dokumenty pozgrywalem ale jakos zniknely mi z BiA.

Gdzie one sa i czy ktos moglby mnie wspomoc savem w misji zaraz po podkladaniu ladunkow wybuchowych pod te pale (aby samoloty mogly wyladowac) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build: (null)

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1213 MHz [521482403840.000000 0] with 255MB RAM

Video: HIGHTECH EXCALIBUR RADEON 9000 (6525)

 

General protection fault!

 

History: KWorldStepSafeTime <- KWorldStepSafeTime <- KTickLevelKarma <- ULevel::Tick <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- UGameEngine::Tick <- UGameEngine::Tick <- CMainLoop::RunLoop <- MainLoop

 

Kupiłem oryginała z myślą, że miło spędze czas . Po zainstalowaniu gry, właczam 1 misje nie zmieniając ustawień. Misja się włącza, jednak w ciagu 3 sekund wywala mnie z błędem, który u góry podałem. Próbuje jeszcze raz, pomijam 1 misję, ładuje mi się 2, jednak nie dochodzi do końca, w pewnym momencie wywala mnie do wina. Co robić ? Mam athlona 1200 mhz 256 sd ram radeona 9000 128 mb ram płyte: msi k7t turbo limitowana edycja. Siedze na sterach 5.4

Próbowałem już stery Omegi, które coś polecił wcześniej, patchowałem, nic to nie dalo. Co robić ? :sad: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczaiłem juz czego to jest błąd

ramu!

jak zamieniłem kosci slotami to wszystko smiga, tylko fsb znów mam nizsze :P

pobaw sie różnymi slotami moze to pomoze;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica do jakiego slota włoże kość ??Chyba żadna.

1390689[/snapback]

1.pisze ze mi to pomogło

2.co za róznica czy ci działa czy nie. nie chcesz to nic nie rób skoro wiesz lepiej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczaiłem juz czego to jest błąd

ramu!

jak zamieniłem kosci slotami to wszystko smiga, tylko fsb znów mam nizsze :P

pobaw sie różnymi slotami moze to pomoze;]

1390623[/snapback]

głupie ale spróbować zawsze można :)

ja teraz nie sprawdze bo nie ma mnie w domu ale prosze kogoś komu również to pomoze o informacje tutaj na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby uprzedzic teksty ze to wina fsb a nie slotów ramu od razu pisze.

memtesty,3dsmarki,primy itd zaliczone gierki tez nie sprawiały problemów;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znow ktos szuka dziury w calym (w grach dziury szuka w sumie).

 

artykuł z Słowa Polskiego/Gazety Wrocławskiej

 

Uwaga, Amerykanie fałszują historię!

 

Amerykański producent gier komputerowych zarzuca Polakom kolaborację z niemieckim Wehrmachtem.

 

Czy Polacy walczyli po stronie Niemców podczas lądowania aliantów w Normandii w 1944 roku? Oczywiście nie, choć amerykańscy ignoranci, producenci gry komputerowej "Brothers in Arms", która jutro ma polską premierę, twierdzą inaczej.

 

Podczas podboju Europy Niemcy wcielali ochotników z Francji, Włoch, Chorwacji, Węgier, Rumunii, Polski...” – dowiadujemy się z anglojęzycznej wersji instrukcji gry, która, zanim w piątek ukaże się w wersji komputerowej, od 17 marca dostępna jest w wersji na konsolę Playstation 2. Gracz wciela się w dowódcę oddziału żołnierzy słynnej amerykańskiej 101. Dywizji Powietrzno-Desantowej, zrzuconej na plaże Normandii w czerwcu 1944 roku. Zadanie – jak to na wojnie – pokonać nieprzyjaciół. Wśród nich Polaków w niemieckich mundurach.

 

To bzdura. W jednostkach walczących w Normandii z pewnością Polaków nie było – twierdzi Bogusław Wołoszański. Oburzenia nie kryją zawodowi historycy. Na informację o Polakach walczących w Normandii po stronie nazistów reagują niemal identycznie, jak Wołoszański. Kolejny idiota coś konfabuluje. Kiedy słyszę takie bzdury, od razu bym protestował. Pod przymusem wcielano tam być może Ślązaków, ale Polaków nie było nigdy. Ktoś, kto to napisał, nie zna historii – denerwuje się profesor Wojciech Roszkowski, historyk, eurodeputowany, a w latach 1999-2001 członek Rady Instytutu Dziedzictwa Narodowego.

