Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sLiM JiM

1376612[/snapback]

Tanio jest u ciebie ten galaxy może sie skusze :D

 

EDIT

 

Aha, mam pytanie ty je odrazu z tym zalmanem sprzedajesz??? :huh:

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1376612[/snapback]

jak to wygląda to mnie nie interesi ;] bardziej mozliwosci ołwerklokerski [[[[;

bo nie wiem czy brac czy kombinowac coś innego sparkli i winfastów nie ma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gigabyte 6600 rdzeń bez zadnych modyfikacji idzie na 500 a pamięci na 650 dalej nie próbowałem bo mam słaby zasilacz i napiecie na 5V spada duzo ponizej normy i mam restart kompa.

 

Ciekawe ile bym wyciągnał z rdzenia po v-modzie, jak bym miał dobry zasilacz a ne marne 300W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

to jest fotka ze strony producenta wiec zalman raczej jest juz zamontowany chyba ze producent robi waly a do pudelek wsadza co innego... dlatego wszystkiego sie dowiem w poniedzialek albo troche wczesniej:) te galaxy sa na stanie ale malo sztuk

 

Grobel: oprocz sparkli masz przecie jescze pality prolinki msi galaxy itp;) palit jest calkiem ciekawy bo jest na ddrach-3

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań odnośnie GF 6600 na PCI-E:

-co wiecie o 6600 Gigabyte z pasywnym chłodzeniem? Czy wystarcza ono przy lajtowym podkrecaniu? Czy technologia "TurboForce" dodaje karcie dużo wydajności?

-Czy wersja na PCI-E podkreca się tak samo dobrze jak na AGP?

-Jaką kartę z rodziny gf 6600 non-gt polecacie na pci-e?

 

z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel: oprocz sparkli masz przecie jescze pality prolinki msi galaxy itp;) palit jest calkiem ciekawy bo jest na ddrach-3

1377306[/snapback]

jestem ograniczony do jednego sklepa ;]

 

GF 6600 128MB GALAXY 128bit DDR TV/DVI BOX 529 zł

GF 6600 256MB GALAXY 128bit DDR TV/DVI BOX 595 zł

 

i tak wyglada wybor jezeli chodzi o 6600 zwykłe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam najnowszych oficjalnych i jest ok. Na tych nowych spadała mi wydajność o ok 5 fps zarówno na najnowszych DNA jak i beta forceware

 

PS: zakupiłem w czwartek gigabyte 6600

1376928[/snapback]

wyślij bios na miramp@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem sobie te stery 71.84 i teraz wystepuje w Riddicku inny blad: "Runtime Error! [sciezka do exe] Abnormal program termination" Tym razem juz nie wiem czego to wina :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie. Ja tam zamówiłem WinFasta ale w każdej chwili jeszcze przez tydzień moge go odmówić. Bo nie mają go na stanie. Myśle jeszcze nad jakimś radikie. Ale raczej juz zamówiłem to wezme tego 6600WinFasta. A co do biosa to nie podejżewam żęby miał napięcie 1.8 bo kasrta musiała by mieć super chłodzenie. Aż nie chce mi się w to wierzyć 1.6V to max moim zdaniem zreszta nie wiem może się myle, może mam za małe doświadczenie aby to zrozumieć:(

 

A co do 6600WinFast'a to napewno nie żałuje zakupu bios nowy i wszystko gra. A i wszystkim co się wachają jaka forma ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> polecam WinFast'a-sprawdzona wiadomo na ile mniej więcej pójdzie. Do gygabyte'a też nic nie mam ale jakoś jej nie chce. Mobo już mi wystarcza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

jestem ograniczony do jednego sklepa ;]

 

GF 6600 128MB GALAXY 128bit  DDR TV/DVI BOX 529 zł

GF 6600 256MB GALAXY 128bit  DDR TV/DVI BOX 595 zł

 

i tak wyglada wybor jezeli chodzi o 6600 zwykłe :P

1377348[/snapback]

ja mam taniej i masz wiekszy wybor :lol: a to i tak jeszcze nie wszystkie 6600 na agp :lol:

niewiem niestety jakie to ma pamieci bede dopiero jakos po weekendzie wiedzial:( wiec narazie pozostaje poszukanie jakiegos infa w necie

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amd_Powered----> I ja może byłbym zainteresowany, ale jak poczytm jak to się kręci lub jak przetestujesz jedna. Mam jeszcze tydzień na podjęcie decyzji :)

