Skocz do zawartości
ptys

NOWY ROK SAMOPOCZUCIE I ODCZUCIA :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedź dla osób powyżej 18 roku....

 

Sylwester był bardzo udany.

 

Do 31 grudnia nie wiedziałem czy będę szedł do klubu na bibe, okazało się jednak, że atakuje na domówkę do koleżanki. Impreza była super, vodka i browar lały się strumieniami. Poznałem kilka fajnych babeczek. Po 3 godz. wyproszony jak wszyscy przez właścicielke zawinołem się na inną bibę kilka pięter wyżej, tam lekka kicha więc zaproszony przez właścicela innej biby poszedłem do niego na balety a tam impra super. 30 osób, lodówka wypchana po brzegi vodką. Do 8 bawiłem się i zabrałem się do domu.

 

Suma, sumarum vodki się trochę wypiło a dzisiaj kac męczył okropnie ale impreza się udała i to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza super !

 

Wypiłem nie za dużo... W sam raz ;)

 

Czyli jakieś 0.4 :)

 

Więc byłem w dobrym stanie.

 

Pogadałem 2 h z fajną dziewczyna :)

 

A bawiłem się z ludźmi w wieku 28-31 :)

 

Sam w marcu skończę 21 :)

 

Ogólnie jestem mega zadowolony :)

 

Impreza super !

 

Wypiłem nie za dużo... W sam raz ;)

 

Czyli jakieś 0.4 :)

 

Więc byłem w dobrym stanie.

 

Pogadałem 2 h z fajną dziewczyna :)

 

A bawiłem się z ludźmi w wieku 28-31 :)

 

Sam w marcu skończę 21 :)

 

Ogólnie jestem mega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhmmmm

mnie kac nie zdazyl pomeczyc, bo wczoraj jeszcze na poprawinach bylem (po nierpzespanej nocy ;p)

a na poprawinkach walnalem sobie 0.5 i 2 piwka :)

w sumie wyszlo git, a ile sie naseksilem, to moje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy

2kc to niezupelnie to co aspiryna..

kaca jakotakiego nigdy nie miewam (znaczy sie glowan ie boli, moge normalnie funkcjonowac, ale wiadomo, ze z koncentracja cienko...) natomiast po 2kc dostalem kopa jak po efedrynie!!

znaczy sie obudzilem sie i do nauki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja troszke przesadziłem bo pomieszałem trunki i wyszło to co wyszło... leżałem na środku przedpokoju i... kurtka do prania a ja se siary narobiłem :D:D:D

 

 

Teraz żałuje... :D

:? :?

 

Ja bylem na szczescie z moja girl, to sie nie moge nawalic do takiego stopnia :twisted: :P

No właśnie... dziewczyna... była tam jedna taka co mi się fess a fess podoba :/ Nie wiem jak jej teraz w oczy spojrzeć a chciałbym sie z nią umówić :]

 

PS Jakoś mam takie przebłyski że ją napastowałem... jeszcze gorzej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak był typ B to masz dwa wyjścia albo spotkasz się znią i będziesz słono przepraszał albo już możesz iść na piwo i o niej zapomnieć.

 

Pamiętajcie panowie jak nie ta to będzie jeszcze 100 innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zawinąłem do Wrocka znowu

 

Sylwka spędziłem w Kłodzku u kuzyna na hiper prywatce w stylu amerykańskim (cokolwiek to znaczy). Organizacja na najwyzszym poziomie (sprzęt audio-visual-zadyma ;]) do tego sporo % i duzo ciekawych ludzi ;)

 

20:00 początek impry

21:00 zabawa na całego, pierwsza osoba zalicza zgon :D

22:00 poznaje egzotyczna dziewczyne ;]]

22:00-0:00 "znajdujemy wspólny język"

0:00 - wychodzę z nią na dwór, nie wiem dlaczego nie mam butów :D, dostaje kilka smsów niewiadomo od kogo :D

0:00-4:00 utonęliśmy gdzieś pod kołdrą ;)

w tym czasie jakis koles wywraca sie na maczuge i rozwala sobie brode :D http://republika.pl/marcin_gps/maczuga.JPG

4:05 - wysyłam smsa do kuzyna, zeby przytargal cos do picia, ale nie % :P

dalej nie pamietam do konca, ale bylo milo ;]]

obudzilem sie kolo 11 (2KC w trakcie picia troche pomoglo, ale przydaloby sie jeszcze rano)

12:00 - kuruje sie rosołkiem ;)

13:00 - pije kielonka za nowy rok

15:00 - wracam do domu, gdzie łapie lekkiego doła

 

pozdrawiam wszystkich i happy new year, w tym miechu rzadziej bede zagladal, bo sesja idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no to prawda co gps mowi :D:D nie chwalac sie skromnie ta imprezka byla u mnie... oj taka impreza ze pol mojej szkoly moi o niej :D moj kolega powiedzial ze byla lepsza niz ta w AmericanPie :D hmmm cudownie zakonczony/rozpoczety rok :] w opisie marcina jej kilka luk czasowych.. ale ja bym sie ine martwil bo malo kto pamieta:D lol :)

 

pozdrowienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie była kameralna popijawka u kolesia z elementami fuklu, popera i masą zioła ogólnie nie było źle.Do tego def jam na ps2. Były zawody w def jamie o guzika a potem koleś (dopiero) na poperze pokonał ICE-T. Pierwszy raz w to wszyscy grali. Niemoge narzekać nikt nic nie odpierdalał nic sie nie stało ogólnie zero schiz a i tym samym kac moralny mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...