 

Nic się nie stało? Mimo tak druzgocących opinii fachowców, gra cały czas reklamowana jest jako ,"oparta na autentycznych wydarzeniach (...) umiejscowiona w realiach II wojny światowej", a jej dystrybutorzy nie widzą problemu. Dziennikarze szukają sensacji – mówi lekceważąco Jerzy Cichowicz z firmy CD Projekt, która rozprowadza "Brothers in Arms" w wersji na konsolę. Podkreśla, że firma nie miała w tej sprawie żadnych uwag od klientów. Ludzie podchodzą do tego typu problemów tak jak my, czyli ze zdrowym rozsądkiem. Ostrożniej wypowiadają się przedstawiciele firmy Cenega Poland, która przygotowała polską wersję gry. W samej rozgrywce nie ma mowy o polskich oddziałach, a bataliony rozróżniamy po mundurach, a nie narodowości – mówi Adam Piesiak z działu public relations firmy dystrybutora wersji na komputer. Zaznacza jednak, że w polskiej instrukcji nie będzie mowy o polskich ochotnikach walczących po stronie Niemców. Dla świętego spokoju – przyznaje.

 

Po drugiej stronie barykady Lądowanie aliantów w Normandii to największa operacja desantowa II wojny światowej. Normandzkie plaże stanowiły wówczas część umocnień Wału Atlantyckiego i obsadzone były w większości żołnierzami tzw. Batalionów Wschodnich, w których skład wchodzili właśnie ochotnicy – tyle że nie z Polski, ale głównie z terenów wcielonych do ZSRR i Azji. Polacy w tej rozgrywce stali po drugiej stronie barykady. Doceniają to mieszkańcy tego rejonu, czego dowodem może być zaproszenie w czerwcu ubiegłego roku grupy polskich kombatantów na 60. rocznicę tej operacji wojskowej. W Langannerie-Urville w okolicach Caen jest wojskowy cmentarz, na którym pochowani są Polacy polegli w walce o Normandię. Podczas uroczystości premier Francji Jean-Pierre Raffarin określił ich mianem ",prekursorów powrotu Polski po 60 latach na łono rodziny europejskiej".

 

Twórcy gier już wcześniej miewali problemy z historią. W sierpniu aferę wywołało pojawienie się na rynku niemieckiej gry "Codename: Panzers". W wersji oryginalnej Polacy napadali na niemiecką radiostację w Gliwicach. W odwecie niemieccy żołnierze dostali rozkaz ataku na Polskę. Wybuchła II wojna światowa. Niemieckie wojska spotykały po drodze pijanych i tchórzliwych polskich żołnierzy. Przedstawiciel dystrybutora tłumaczył, że nie można gry traktować jak podręcznika historii.

 

Innego zdania był historyk z Uniwersytetu Wrocławskiego, dr hab. Grzegorz Strauchold. To może wywołać ogromne zamieszanie w głowach młodych ludzi. Młodzież na Zachodzie jest niedokształcona, jeśli chodzi o historię – mówił. Fachowców nie uspokoiła informacja, że na rynku polskim gra pojawi się w zmienionej wersji. To jest szczególnie oburzające, bo świadczy o tym, że tam, gdzie ktoś może zaprotestować, zrobimy zmiany, a pozostałym przekazujemy zafałszowana wersję. To cynizm – tłumaczył prof. Dariusz Doliński ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Słuszność tak ostrej reakcji potwierdza jeszcze jeden fakt: obie gry pojawiają się na rynku w szczególnym okresie, w przededniu ważnych wydarzeń historycznych. Sprzedaż „Codename” rozpoczęła się tuż przed rocznicą wybuchu II wojny światowej, „Brothers in Arms” – trzy tygodnie przed uroczystymi obchodami jej zakończenia.

 

Jacek Harłukowicz, (SAS)

(Polskapresse)

 

 

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...