Więc jak sprawdzisz jak to się kreco to można będzie coś zakombinować. Jak narazie zamówiłem WinFast'a ale przecież nie musze mieć WinFast'a moge mieć Galaxy jesli tylko bedzie się lepiej krecił. A powiedz jakie ma pamięci?? Raczej 3.6 ale jakie Samsung czy Hynix?? THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, tymczasem pozostaje nam napiecie 1.4.. Najlepsze jest to ze mam ust ~510/710, nie mam artefaktow gdy ustawiam 550/730, ale.. komp mi sie wiesza.. Chociaz jest tylko 47 st. Trzeba przeszukac neta na jakis lepszy bios, albo poczekac na oficjalny leadteka.. z nowym napieciem. Nie poddam sie dopoki nie podkrece rdzen do 600 a pamiec do 800 ^^

 

A6600TD rox

 

Wlasnie jakie macie stery...? Ja mam Xtream G 76.41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chłodzeniu to mozna tylko sobie gdybać najlepiej jak by to sprawdzic jak to się kręci. A ten zalman to chyba cały Al bo nie widaje mi się żeby tam nawet troszki było Cu. Jak możecie to sprawdzcie tego Galaxy mam tydzien na podjecie decyzji.

 

 

Nie poddam sie dopoki nie podkrece rdzen do 600 a pamiec do 800 ^^

Naprawde żarty sobie robisz na 3.6 chcesz 800 wycisnąć?? Dobry jesteś.

Edytowane przez model3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

jest jeszcze jakas galaxy 6600 z podswietlanym wiatrakiem miedzianym ma pamiatki 3.6 i leci 300/550 @ 520/700

to wyguglane;)

Galaxy 1

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...68107445746.jpg

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...68175577247.jpg

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...77589821634.jpg

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_temp/1...79559629023.jpg

 

Galaxy 2

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amd_Powered--> Ale powiedz ile ten twój jest w stanie wycisnąć?? Jak bez wgrywania biosa i takich tam podchodzi pod wyniki 6600WinFast+GPU 1.4V-co się wiąze z wymiana biosu to go biore. Weź sprawdz na ile się podkręci. A i napisz jaki ten zalam: Al,Cu,AlCU??

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

Nie poddam sie dopoki nie podkrece rdzen do 600 a pamiec do 800 ^^

Ciekawe jak długo karta Ci pochodzi na takich taktowaniach. To tylko 3.6ns więc nie nadają się do takich taktowań :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

Ciekawe jak będzie z tym Galaxy. Pewnie ten Zalman to podpucha. Jak tak to sobie kupie WinFasta.

 

A co wy sądzicie o tym 6600 Galaxy??

1377530[/snapback]

lool :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ta jasne ściema to po co dawali zdjęcie tego zalmana ?

To tylko alu więc dużo ich nie kosztowało :P imho nieściema :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz racjie nie zauważyłem że to Al a jeszcze bez radiatorków napewno będzie z zalmanem. I po cenie mamy zalmana a WinFast nic nie daje. Raczej wezme tego Galaxy. Bios zawsze od WinFasta do galaxy można wrzucić:)

Zresztą samo nie wiem. Ale kręcą sie podobnie bez żadnego flashowania.

 

Jak macie to zapodajci link do pacha do VIA. Żeby 6600 wspułpracowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz podajecie jakie macie wesje sterow mowcie tez na jakich zegarach macie ile pkt w 3D marku glownie 2oo3 !!

 

btw: przydal by mi sie taki zalman ... slicznie by to wygladalo w 1 budzie z Pentagramem QVC-120 :D tylko szkoda ze zasilacz mam pod nogami :P

 

Mogl by Pentagram wydac takie chlodzonko bylo by o polowe tansze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się podniecać tym Galaxy bo jedni piszą że ma pamici 450MHz drudzy 550MHz niewiadomo kogo słuchać, a pozatym ma tego zalmana a przez to nie będzie mozna załozyc radiatorków na pamięci przez co gorzej będą sie kręciły.

Moim zdaniem WinFast to trafny wybór i nie ma co odwoływac zamuwienia- w moim przypadku.

 

Macie dostęp do pacha który godzi 6600 i VIA??

Jak nie ma takiego to choc napiszcie że nie ma i może ktos z wam ma sposób aby to działało. Bo co karta przyjedzie do domu wsadzam a tu nie działa. Weźcie powiedzcie co trzeba zrobic aby działało

Edytowane przez model3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz podajecie jakie macie wesje sterow mowcie tez na jakich zegarach macie ile pkt w 3D marku glownie 2oo3 !!

 

btw: przydal by mi sie taki zalman ... slicznie by to wygladalo w 1 budzie z Pentagramem QVC-120 :D tylko szkoda ze zasilacz mam pod nogami :P

 

Mogl by Pentagram wydac takie chlodzonko bylo by o polowe tansze :-)

1377924[/snapback]

Polecam takie rozwiazanie do chlodzenia WinFasta 6600 i nie tylko !!!

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5a414c5f56463730304355

Sam u siebie zamontowalem i czestotliwosci mam 515 na 700

nie jest to szczyt mozliwosci ale naprawde bardzo fajnie to wszystko pracuje...

