Skocz do zawartości
Abram

Mój Bigtower Mod

Rekomendowane odpowiedzi

ej dajcie mu zebrać kase a napewno dokończy, troche wiary :) i nie piszcie kolejnych postów typu: kiedy zdjątka? albo : jak tam prace? itd bo to bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na tym już koniec? Tak dobrze się zapowiadało ...

1307258[/snapback]

Wiesz w tydzien nie jest tak łatwo zebrac pare groszy zeby skonczyc moda... po co takie bezsensowne posty... j/w prosze takich nie pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko - po prostu nie moge się doczekać efektu koncowego :D

1307969[/snapback]

Ja tez nie moge sie doczekac efektu koncoweego :) dlatego zbieram kase zeby wszystko na raz zakonczyc.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam tanio w dobre ręce podobnego big towerka (troche inny przód ale wnętrze identyko). ale tylko odbiór osobisty. obudowa w dobrym stanie.

1382066[/snapback]

Z takimi informacjami to do działu sprzedam a nie tu.

 

BTW mojego moda mam nadzieje ze zakoncze niebawem bo zostaly mi tylko włączniki i plexi do kupienia, ale teraz zwaliła mi sie na głowe szkoła, matura, praca dyplomowa itp.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety wszystko stoi z wiadomej przyczyny. Brak Kasy. Ale cos wpadnie pod koniec tygodnia to sie cos ruszy. PZdr

1294300[/snapback]

Feb 23 2005, 22:48

 

BTW mojego moda mam nadzieje ze zakoncze niebawem bo zostaly mi tylko włączniki i plexi do kupienia, ale teraz zwaliła mi sie na głowe szkoła, matura, praca dyplomowa itp.

Pzdr

1382181[/snapback]

Apr 11 2005, 14:27

 

no iii czekamy, czekamy... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po [ciach!] kolejny post tej samej tresci, stary robiles kiedys jakiegos moda?? wiesz ile to pochlania kasy i czasu??? pokaz cos sam a nie bedziesz zadawał ente takie samo pytanie. Nabijasz sobie posty?? Czy tak ze złośliwości napisałeś tego posta??? Jak skoncze to napewno sie o tym dowiesz...

Normalnie brak mi slow co do niektorych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...