Skocz do zawartości
shade

Odzyskanie Danych - Potrzebna Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam maly problem przez pomylke w PM 8 kliknalem format zamiast conver i .. juz wiecie o co chodzi ;/

 

chcialem zrobic fat32->ntfs

 

teraz mam pusty dysk (partycje d:)

mam pytanie czym to odzyskac?

boje sie ze przez to ze przerobilo ja na ntfs moga byc z tym problemy

 

probowac od razu (easy recovery pro) czy moze spowrotem zrobic ntfs -> fat32 ?

nie chce namieszac jeszcze bardziej

(nie mialem na nim az tak waznych danych ale na paru rzeczach mi bardzo zalezy)

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam maly problem przez pomylke w PM 8 kliknalem format zamiast conver i .. juz wiecie o co chodzi ;/

 

chcialem zrobic fat32->ntfs

 

teraz mam pusty dysk (partycje d:)

mam pytanie czym to odzyskac?

boje sie ze przez to ze przerobilo ja na ntfs moga byc z tym problemy

 

probowac od razu (easy recovery pro) czy moze spowrotem zrobic ntfs -> fat32 ?

nie chce namieszac jeszcze bardziej

(nie mialem na nim az tak waznych danych ale na paru rzeczach mi bardzo zalezy)

 

z gory dzieki za pomoc

1210476[/snapback]

mowilem poszukaj sobie sam ;) hehe.

Dobra tak na serio to w szukajce jest tego od groma i troche.

Polecam Get Data Back (FAT32/NTFS)

 

nie grzeb z dyskiem bo nic nie odzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czesc leci easyrecoverem ale z tego co widze to duzo plikow nie daje sie otworzyc, niektore zipy w srodku maja co innego (np agp117a.zip ma ntswith.exe...... heh...szczescie ze to sa te malo wazne pliki jak narazie) sa juz bezpowrotnie utracone ?

 

domyslam sie ze jak odpale inny program to bedzie jeszcze wiekszy burdel bo to co teraz odzyskal bede musial skasowac zeby zrobic miejsce na nowe recovery (?)

 

czesc watkow przegladalem i tam glownie znalazlem nazwy programow ktorych uzyc.. a za nowy temat sorki ale to przez nerwy i malo czasu na odzyskanie danych, czesc z was wie jak to jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Get Data Back (FAT32/NTFS)

 

Też polecam ten program, spełnił się lepiej niż easy recovery odzyskując 101% danych (jakieś stare śmiecie) z dysku na którym 4 patrycje połączyły się w jedność poprzez nieuwage użytkownika ;] (nadpis imagu na cały dysk)

 

Najlepiej przywróć dane na innym kompie (na innym dysku system).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz skopalem ;)

 

odzyskalem prawie wszystko to na czym mi bardzo zalezalo (lacznie pare mega) a reszta.. szkoda mowic

mp3 - ktorych nazwa jest inna od zawartosci a jak juz jest ta sama to pojawiaja sie bledy przy odtwarzaniu,

zipy - tak samo (albo zupelnie zepsute),

dokumenty tekstowe - z tym sobie chyba najlepiej radzi (duzo odzyskal ale jak wyzej w paru namieszal)

filmy, filmiki etc - (ciekawie niektore polaczyl 2w1 ;) )

.exe - no tu juz kompletna klapa (moze kilka dziala, glownie instalki)

.jpg - duzo zdjec nie nadaje sie do niczego ;/ ponad polowa prywatnych zdjec.. kapput

 

sprawdzalem w easy czy nie naprawi zipow ktorych nawet sie otworzyc nie dalo.. i naprawil ;) ale w zipie byly same smieci sprzed ho ho ho.. ;d)

 

moze ktos kto juz mial stycznosc z takimi problemami albo zajmuje sie odzyskiwaniem danych napisze jakis maly tutorial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos kto juz mial stycznosc z takimi problemami albo zajmuje sie odzyskiwaniem danych napisze jakis maly tutorial ?

1211095[/snapback]

A testowałeś tamten program który podałem wyżej ? Jest lepszy niż easy recovery i może przywrócić pliki działające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie testowalem, dalem za wygrana (mam to co chcialem.. prawie;] a reszte pociagne od ludkow z sieci i jakos wyjde na swoje) jak znajde troche czasu to sprawdze ten Get Data Back

 

co do ERP poprostu odpalilem i czekalem (wybralem zeby odzyskiwal po formacie powinno mu wystarczyc ;d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...