Temperatura 47 max. 53 stopnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam takie rozwiazanie do chlodzenia WinFasta 6600 i nie tylko !!!

1377952[/snapback]

wiem .. super to chlodzonko ale 120 zl dalem za 9x wiekszego pentagrama QVC 120 i nie dam za chlodzenie 140zl na grafe ktora kosztuje 500zl jak juz to na GT...

 

a tak btw: na defaultowym chlodzeniu mam 500/715 stabilne wiecej niz 500 nie probowalem bo po co ... na 500/725 mam 71XX pkt w 3d 2oo3 :-o

i temp 47-53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam takie rozwiazanie do chlodzenia WinFasta 6600 i nie tylko !!!

1377952[/snapback]

No za 130zł napewno chłodzenie będzie nie złe. Ale kto jest taki głup. żeby na karte za 500zł dac chłodzenie za prawie 150zł-z przesyłka tyle mniej więcej wychlodzi?? Nie opłaca się. Sposób mirampa nie jest wcale gorszy a powiedziałbym nawet w sam raz:) Do 6600 polecam to co ma miramp. Też sobie takie cos sprawie.

 

To jak z tym pachem do VIA słyszał ktos jak to zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

Ale kto jest taki głup. żeby na karte za 500zł dac chłodzenie za prawie 150zł-z przesyłka tyle mniej więcej wychlodzi??

Jak komuś zależy na pewnym, wydajnym, markowym coolerku to dlaczego jest odrazu głupi? A pozatym nie każdy mieszka na zadupiu i może u siebie w mieście kupić.

 

Nie ma co się podniecać tym Galaxy bo jedni piszą że ma pamici 450MHz drudzy 550MHz niewiadomo kogo słuchać, a pozatym ma tego zalmana a przez to nie będzie mozna załozyc radiatorków na pamięci przez co gorzej będą sie kręciły.

Moim zdaniem WinFast to trafny wybór i nie ma co odwoływac zamuwienia- w moim przypadku.

:mur:

Ja tam widzę fpyte miejsca na radiatory :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za 130zł napewno chłodzenie będzie nie złe. Ale kto jest taki głup. żeby na karte za 500zł dac chłodzenie za prawie 150zł-z przesyłka tyle mniej więcej wychlodzi?? Nie opłaca się. Sposób mirampa nie jest wcale gorszy a powiedziałbym nawet w sam raz:) Do 6600 polecam to co ma miramp. Też sobie takie cos sprawie.

 

To jak z tym pachem do VIA słyszał ktos jak to zrobić??

1377965[/snapback]

Ja tez ! Bo miramp to super gosciu normalnie !

hahahaahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ! Bo miramp to super gosciu normalnie !

hahahaahah

1377999[/snapback]

A co nie możesz przeżyć że ciebie nie pochwaliłem?? Bo jak widać nie wykazujesz entuzjiazmu i nie widać abys się na czymś znał.

 

A po 2 to ja nie mieszkam na zadupiu. W KAŻDEJ CHWILI MOGE BYĆ W WAWIE KIEDY MI SIĘ TYLKO PODOBA. Tylko nie chce się truć tymi spalinami. Bo życie w mieście jest głupie. A i przed czterdziestką nie chce żeby mnie sztywnego wynosili. A w małym mieście świerzutkie powietrze dookoła pola,lasy wypas

Po 3 nie założysz tam radiatorków poniewż z tyłu to pióro które trzyma radiator przeszkadza. Z jednej stronki dasz zgoda ale z drugiej nie. Więc sam widzisz że to chłodzenie za 140zł nie jest takie malinowe. A tu za 30zł masz podobną wydajność, fakt z 1-2 godzinki jest roboty, ale dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

A co nie możesz przeżyć że ciebie nie pochwaliłem?? Bo jak widać nie wykazujesz entuzjiazmu i nie widać abys się na czymś znał.

 

A po 2 to ja nie mieszkam na zadupiu. W KAŻDEJ CHWILI MOGE BYĆ W WAWIE KIEDY MI SIĘ TYLKO PODOBA. Tylko nie chce się truć tymi spalinami. Bo życie w mieście jest głupie. A i przed czterdziestką nie chce żeby mnie sztywnego wynosili. A w małym mieście świerzutkie powietrze dookoła pola,lasy wypas

Po 3 nie założysz tam radiatorków poniewż z tyłu to pióro które trzyma radiator przeszkadza. Z jednej stronki dasz zgoda ale z drugiej nie. Więc sam widzisz że to chłodzenie za 140zł nie jest takie malinowe. A tu za 30zł masz podobną wydajność, fakt z 1-2 godzinki jest roboty, ale dla chcącego nic trudnego    :)

Hakuna matata!

Jak radiator nie zakryje 3mm pamięci to koniec świata ?

po drugie, MIRAMP NA PREZYDENTA !

a po trzecie jestem z miasta to widać :P

Edytowane przez white_nigga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...