Skocz do zawartości
GenghisKhan

Nie Zawija Wierszy W Gg

Rekomendowane odpowiedzi

probowalem juz reinstalke gg ale wciaz to samo :angry:

objawy takie:

-ktos mi cos pisze a mi wiadomosc przychodzi w jednym wersie, musze rozszerzac okno gg i przewijac wiadomosc (czasem cala i tak sie nie miesci)

- uzywam emot animowanych, gdy cos napisze to staja sie statyczne :blink:

- w ogole nie dziala wysylanie obrazkow do innych :blink:

- jesli wejde do archiwum i zaczynam czytac jakas rozmowe i przelacze po chwili na inna rozmowe to archiwum sie wylacza :blink:

 

Co zrobic, czego to moze byc wina?!?! :unsure:

juz mam dosc tego zlomstwa :wisielec:

 

pozdro i prosze o w miare szybka pomoc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem same klopoty z GG.

 

Ktos do mnie pisal, ale ekran sie nie przewijal.

 

Dlatego przestawilem sie na AQQ. www.myportal.pl

 

wg. lepsze i latwiejsze od Mirandy

1216419[/snapback]

 

orginalny klient gg to szmira jakich mało ;/

 

sam używam AQQ ale do niego tezmam zastrzerzenia, ale jak jest coświekszego to sie zgłasza na forum i autor poprawia, czasem nie poprawia :P. głowną przyczynądla której używam aqq to to że zajmuje w ramie 2-6 mb a nie jak gg 20 :) a jak wiadomo wolnego ramu nigdy za dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win 95/98/ME to bedzie sie tak działo z tym zawijaniem wierszy itp. Problem leży u podstaw gg6.1 !! Wywal całkowicie gg i zainstaluj 6.0 i potem pokolei dorzucaj swoje archiwum itp i sprawdzaj czy dziala jeszcze.

Win XP to nie mam pojęcia.

Tak, gg to syf, przestarzałe g...no. Polecam TLENA i wtyczki z www.tlen.biz Kto nie sprobował niech żałuje.

.peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka na inny komunikator to [gluteus maximus] nie odpowiedź na pytanie.

U mie problem występował w najnowszym buildzie gadulca, przy gg6.1 build155 wszyskto jest ok.

Edytowane przez Neshit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam używam AQQ ale do niego tezmam  zastrzerzenia, ale jak jest coświekszego to sie zgłasza na forum i autor poprawia, czasem nie poprawia :P. głowną przyczynądla której używam aqq to to że zajmuje w ramie 2-6 mb a nie jak gg 20 :) a jak wiadomo wolnego ramu nigdy za dużo :)

1217486[/snapback]

Taaak, spróbuj się pobawić AQQ z większą ilością kontaktów na liście. U mnie jest blisko 300 i co chwile ktoś przechodzi online/offline i odwrotnie. A każde przejście zamraża program na conajmniej sekundę... Troche to irytujące...

 

Już lepszym rozwiązaniem jest Jabber i transport do GG, ICQ i Tlena. Jako klient Pandion lub Hapi (polski, na podstawie Pandiona z kilkoma usprawnieniami - ale, żeby korzystać z innych serwerów niż hapi.pl trzeba wygooglać wtyczkę freehapi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...