Skocz do zawartości
Gość wortigern

Age Of Empires 3

Rekomendowane odpowiedzi

Piecy nie cytujemy zdjęc !!!!!!!! :rulez:

 

A gra jest wspaniała , już dawno żadna strategia tak mnie nie wciagneła , po prostu jestem pod wpływem jej uroku , skonczyłem pierwszy rozdział troche szybko bo w jeden wieczór , no cóż zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już rozwiązał ten problem zanikającego dźwięku?

Gierkę zpatchowałem do wersji 1.01. i nie pomogło.

Nie próbowałem odinstalowawywać kodeków audio-wideo.

Może ktoś ma jakieś sugestie lub ewentualnie które kodeki trzeba odinstalować jeśli to pomaga?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki problem - odpalam gierke i pisze mi, ze nie moze inistalazing direct3d. Wszystkie inne gierki sie odpalaja - w dxdiag nie wykazuje bledow i wszystko jest wlaczone - pomozcie :/ Mam GF6800 MSI, drivery NGO, directx 9.0c

Edytowane przez wagir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki problem - odpalam gierke i pisze mi, ze nie moze inistalazing direct3d. Wszystkie inne gierki sie odpalaja - w dxdiag nie wykazuje bledow i wszystko jest wlaczone - pomozcie :/ Mam GF6800 MSI, drivery NGO, directx 9.0c

1738472[/snapback]

Wbij do C:\Documents and Settings\'Uzytkownik'\Moje dokumenty\My Games\Age of Empires 3\Startup\ i załóż tam plik user.cfg. Edytuj go w wordzie i wpisz jedną linijkę xres=1024 (chyba ze grasz w innej rozdzielczości). Powinno pomoc.

 

Jezeli dalej kicha to wbij do C:\Documents and Settings\'Uzytkownik'\Moje dokumenty\My Games\Age of Empires 3\users\newprofile.xml i znajdz linię "optiongrfxres">800x600 , wpisz swoją rozdziałkę oraz "optionrefreshrate"> 75 wpisz swoje odswiezanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbij do C:\Documents and Settings\'Uzytkownik'\Moje dokumenty\My Games\Age of Empires 3\Startup\ i załóż tam plik user.cfg. Edytuj go w wordzie i wpisz jedną linijkę xres=1024 (chyba ze grasz w innej rozdzielczości). Powinno pomoc.

 

Jezeli dalej kicha to wbij do C:\Documents and Settings\'Uzytkownik'\Moje dokumenty\My Games\Age of Empires 3\users\newprofile.xml i znajdz linię "optiongrfxres">800x600 , wpisz swoją rozdziałkę oraz "optionrefreshrate"> 75 wpisz swoje odswiezanie.

1738491[/snapback]

 

dzieki wielkie pomoglo ! a juz tracilem nadzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już rozwiązał ten problem zanikającego dźwięku?

Gierkę zpatchowałem do wersji 1.01. i nie pomogło.

Nie próbowałem odinstalowawywać kodeków audio-wideo.

Może ktoś ma jakieś sugestie lub ewentualnie które kodeki trzeba odinstalować jeśli to pomaga?

Dzięki

 

Może to dziwne, ale wystarczy po prostu skasować plik LeisurelyBrows z folderu [np. D:\Gry\Age of Empires III]\Sound\music\standard.

 

Pomaga na.. 200%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem polega na tym że żołnierze których oddziela mur normalnie do siebie strzelają. Wszytko to wyląda tak jakby strzły czy pociski przelatywały przez mur, co jest strasznie... denerwujące bo wkońcu mur do czegoś służy. Czy ktoś wie co z tym zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jakie sa minimalne wymagania AOE3 i jakie trzeba miec zeby gra chodzila na najwiekszych obrotach?

Ja powiem Ci tak ze ja mam Athlona 1.6 384 RAM Radeon 9100 i gra chodzi spokojnie na medium bez zadnych zacięć czy spowolnien po prostu tak jak powinna - plynnie. Myslalem na poczatku ze bedzie miala wymagania niewiadomo jakie ale widac programisci postarali sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie o co chodzi mam FX 5200 Ultra, a mam takie kwiatki na monitorze i to pomimo zainstalowania najnowszychy sterwoników ze strony nvidi!!

