Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem dziś swojego Palita w 3DMark 2005 .

Przy nie kręconej karcie 350/ 800, Bartonie 2500 no OC, asusie A7V880 i Kingstonach 512 wynik 2373 jest dobrym wynikiem ?? ??

1335986[/snapback]

chyba troche malo, w zasadzie to bardzo malo ja na swoim 3000 z haczykiem ale ty masz pamieci na 800 na dzien dobry. Cos chyba nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba troche malo, w zasadzie to bardzo malo ja na swoim 3000 z haczykiem ale ty masz pamieci na 800 na dzien dobry. Cos chyba nie tak

1336777[/snapback]

Może to wina zaśmieconego systemu ??? nie był przeinstalowywany z 6 miechów, no i sterów też się na nim przewineło sporo?? Może po reinstalacji będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

 

Kolega kupił sobie ostatnio Winfasata 6200 AGP i zaczoł przy nim kombinować (przerabiac na 6600) softwerowo wszytsko dzialało, ale zaczol grzebać przy biosie WinFoxem i coś skopal, a po restarcie komp nie wstał :( Teraz jest taka sparwa ze prubowalismy podlaczyc karte PCI i wgrać bios znaleziony na necie (od 6600 - bo innego nie bylo), ale lipa... nvflash pokazuje bledy i nie chce flaszować... Pomocy, niech ktoś napisze jak to naprwaić i proszę o podeslanie pliczku ze sparwnym biosem, oraz proszę podać jaki najlepeij flaszer uzyć aby nie było takich zonkow...

 

 

Help help help, z tego co szukalo to duzo osob ma problemy z padnietym biosem, ale żadne rozwiązania tam przedstawione nie dzialaja, proszę o jakiś wyprobowany sposob...

 

mój mail: ru-dy@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeForce 6600 Leadtek A6600-TD 128MB (128-bit) TV/DVI BOX (AGP) czy moze Sparkle ?? Która karta jest lepsza ?? Co do nich dodają (jakie gry, kable itp.)

I najważniejsze które się lepiej podkreca. Czytam i czytam i wszystko mi sie pomieszało. A cena taka sama, a więc co wybrać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wyniku ale jak mozesz to zarzuc skrina bo cos mi sie nie wydaje zeby tyle wyciagnal ten gforce. U mnie max co sie udalo to 14000 bez paru markow na podkreconym sprzecie takze daj jakis dowod. Wczeniej mialem radka 9600Pro gigabyta oczywiscie @ na 530/680 i mialem niecale 15000 w 2001 ale w 2003 na 6600 jest juz prawie 2 razy wiecej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ludziska , nie mam czasu na wertowanie tych 63 stron topicu , mam do was pytanie ktora karte 6600 non GT warto kupic ?? w gre wchodzi OC czyli ktore najelpiej sie kreca , chodzi mi glownie o te na pci-e , z gory dzieki za odpowiedzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nawet zmiana biosu podnosi napiecie ?? :) no to fajnie :)

zastanaiwma sie nad gigabytem 6600 , winfastem 6600 i asusem 6600 , z tych 3 ktora wziac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nawet zmiana biosu podnosi napiecie ?? :) no to fajnie :)

zastanaiwma sie nad gigabytem 6600 , winfastem 6600 i asusem 6600 , z tych 3 ktora wziac ??

1339129[/snapback]

Zmiana biosu w przypadku Winfasta daje roznice gdy sie wgrywa bios od Sparkla. Bios Winfasta ma napiecie rdzenia wpisane bodajze 1,3V a Sparkla 1,4V. I to jest ta glowna roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! =)

 

Jestem posiadaczem 6600 winfasta... wrzucilem bios z voltage 1,4 ten modowany leadtek niby... wszystko ok. Zegary na 510/720 i 3dmark przechodzil i wszystko elegancko... 6900 pkt w 3dmarku03. Wlaczylem dzisiaj Driv3r'a pogralem troche i nagle restart. Taki standardowy hard reset. Wszystko czarne i dysk nawet od nowa sie rozrkecal... i teraz pytanie.. co sie dzieje? zmienilem taktowania na 400/550 i to samo sie robi :/ moze to byc wina procka/mobo/mem? ogolnie jade na FSB 230 i moze to troche za duzo dla pamieci albo cos? testowalem primem wiec nie sadze ale moge jeszcze zapuscic prime na noc jesli to ma rozwiac wszelkie watpliwosci.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUMEKS LOOOOOL w 640 test, normalnie z krzesła spadłem, no lol max ;) Ciekaw byłem, jak nabije to 16k i już wiem ;) Myślałeś, że się nikt nie kapnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze wam

zmodowalem a600td (juz 2 biosami sparka i byl tu taki ze zmiana napiecia)i problemik, na poczatku wczystko ladnie tylko monitor niewiadomo jaki i win zainstalowal go jako domysnly (to nec i nie chcą sie zainstalowac sterowniki DDI) podkreca sie ladnie rdzen powyzej 500 ale zaczalem sie bawic ntune i rivatunerem i cos sie pokrecilo, jak podkrece w sterach dla 3d to mi nie zmienia zegarow podczas grania w takie giery tylko sa non stop takie jak ustawione w 2d (jak w 2d ustawie 500 to bedzie non stop 500 no ale wolal bym zeby tylko w grach sie podkrecala) moze ktos wie co sie dzieje i dlaczego.

