Skocz do zawartości
1derful

QC80Cu+ZM-NB32J wejdą razem na NF7 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie a więc czy będa sie ze sobą gryzły biorą pod uwage rozmiary i gabaryty obydwu jednostek chłodzących gdy zamontuje sie to wszystko na Abicie NF7.

 

Z moich obserwacji wynika iż pentagram swoją rozłożystością "nachodzi" na wiatraczek na NB, stad moje obawy przed załozeniem tego dość wysokiego Zalmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze sie podepne pod temat ale nie bede zakladal nowego a to podobne kimaty :} Czy na Abita NF7SL(v.2) zeby zalozyc tego niebieskeigo zalmana mozna wykorzystac bolce(kołeczki)? czy nie da sei i trzeba go na stale przykleic? no albo patent z drucikiem tak jak gdzies na forum widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wejdzie niebieskiego trzeba przyciac

Ma sie rozumieć :

Złoty ZM-NB32J - nie wejdzie wcale

Niebieski ZM-NB47J - wejdzie ale trzeba przycinać

 

?

Skad taki dziwny pomysł? Przecież złoty jest niższy od niebieskiego, czemu miałby nie wejśc ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szogo koleczki i ramiona do montazu niebieskiego zalmana dostaniesz w pudelku razem z nim i sobie zamontujesz na nie , nie trzeba nic kleic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze sie podepne pod temat ale nie bede zakladal nowego a to podobne kimaty :} Czy na Abita NF7SL(v.2) zeby zalozyc tego niebieskeigo zalmana mozna wykorzystac bolce(kołeczki)? czy nie da sei i trzeba go na stale przykleic? no albo patent z drucikiem tak jak gdzies na forum widzialem

Z tego co sie orientuje to w zestawie razem z niebieskim zalmanem są te kołeczki potrzebne do montarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wejdzie niebieskiego trzeba przyciac

Ma sie rozumieć :

Złoty ZM-NB32J - nie wejdzie wcale

Niebieski ZM-NB47J - wejdzie ale trzeba przycinać

 

?

Skad taki dziwny pomysł? Przecież złoty jest niższy od niebieskiego, czemu miałby nie wejśc ? :)

wiem ze jest niższy ale czy wystarczająco niski aby sie tam zmieścił :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej akurat mam Konfig:

 

NF7 i QC80CU oraz... Zloty zalman... i musialem przygiac per finow... (tak 6 z tego co pamietam - na rogu)... ALE TAK to zadnego problemu nie ma :].

 

A nie fandzolic mi tutaj ze zloty nie wchodzi :). No chyba ze jestem cudotworca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...