Skocz do zawartości
Gość add_ek

Desktop + Doniczka + ...różne Takie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

JA narazie sie podjaralem tylko to czekanie mnie dobija na maxa, ale chyba dam rade, masz jakas sugestie jak po zrobieniu moda z plexa jak wzmocnic ta bude zeby mozna bylo pstawic na nim monitor 19`calowy (nie LCD) zeby to wygladalo spoko ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakas sugestie jak po zrobieniu moda z plexa jak wzmocnic ta bude zeby mozna bylo pstawic na nim monitor 19`calowy (nie LCD) zeby to wygladalo spoko ???

1260163[/snapback]

wypadaloby wzmocnic jakos konstrukcje montujac na przyklad w srodku budy pionowe rurki/katowniki czy cos w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA narazie sie podjaralem tylko to czekanie mnie dobija na maxa, ale chyba dam rade, masz jakas sugestie jak po zrobieniu moda z plexa jak wzmocnic ta bude zeby mozna bylo pstawic na nim monitor 19`calowy (nie LCD) zeby to wygladalo spoko ???

19 cali to kolo 30kg...

Ja bym tego na kompa nie stawial (nie mwoiac juz o tym, ze chcesz ta wstawic plekse...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

z tego co wiem to chromy w spreju to totalna porazka

zdjecia chyba nie oddaja efektu po malowaniu budy ;]

1260091[/snapback]

1. Owszem...chyba, że się ich nie dotyka

2.Jeszcze bez bezbarwnego...

 

...masz jakas sugestie jak po zrobieniu moda z plexa jak wzmocnic ta bude zeby mozna bylo pstawic na nim monitor 19`calowy (nie LCD) ???

1260163[/snapback]

Prawdę mówiąc, bałbym się na tym plastiku stawiać cokolwiek...jeszcze by mi 12'tka wchłonęła kanapkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

ale mod nie ma byc chyba na pokaz :> wiec jesli juz cos malujemy to powinno byc trwale

osobiscie probowalem malowac chrom bezbarwnym, to mi sie zwarzylo i wyszla ciapa :>

1261020[/snapback]

tzn. mam wypieprzyć parę stów na chrom-galw?..mnie też sie zwarzyło (jeśli to Cię pocieszy...), dlatego pomalowałem knefle na czarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem dac plexe troche w innych miejscach niz w tym tu przedstawionym modzie, to znaczy nie dawac jej wcale na gore, raczej na bokach i z przodu,ale sugestia z pionowymi rurkami/katownikami jest calkiem obiecujaca, pozatym mialem/mam postawiony na ta bude 19` calowy monit od ok 2-3 miechow i trzymie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak powiedział Radek_BVB obciążenie statyczne monitora możę odkształcić blachę lub ją zdeformować.

Jeśli chcemy aby monitor stał na obudowię, trzeba zainwestować w podpory ramowe w obudowie, czyli takie które będą przenosiły obciążenie z środkowej części blachy na na część boczną.

 

Przemyśl takie rozwiązanie, co do moda do dość ciekawy, liczę na jego dokończenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

Dokładnie tak jak powiedział Radek_BVB obciążenie statyczne monitora możę odkształcić blachę lub ją zdeformować.

Jeśli chcemy aby monitor stał na obudowię, trzeba zainwestować w podpory ramowe w obudowie, czyli takie które będą przenosiły obciążenie z środkowej części blachy na na część boczną.

 

Przemyśl takie rozwiązanie, co do moda do dość ciekawy, liczę na jego dokończenie...

1261935[/snapback]

To chyba nie do mnie?..

 

Ale z tą klawiaturą to porażka...

1262186[/snapback]

Hmm. Czy ja już widziałem Twoją ?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

Ale z tą klawiaturą to porażka...

1262186[/snapback]

Dołączona grafika

 

Lubisz chłopcze choinki, to proszę ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fok... poprzednia klawa przy tym byla naprawde ladna....

Inna sprawa, czy warto rownac w dol.

1264812[/snapback]

Przecie to sa poprostu lampki choinkowe polozone na klawiaturze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

chyba projekt sie zatrzymał co ? :>

1269990[/snapback]

I tu się brachu mylisz... :D

 

Papstek...pójdzie chyba nad Zalmana 7000A Cu

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzius przyszly dwa takie.. zaraz podlacze, to opowiem

 

EDIT:

no, to tak:

W temp. pokojowej sa naprawde ciche i nienajgorzej wydajne (b. ciche, czyli nie slyszalem ich z odl. ok 5cm - a sluch mam czuly - jestem skrzypkiem).

Jak polozylem drania za okno na 5min, to po podlaczeniu najpierw sie nie wlaczyl... Jak juz ruszyl, to nawet 5cm od niego nic nie bylo slychac..

Drugiego na 5min. wyeksmitowalem na kaloryfer. Po powrocie go podlaczylem. Ale chyba nie zdazyl sie do konca nagrzac, bo i tak byl slaboslyszalny - do tych 23dB daleko..

 

Podsumowujac: Nie jest to ani PAPST anie NoiseBlocker - nie ten stosunek glonosc/przepływ, ale stosunek jakosci do ceny jest bardo dobry - zobaczymy jak bedzie dalej.

Edytowane przez Sarenka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je sa bardzo ciche. Moj kuzyn wsadzil 2 takie do zasilacza i moj chieftec byl glosnijszy od jego zasilacza, pozatym maja czujnik wiec sie sprawdzaja w zasilaczu, jedynie ten gorny w chieftec ten kolo CPU jest wezszy wiec do obudowy od chiefteca nie wejdzie co innego jak robisz okno w zasilce to sobie juz go wcisniesz gdzie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Gr8!

Zamowilem już 4 takie pare dni temu i jutro powinny dojsc ;)

a co do tych czujników.. to jak bede musial podlaczyc czujniki ? jak wiatrak bedzie w zasilce a kabel raczej nie starczy do mobo :P

Raczej starczy :) Kabel ma 45cm :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...