 

ps. znacie jakis pogram do dokladnego usowania sterow bo jak przeinstaluje na inne i inne to zawsze pamieta jakie ustawialem zegary wczesniej i pamieta te same wartosci nawet jak np ostatnio kreilem inaczej (pamieta tzn ze jak wejde w stery i chce przetaktowywac to odrazu zegary sie ustawiaja na zawsze takie same ustawienia 500/670 dziwne)

 

ps2. a jeden z biosow mial ustawione zegary w 3d na 500/650 ale i tak win zapodaje mi zegary default

 

bede wdzieczny za pomoc narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< Panowie czy ktos posiada tego ASUS'a 6600 i jak to sie kreci dranstwo ???

 

1339290[/snapback]

heh Asus mnie ujal , po przegladnieciu specyfikacji karty

poczulem sie bardzo podbudowany i zadowolony z tego iz posiadam gf6600

 

dla niewtajemniczonych:

 

Dołączona grafika

 

hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze wam

zmodowalem a600td (juz 2 biosami sparka i byl tu taki ze zmiana napiecia)i problemik, na poczatku wczystko ladnie tylko monitor niewiadomo jaki i win zainstalowal go jako domysnly (to nec i nie chcą sie zainstalowac sterowniki DDI) podkreca sie ladnie rdzen powyzej 500 ale zaczalem sie bawic ntune i rivatunerem i cos sie pokrecilo, jak podkrece w sterach dla 3d to mi nie zmienia zegarow podczas grania w takie giery tylko sa non stop takie jak ustawione w 2d (jak w 2d ustawie 500 to bedzie non stop 500 no ale wolal bym zeby tylko w grach sie podkrecala) moze ktos wie co sie dzieje i dlaczego.

 

ps. znacie jakis pogram do dokladnego usowania sterow bo jak przeinstaluje na inne i inne to zawsze pamieta jakie ustawialem zegary wczesniej i pamieta te same wartosci nawet jak np ostatnio kreilem inaczej (pamieta tzn ze jak wejde w stery i chce przetaktowywac to odrazu zegary sie ustawiaja na zawsze takie same ustawienia 500/670 dziwne)

 

ps2. a jeden z biosow mial ustawione zegary w 3d na 500/650 ale i tak win zapodaje mi zegary default

 

bede wdzieczny za pomoc narka

1340199[/snapback]

jesli chodzi o program do usuwania sterow to dobry jest driver cleaner TU mozesz go sciagnac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam taki maly problemik. sprawdzilem napiecia na regulatorze APL 1581 i mialem jakies dziwne jak dla mnie odczyty a mianowicie : 1,51 ; 4,53 ; 2,26 volt. I wlutowalem tak jak na stronie http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=52587 potencjometr wieloobrotowy 10 Kohm. I co nastapilo dalej podczas regulacji tym ze potencjometrem udalo mi sie zwiekszyc napiecia o cale 0,03 vol (2,26 na 2,29) :blink: . Czy ktos sprawdzal napiecia na swojej karcie bo z tego co sie orientuje to wogole jakies to bardzo dziwne jest u mnie poniewaz powinno byc 2,6-2,8 zamiast tego 2,26 i 3,?? zamiast 4,53 volt. Wogole nie moge pojac czemu tak sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

pytanie z innej beczki jakie stery najlepsze sa do gf 6600? bo slyszalem ze duzo problemow z nimi jest....pytam sie jako nowy nabywca karty (czekam na paczke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem sterowniki 71.84_win2kxp_international ze strony nVidii i jak do tej pory są to pierwsze stery z serii 7x.xx, które na mojej karcie (WinFast A6600TD) nie powodują żadnych problemów w Windowsie. Do tej pory były kłopoty z wyświetlaniem Windowsa a gry i aplikacje 3D były OK.

Piszę dlatego, gdyż ludzie mający podobną konfigurację miali te same problemy a niektórzy nawet (pozdr. Uki :)) odesłali kartę do serwisu.

 

Widać, że problem był jednak programowy i nVidia naprawiła co nieco w sterownikach.

 

Update: Jednak błedy zostały :( Nie widać nieprawidłowej pracy sterowników w sytuacji, gdy właczony jest drugi monitor lub tv. Kiedy wyłaczy się obsługę 2 ekranu pojawiają się błedy w wyświetlanej grafice w Windowsie. A miało być tak pięknie :(

Edytowane przez djs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większośc z nas czekała na cudownego vmoda, a więc pytam - pojawił się już czy nie?, czy to ten od sparkla- chyba nie o to chodziło, czy czekamy na innego, czy przestaliście szukać a jeśli tak to czemu nie zamieszczacie wspaniałych wyników z podkręcania i żadnego odzewu na beznadziejne wyniki i opinie kilka stron wcześniej, ludzie którzy zmienili bios opiszcie wyniki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...