Skocz do zawartości
Abram

Mój Bigtower Mod

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

robota 1klasa :]

mam tylko pytanko a jak bedzesz włczał/resetowałkompa?

+bedzesz miał tylko 1 napęd w kompie ?

 

+czy możesz mi podesłac na e-miala/PW jak to jest zrobione ?? że tak łądnie sie błyszczy ??

 

znalząłem fajny artykulik ale po ang. :/ step by step i za bardzo tech. słówek nie kapuje ..

1262905[/snapback]

a daj adres tego arta :)

to sie nie błyszczy bo to jest srebrny mat, taki jakim są malowane lanosy :) tylko ze bez wierzchniej warstwy lakieru bezbarwnego. Napęd bedzie tylko 1 :) a kompa bede włączał i resetował TYMI oto przełącznikami(cena 27zł szt.).

 

a tu http://www.plasticsgroup.com.pl/ jest plexi pomaranczowa 3mm 85zł m2 :) ciekawe czy gdzies dostane zeby dociąć na wymiar...

Edytowane przez Abram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowa wypas !! wkomponuj tam jeszcze flaki i zapodaj fotosy !!  jedynie co mi tu nie pasuje to przód taki ubogi ale to taka moja opinia nie załamuj sie :P :P

1263330[/snapback]

Obiecuje że się nie załamie ;) wszyscy sie czepiacie tego frontu ze ubogi, ze mało hehe taki miał byc :wink: i taki pozostanie

 

 

Napisalem maila do plasticsgroup jaka by była cena plexi w takich kawałkach jakie mnie interesują :) powinni jutro odpowiedziec <_< <-- bardzo podoba mi sie mordka :D

Edytowane przez Abram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abram mi sie akurat bardzo podoba front ;] taki minimalistyczny, klimacik bedzie niezly w tej Twojej budzie :]

tylko kurcze sceptycznie jestem nastawiony do tych okraglych okienek :] ale zobaczymy efekt koncowy jeszcze tak jak mowisz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One nie są okrągłe tylko mają zaokrąglone kanty(czy jak to zwał...pozno jest :) )

BTW ostatnio patrzyłem sobie na MeanMachine i widze ze mielismy podobną koncepcje okien :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem okragle zeby ukazac ich okraglasc ;]

a co do tych zaokraglen to osobiscie myslalem zeby je troche zmniejszyc zeby pasowaly do otworow na wentyle zeby ladnie do siebie pasowalo

dalo by rade zrobic taka korekte? (w oknie na dole tez)

 

Dołączona grafika

 

imho wygladalyby te okienka zgrabniej wtedy :]

jeszcze napisz jak bedzie robione okno; uszczelka, jakas listwa a moze bez niczego?

 

co do naszych bud to rzeczywiscie bardzo podobny mamy bok :]

tak jak ja masz tylko jedno wyjscie na cdrw tylko ze ja odslonilem nieco frontu, przeszklilem go i przyozdobilem rurkami bo taka mialem wizje ;]

jakbys nie widzial to tu sa fotki z roboty http://members.lycos.co.uk/radex84pl/MMproject/Small/

 

pozdrowka

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plexi bedzie wstawiana bez zadnych uszczelek.

Dostalem maila od plasticsgroup, napisali mi ze najmniejsza płyta pomaranczowej jaką moge dostac to 2mX3m :/ troche za duzo jak dla mnie. Wstawiam transparentną i pomaranczowe oświetlenie jak sie uda gdzies zdobyc. Dzis maluje na pomaranczowo wnętrze, mam juz Montane Gold od kumpla, zaraz oklejam bok i lece do piwnicy malować :D

 

ta fotka którą korygowałeś na czerwono jest robiona pod kątem, wszystkie luki są wyprowadzone równo i pasują do otworów na wentyle, dzis zrobie fotki samego boku to zobaczysz :D

Edytowane przez Abram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio byłem po pleksę spytałem czy mają zieloną, zaraz przyniósł i pokazał niewielki kawałek, tak więc w wielu punktach nie ma problemu żeby przycięli na wymiar.

