Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie część 5 zapowiada się super, troche inna niż poprzednie; 4 była do bani. Zawsze najlepiej mi sie grało w 3. To trybu 3D szybko się można przyzwyczaić i postęp graficzny tego wymaga. Jakj dla mnie może być, czekam na finalną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrego 2D nic nie zastąpi ;) Bijatyki wolę w 2D, Herosów wolę w 2D, Wormsy wolę 2D ;) Są gry, które muszą być w 3D, np. fpp, tpp, wyścgi, są takie, które powinny być w 2D.

Ogólnie, gra fajna, pograłem kilka godzin i jest ok, nawet do tych siwych menu się przyzwyczaiłem ;) Bez kręcenia chodzi fajnie, nie cudownie, ale nieźle..... Mogłoby lepiej.

EDIT: literówka

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym trybem 2D się zgadzam. Trochę dziwnie się gra, ale sie przyzwyczajam. Co do menu to mi jakoś nic nie przeszkadza menu jak menu. Tylko trochę więcej RAMu by się przydało, ale i tak mam niedługo kupować, więc się nie martwie, bo do premiery jeszcze trochę czasu zostało. Podobają mi się też zbiżenia jak jakaś jednostka atakuje. Grafika nie jest oszałamiająca, ale też nie jest brzydka. Ładnie miasta wyglądają, choć troche dziwnie umieszczone te budowle są. Bardziej odpowidaało mi takie umieszczenie jak w Heroes 3 i 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to grafika też nie jest aż taka piękna, ale i nie jest brzydka. Jak na taką grafę to wymagania są duże, pomyślcie jakie wymagania by były jakby jakąs super grafe zrobili. Postacie mogły by być mniej kwadratowe, ale nie ma co nażekać przecież grafika nie jest najważniejsza. Jak gra będzie trzymała (a myśle że będzie) poziom z III częsci to będe się w nią zagrywał. Pewnie jakby zrobili Heroesa V w 2D to zaraz wszystkie serwisy zmieszły by ich z błotem.

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm jakosc grafiki hirkow 5 jest sprzed 2 lat. Wyglada wrecz brzydko (1280x800 very high) modele postaci sa klockowate i maja zenujaco malo wielokatow, jak by tego bylo malo obraz przycina przy obracaniu, a mapa jest biedna w dodatki i ladne obiekty i w dodatku tak prarszywie nieczytelna jak w warcraft3. Okienka sa tez biedne i wygladaja jak z jakiejs wczesnej bety.

 

Niestety trudno się z tym zdaniem nie zgodzić. Nowi Hirołsi wyglądają bardzo przeciętnie, co skądinąd (zważywszy, że koncepcja pozostała zasadniczo ta sama) pozwala przypuszczać, że tradycyjnie największa będzie w tym wszystkim kampania reklamowa.

 

Grafika wygląda tak a nie inaczej niezależnie od naszych sympatii i dobrej woli, dlatego uwagi krytyczne są w pełni na miejscu. Flowers for kurek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu biadolenie o grafie... W tego typu grach to mam gdzies grafike, wazna jest GRYWALNOSC. Jak chce sobie popatrzec odpalam FEAR/FarCry'a i oczka mi sie rozplywaja, a tutaj to mi nie jest do szczescia potrzebne.

 

A tak poza tym to, jesli juz mam mowic o grafie, wcale nie jest taka zla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grywalności to graj w stare gry na emulatorach.

Teraz mamy 2006 i gra ma prezentować poziom grafiki na ten rok, nie na 2000.

Aczkolwiek dla mnie grafa jest ok (tylko szarpania nie wybaczę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grywalności to graj w stare gry na emulatorach.

Teraz mamy 2006 i gra ma prezentować poziom grafiki na ten rok, nie na 2000.

Z twojej wypowiedzi wynika, ze w najnowszych grach nie mam co szukac grywalnosci tylko nastawiac sie na grafike co jest moim zdaniem smieszne. Gry powinny byc GRYWALNE i ew. ladnie, a nie na odwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest brzydka, nie da się tego ukryć, bardzo podobna do tej z WarcCrafta 3. Osobiście by mnie to nie przeszkadzało gdyby płynność też była podobna, a ta gra się u mnie tnie jak cholera, w WarCrafta grałem w pełni płynnie na starym 9500pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa to jest irytujace ze jak ktos napisze ze grafa brzydka to zaraz sie go nazywa dzieckiem neostrady. Mam 26 lat i uwarzam ze grafika w heroes5 NIE jest ladna. Jak by wydali ta gre w tym samym czasie co warcraft3 to bym sie tak nie skrzywil ale dzisiaj? srodek 2006?

KZI dobrze napisal ze jak ktos chce grywalnosci to niech tlucze na emulatorach (sam w nie tluke dosc czesto (amiga)) Ale nie zwalniajcie developerow od pracy nad ladna plynna grafika. Tym bardziej ze dzisiejsze karty moga dostarczyc zawalista grefike, jak by tylko odpowiedzialni ludzie sie wysilili. A przeciez nad herosami5 tak dlugo i zawziecie pracowano nad silnikiem (mechanike mieli czesciowo z glowy patrz heroes3) I co, i pracowali pracowali by dostarczyc graczom swiezutkiego warcrafta3 ktory potrzebuje 2 razy mocniejszego kompa do plynnej gry? Jaaasne macie racje "dojrzali gracze" - nie wymagajcie niczego, placcie kapuste za odwalone dla tej kapusty gry...

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy z uporem maniaka atakują ludzi którzy lubią ładną grafikę!

 

Nowa gra powinna być:

 

1. GRYWALNA

2. PIĘKNA

 

Nie powinna być:

 

1. NIEGRYWALNA

2. BRZYDKA

 

Czy ktoś się ze mną niezgadza?

Zgadzam się - dokładnie w tej kolejności: najpierw grywalna, potem ładna. Ponadto ja wybaczam brzydszą grafikę o ile jako tako chodzi (coś za coś ;-) ) - na moim gf3 i Duronie 1.6 da się grać mimo 10-15 klatek (fraps) w 1024x768 i very low details. Akurat tutaj jakoś mi brak fps nie przeszkadza tak bardzo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jeszcze nie jest do konca zoptymalizowany, te przycięcia pewnie znikną w wersji finalnej. Dla mnie gra wymiata, a tych co piszą że wolą "H2 i H4" serdecznie żałuję :) A malkontentów pytam: czego brakuje wam w grafice w H5?

Najnowszych efektow gfx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jeszcze nie jest do konca zoptymalizowany, te przycięcia pewnie znikną w wersji finalnej. Dla mnie gra wymiata, a tych co piszą że wolą "H2 i H4" serdecznie żałuję :) A malkontentów pytam: czego brakuje wam w grafice w H5?

wiecej detali, ladniejszych drzew, ladniejszych podziemi, ladniejszego interfejsu, szybszego dzialania?

Ja nie twierdze ze oni tego nie zmiania w finalnej wersji, trzymam kciuki....

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...