Dołączona grafika

Wine ponosi pewnie ten GF5200 Ultra - najwiekszy bubel wszech czasow w dziedzinie grafiki...

Jak nowe stery nie pomagaja to moze stare dadza rade? :) Testuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w misje która nazywa sie 'fountain of youth' .Jest ona jeszcze w pierwszej kampani . Misja wygląda tak że zaczynasz z kilkoma odzdzialami i musisz odbić wielkie działo. i potem zazkladasz swoją osade i należy zniszczyć miasto położone po drugiej stronie jeziora. Nie moge go podbić za chiny. Moge miec nie wiem jaką armię to i tak rozwale tylko pobliskie mury i wieże i napadnie na mnie chmara hiszpanów i po mnie. Przeszedł ktos tą misję ? Jak tak to prosze o jakies porady lub taktyki... thx B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to musisz zobaczyc na jakim poziomie grasz. Ja na poziomie medium nie miałem z ta misją problemow, ty jak sobie nie radzisz to proponuje easy. Konkretnie bazy nie musisz niszczyć tylko wieże które stoją nieopodal wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra tak zachwycila(demo) ze juz jutro ma przyjsc zamowiona edycja kolekcjonerska,juz sie nie moge doczekac B) widac nawet jak liscie spadaja z drzew takich detali jest tam cala masa! Szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taki problem - czasem kiedy gram to traci mi się dzwięk. Przeważnie jak atakuje większym oddziałem na miasto. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu ? Jeśli to pomoże: WinXP Pro SP2, Abit NF-7 2.0 + zintegorwana karta dźwiękowa + nowe stery.

 

[edit]

 

Widzę że nie jestem sam z tym problemem :?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już powoli trace cierpliwość , Ciegłe wyłanczanie i czarny ekran, albo klasyczne zwiechy. Próbowałem już różnych sterów, wywalanie kodeków nadal to samo :angry: Inne gry działają bez zarzutów. Może to wina słabego proca ?

ten sam problem :mur: , napewno nie wina procka bo gra chodzi rewelacyjnie , tylko wlasnie taki dzwiny zwis , umnie wylacza sie monitor i tylko reset ratuje :? mial ktos taki problem ? cz ywie ktos co to moze byc ? Edytowane przez her0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem zadnych problemow, gierke dostałem ww piatek jakies dwa tygodnie temu, i niestety w poniedizałemk rano juz było po trzeciej kampani :( strasznie szybko sie skonczyła. jakos nie wiem ale jak grałem w kapmpanie jedynki czy dwojki to była zabawa na kilka miesiecy (p1 200mmx i karta blizej nie okreslona 16 mb i voodoo2 ;] )

 

Troche mnie zawiodła ale nie tak jak inne tytuły kontynuujace to co grałem 5/6 latek temu.

 

Szkoda ze mi neostrada 128 bniue pozwala na gre w sieci bo to by było ciekawe.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć mam pytanie bo mecze się już 2 dni i nic nie moge znaleść mam neta w sieci kablowej vectra w słupsku kuzyn ma neostarde 256 istnieje jakas możliwość abyśmy pograli razem w sieci mieszkamy w tym samym miescie jakies 5km od siebie probowałem laczyc sie przez lan i direct ip ale nic nie wyszlo a w eos wyskakuje jakis błąd podczas updatu z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelka. Powolotku bez pospiechu przechodze sobie misje....

Musze powiedziec ze fabuła jest bardzo ciekawa.... Jedyny zgrzyt zwiazany z ta gra to czas jaki była dostarczana do mojego domu (5 dni) masterlinkie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć mam pytanie bo mecze się już 2 dni i nic nie moge znaleść mam neta w sieci kablowej vectra w słupsku kuzyn ma neostarde 256 istnieje jakas możliwość abyśmy pograli razem w sieci mieszkamy w tym samym miescie jakies 5km od siebie probowałem laczyc sie przez lan i direct ip ale nic nie wyszlo a w eos wyskakuje jakis błąd podczas updatu z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi

Poszukaj na forum tematu o Hamachi - to powinno rozwiązac twój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...