BTW mod mi się bardzo podoba, szczególnie ten gładki przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem maila od plasticsgroup, napisali mi ze najmniejsza płyta pomaranczowej jaką moge dostac to 2mX3m :/

W gdansku mi powiedzieli, ze od reki dowolny wymiar - ino +10% do ceny, jezeli biore mniej, niz jedna plyte... A scinek takich, co by na okno starczyly, to mieli od groma w roznych kolorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fotki :) dzis malowanie wnętrza :

 

foto 1

foto 2

foto 3

foto 4

foto 5

foto 6

foto 7

foto 8

foto 9

foto 10

foto 11

foto 12

foto 13

foto 14

foto 15

foto 16

foto 17

foto 18

foto 19

foto 20

 

Na żywo to ten kolor wnętrza jest ładniejszy, nie jest taki morelowy, jest bardziej intensywny i nie ma takiego kontrastu pomiedzy szufladą z płytą główną a resztą szkieletu (skonczyła mi sie puszka i musialem innym kolorem dokonczyc). Jest duzo duzo ładniej niz na fotkach. Teraz sie zastanawiam nad czarnym... boje sie zeby nie spier[ciach!] budy, za dużo kasy w nią poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wyszlo ci to okienko... W paru miejscach widac niedorobki w szlifowaniu. Poza tym za duzo okraglosci, moim zdaniem nie pasuja do calosci. Ale za to front jest idealny :)

Edytowane przez CougaR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie podoba... licze sie z opiniami, ale to moje :wink: i mi ma sie podobać, tak to zwykle bywa. Nie zrozumcie mnie zle, nie mam pretensji:) tylko takie małe sprostowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy , nawet en kolor wnetrza (potwierdzam ze na zywo jest duzo lepszy bo mialem juz z nim stycznosc) natomiast nie podoba mi sie ten trzeci "pseudo-zolty" kolor ktorym pomalowales miejsce na mobo... IMO lepiej jakbys to tym srebnym walnal , albo zostawil surowe... Obecnie zrobnila sie taka mala kupa kolorystyczna ;) Ale to tylko moje zdanie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego kontrastu pomiedzy szufladą z płytą główną a resztą szkieletu (skonczyła mi sie puszka i musialem innym kolorem dokonczyc).

:) Live nie widać roznicy. Ale wy komentujecie fotki to ok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozesz wklejać fotki na forum normalnie bo nie każdemu chce sie klikać na te linki :D

1266639[/snapback]

Tylko że fotki są w takim rozmiarze, że rozsunęło by forum, a tak nie wolno :wink: a po za tym fipa15 dobrze mowi... wiesz ile by sie to ładowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Abram

Twoj mod jest juz na pewnym poziomie i mozna miec jakies wyobrazenie co do całości, wiec sie wypowiem. Podoba mi sie bardzo front panel. Cenie prostote (sam mam chiefteka, ktory ma raczej skromny wygląd). Wszystko inne takze raczej mi sie podoba, widac, ze masz jakis plan, ktorego sie trzymasz (wiadomo ze sa jakies zawsze ustepstwa, ale wazne aby ogolnego zarysu nie zmieniac, gdyz to moze popstuc calego moda). Rzecz kolejna - nie podoba mi sie ta mieszanka dwoch pomaranczowych. HeatFighter powiedzial, ze mozna bylo pomalowac na srebrno albo zostawic surowe. Tak byloby chyba lepiej, jednak jest to moje subiektywne zdanie.

 

3maj sie, niezle Ci idzie!

 

PS

dobrze ze nie dopadł Cie syndrom Thorna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania :)

Czepiliście sie tej szuflady :wink: ona naprawde wogole sie nie odroznia na zywo :)

Niestety narazie brak kaski na skonczenie moda bo walentynki i wogole :) ale w ferie bedzie bliżej konca już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra :) obiecuje ze jak tylko bede mial cos kasy kupie sprej i pomaluje na jeden kolorek :) kupie jakiś jaskrawy pomarańcz... w sumie to mialem tak zrobic ale ze trafil sie kumpel co mu z malowania graffiti zostalo to mi odstąpił :)

ta farba bedze w takim razie podkładem.

 

Wzajemnie miłych :)

 

Kup jej na walentynki puszke farby i 2 papsty ;P

Juz kupilem wisiorek na szyje z łańcuszkiem... za pozno :wink: ale papsta by sobie nie powiesiła na szyi

Edytowane przez Abram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupilem wisiorek na szyje z łańcuszkiem... za pozno  :wink:  ale papsta by sobie nie powiesiła na szyi

No jednego, to nie.. ale takie 2x172mm, to czemu nie ;P

PS> Cos musze dlazony wymozdzyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...